Jak jest oryginalny problem wejście do domu i na pole bramkowe

Znajomy c teatrze rozpoczyna się wieszak, i Twojego osiedla - przy wejściu do niego. Oczywiście, chcę stworzyć dobre wrażenie.

Spis treści artykułu

  • Wykonujemy wejście do domu od bramy do kruchty
    • konstrukcja furtki
    • Droga do domu - prosty lub likwidacji?
    • Ganek, weranda ...
    • Pergole i łuki z kwiatów w doniczkach 

 

Wykonujemy wejście do domu od bramy do kruchty

Co mamy na myśli mówiąc o wejściu do nieruchomości? To - brama, droga prowadząca od bramy do domu, ganek i drzwi. Dobrze, gdy wszystkie te elementy mają stylistyczną decyzję i pasuje do koncepcji całego obszaru krajobrazu.

 

konstrukcja furtki

Furta powinny być połączone z ogrodzeniem. Drewniane ogrodzenie zapewnia drewnianą bramę. Aby wybrać je z tła, można ozdobić go z rzeźbami i delikatnych elementów. Drewniana brama jest idealny dla cegły i kamienia ogrodzenia. Jeżeli ogrodzenie jest funkcja zhivoplot, które uzupełniają swoją elegancką bramę z kutego żelaza, który wygląda dobrze i z kamienia, cegły i ogrodzenia.

Droga do domu - prosty lub likwidacji?

Nie mniej ważnym elementem wejściu - ścieżka prowadząca do domu. Często, w celu zaoszczędzenia materiału, sprawiają, że proste. Dużo ładniejsza i bardziej interesujące będzie wyglądać krętego toru, zwłaszcza jeśli pochyla nisko do dekoracji roślin ozdobnych w postaci grzbietów lub mixborders. Niezależnie od wyboru materiału toru, niezbędne jest, aby to na tyle szeroki, aby ślizgać.

Przy wejściu, po furtki, roślin drzew iglastych. legenda ludowa mówi, że jej igła została usunięta z domu każdy nieczysty i zła.

Czytaj więcej:   Co jest wzrost emerytury do 1000 rubli do 1 stycznia 2019 roku: wzrost emerytur za 1000 rubli rocznie lub miesięcznie?

Ganek, weranda ...

Ganek i drzwi wejściowe, jest to obszar, na szczególną uwagę, zwłaszcza - ganek.

Ostatnio ganek, w części domu, wyglądał dość prymitywne: schody, plac zabaw, zadaszenie - to całe piękno. Ale czasy się zmieniają. Dom stał się w pewnym stopniu, naszą wizytówkę jako prestiżowej pracy lub drogiego samochodu. W domu, jak samochód, szacuje się obecnie na strojenie.

„Wygląd” w naszych domach jest coraz bardziej Europejczykiem. Europejczycy zawsze dużą uwagą do strefy wejściowej, a zwłaszcza ganek, który pełni rolę tarasu.

Pergole i łuki z kwiatów w doniczkach 

Przez przednie drzwi od naszej relacji nie zmieniło, zbyt. Jeśli przed drzwiami może być inna tylko od jakości materiału, ale dziś szacuje się, nawet z punktu widzenia projektu.

Drzwi przednie i ganek mogą być ozdobione różnymi sposobami, przede wszystkim za pomocą elementów pionowych ozdobne: pergole i łuki, spleciona z winorośli, roślin pnących w wiszących doniczkach. Rośliny ozdobne w pojemnikach i donicach też znajdzie swoje miejsce przy drzwiach.

Wszystkie te elementy projektowania krajobrazu stworzy niepowtarzalny wygląd domu.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *