Jak zrobić piękny ogród schody na działce

Jeśli witryna znajduje się na zboczu lub w kilku poziomach, schody bez ogrodzie nie może nic zrobić. Drabina nie tylko połączyć poziomów, będzie dekorować okolicę, dodast jego oryginalności, pod warunkiem, że rozwiązanie tego problemu będzie twórczy.

Spis treści artykułu

  • Myślimy nad projektowania schodów ogrodowych
  • Identyfikacji ze stylem
  • Główne rodzaje schodów ogrodowych

Myślimy nad projektowania schodów ogrodowych

Styl schody i jego rozwiązanie technika zależy od miejsca jego lokalizacji. Jednym z najważniejszych zadań, aby obliczyć proporcje i wymiary stopniach schodów. Po tym wszystkim, powinien on być nie tylko piękne i oryginalne, ale także wygodne.

Szerokość schodów musi być połączona z szerokim torze prowadzącym do niej.

Szeroka i łagodnie opadający schody naturalnie wygląda bardziej reprezentacyjny. Może to być oryginalny sposób ozdobić kwiatami lub karłowatych roślin.

Schody nie powinny być bardzo długi. Jeśli jest więcej niż 15 stopni powinien podzielić przedpokoju.

Drabinka pasuje do najróżniejszych materiałów: cegły, beton, kamień, drewno. Połączenie tych materiałów. Ale żeby decydować o wyborze materiału należy Style House i tereny.

Identyfikacji ze stylem

styl krajobraz pozwala projektantowi, aby część drabiny skalistym wzgórzu, wypełniania wokół paprocie stonecrops dywanie lub skalnica. Na tym etapie wprowadzać nierówne i stronnicze i przemyślane przestrzenie dla roślin.

Naprawdę nie wygląda szerokie granitowe schody i drewniany dom. Ogrodowe drewniane schody dopasować styl rustykalny i romantyczny ogród wymaga użycia płyt z kamienia naturalnego, cegły klinkierowej lub drewna. Na osiedlach w nowoczesnym garnitur styl betonowych schodów z elementami metalowymi.

Czytaj więcej:   Bob 3.3.5 PVP SERWERA

schody design - wielki temat, ponieważ wiele ogrodów, tak wiele opcji. Można łączyć z materiału w kolorze i jakości. Między nawierzchni można sadzić mech lub cienkiej trawy. Miękną twarde linie kamienia, tworzą atmosferę starożytności.

Schody muszą wyposażyć tak, aby komponować się nie tylko w domu, ale także z małych form architektonicznych, materiał, z którego wykonane utwór.

Jeżeli istnieje możliwość uzupełnienia oryginalne oświetlenie klatki schodowej, w świetle ich drabiny będzie wydawać się tajemnicza i enigmatyczna, a zarazem będą chronić przed obrażeniami w nocy.

Główne rodzaje schodów ogrodowych

Dwa główne typy mogą być wybitni schody - luźne i zamki.

Darmowe drabiny oparte na specjalnych ścianach oporowych. Wpuszczane wyposażyć drabinę ze wspornikiem na ziemi. W miejscach często korzystają z drugą wersję schodów. ich budowy jest znacznie łatwiejsze i tańsze i doskonale pasuje do krajobrazu.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *