Jak promować ODZIEŻ stronie internetowej Modna męska

Na tej stronie będziemy go o promowanie sklep odzieżowy i zwiększyć sprzedaż online i offline z wykorzystaniem najbardziej efektywnych metod promocji w sklepie odzieżowym. Podstawą do stworzenia wytycznych dla działań są przypadki naszej firmy o promocji sklepów odzieżowych, zarówno online, jak i fizycznie znajduje zbytu naszych klientów. Wskazówki dla gablocie online oraz w jaki sposób połączyć sprzedaży online z prawdziwymi klientami i pracownikami w terenie.

Przede wszystkim proponujemy, aby określić, jakie rodzaje sklepów odzieżowych, są:

sklep wielu marek odzieży (zwykle sprzedawca - Reseller)
sklep odzieżowy jednomarkowych (zwykle właściciel - producent)

Istnieją także place zabaw agregatory odzież i prezentuje dropshipinga.
W tym przypadku, promowanie sklepów odzieżowych można podzielić na tradycyjnych kategoriach, na przykład:

 • Promocja odzieży damskiej sklepie
 • Promowanie sklepu Odzież męska
 • Promocja sklepu z ubraniami dla dzieci
 • Promocja specjalnych sklepach. odzież
 • Odzież promocja dla zwierząt (tak, to istnieje)

I ostatecznie promować sklepy odzieżowe mogą być rozłożone na specjalnych akcesoriów:

 • Promowanie duży sklep z odzieżą
 • sklep promocja ubrań z dzianiny
 • sklep Promotion Stock ubrania
 • Promocja w sklepie odzieżowym na zamówienie
 • odzież sklep promocja dzianiny
 • Promowanie odkryty sklep z odzieżą
 • Promocja marki sklepie odzieżowym

... istnieją inne specyfikacje.

Każda z tych sklepów odzieżowych może być hurtowy lub detaliczny, lub w połączeniu z wykorzystaniem i sprzedaży poprzez agregatory dropshipingerov może być również stosowany w połączeniu z promocją klasycznym sklepie odzieżowym. W tym przypadku strategia, aby promować swój sklep odzieżowy jest w pełni typu będzie zależeć od rodzaju rynku, specyfikacji i specjalizacji.

 

Promocja i rozwój sklepu odzieżowego

 

 

Promocja w sklepie odzieżowym być zwrócona

Istnieje kilka zasad, które będą promować sklep odzieżowy jest bardzo korzystne i pozwalają reinwestycji w celu zwiększenia sprzedaży.

Reguła №1 - oddzielny fantazji od rzeczywistości. Po pierwsze, trzeba jasno określić granice fantazji i realne działania zmierzające do uzyskania zysków ze sklepu odzieżowego z jego postępów. Masz swój własny sklep z ubraniami i chcieliby rozwijać sprzedaż za pośrednictwem Internetu, jest bardzo dobrym kierunku, ponieważ według statystyk, coraz więcej użytkowników woli zakupy online w tym konkretnym punkcie ubrań, które należy wziąć pod uwagę charakterystykę każdego klienta. Ale ważne jest, aby nie iść do upiornych fantazje o idealnym sklepu i skupić się na promocji w sklepie odzieżowym tu na co w pierwszej kolejności:

 1. Organizacja storefronts online dla łatwego wyboru (duże zdjęcie, zasięg, łatwa nawigacja)
 2. Wymiarowej siatki i wygodny wybór rozmiarów
 3. Online asystent, a najlepiej kilka
 4. prezentacje wideo ubrania
 5. Wygodny zamawiania i dostawy Warunki zrozumiałe
 6. Odwołuje się on-line z przodu sprzedaży detalistów offline.

Wszystko to musi być zrobione w celu maksymalizacji zacierać granice online i offline i mieć klientów nie tylko w miejscu iw rzeczywistości dowolnego miasta w kraju.

 

Reguła №2 - pierwszy etap skąpić na reklamę. Pierwszy etap promocji sklepu odzieżowego mogą zajmować odmienne pod względem terminów, wiele zależy od tego, jak ambitne cele.
Ale to jest bardzo ważne w tym pierwszym etapie promocji sklepie ubrania skupić się na jednostce usługowej do przyszłego strumienia klientów i debugowania systemu sprzedaży i obsługi, a także przeprowadzić profesjonalną optymalizację i promowanie naturalnego sklepie odzieżowym.
można spędzić dużo miejsca na reklamy kontekstowej lub promocji sieci społecznych, ale to jest po prostu ZILCH jeśli klienci są przyciągane do sklepu nie będzie uzyskanie prawidłowego i łatwą konserwację.

Reguła №3 - zrobić wszystko tak proste, jak to możliwe. Najszybszym sposobem jest właściwa droga, to także najbardziej proste. Więc używać prostych rozwiązań, a następnie promować sklep internetowy powróci niebawem. Trudno jest wyjaśnić, jak to zrobić w określonym sklepie odzieżowym (może być wiele niuansów), lepiej spojrzeć na naszych studiach przypadku na promocji w sklepie odzieżowym z konkretnym przykładzie: propagowanie sklep internetowy odzieży damskiej «Mirax stylu».

Pracujemy z klientami, aby przyjąć proste funkcjonalne i naprawdę doprowadziło do wzrostu sprzedaży w sklepie odzieżowym.

 

Promocja i rozwój sklepu odzieżowego

 

 

Połączyć promocji sklepie odzieżowym w trybie online i offline

Teraz najbardziej na tyle ważne, aby usunąć linię pomiędzy offline i sprzedaży online. Jeśli wcześniej, co do zasady, online i offline sprzedaży sklepów odzieżowych przeprowadzone różne jednostki, to jest teraz taki styl będą tracić w stosunku do połączonej strategii. To samo odnosi się do budżetów na reklamę i promocję w sklepie odzieżowym. Istnieje wiele powodów, dla których konieczne jest łączenie promocji w sklepie odzieżowym, a oto niektóre z nich: oszczędności w systemach rachunkowości, oszczędności w dziale sprzedaży, reklamy wektor zakupy nieaktywny jest teraz bardziej przesunięty w Internecie.
Więc doświadczenie naszych klientów, łącząc kosztów procesów biznesowych są zmniejszone o prawie połowę, a narzędzia promocyjne pracować dwa razy, trzy razy bardziej wydajny.

Czytaj więcej:   Jak uzyskać bezpłatny Donat NA SERWERZE 1,8 Maynkraft

 

Promocja w sklepie odzieżowym w realizacji technicznej

Podobnie jak w przypadku standardowej strony promocji, promocja jest dość szeroki zakres prac dotyczących optymalizacji i promocji, ale istnieją dodatkowe nansov mnozhetvo, co w praktyce powinno być brane pod uwagę. Do części tych niuansów może obejmować optymalizacji opisu produktu sklep odzieżowy, kupując ubrania i interfejsy zamian funkcjonalnych stron i wiele więcej. Po dokładnym rozpatrzeniu cechę sklepie odzieżowym, będziemy gotowi udzielić praktycznych porad i plan działania na rzecz promocji oferuje odzież przechowywać go do indywidualnych wymagań i struktury. Ponadto, strategia, która powinna być rozwijana w pierwszej kolejności, będzie opierać się głównie na analizie bezpośrednich konkurentów i podobnych sklepów odzieżowych, a także konkretnej niszy. Stosowania benchmarkingu dla promocji sklepie odzieżowym, mamy wielką odpowiedzi i wyników, w tym samym czasie, znając konkretnej niszy można wdrażać unikalne rozwiązania w ramach promocji w sklepie odzieżowym.

Cena i promocja internetowych sklepów odzieżowych

Koszt promowanie sklep odzieżowy

6500 UAH. / Miesiąc.

Termin promocji:

5-8 miesięcy.

Propozycja beton uwzględni niszach Audyt marketingowy, konkurencji, obecny stan witryny, promowanie geografia, cele.

Pracuj z nami i razem będziemy osiągać imponujące wyniki!


Jak skierować do was?

Nie zostały wypełnione w poluWYŚLIJ

CASE STUDY: Jak udało się wycofać w top 10 Sklep internetowy Odzież męska

Przypadki - jeden z najbardziej popularnych typów treści, to nie jest artykuł, pełen „woda” i przydatnych gotowych rozwiązań na marketing internetowy oparty na projektach rzeczywistych. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do najlepszych przypadkach Agencja SEO promocji, reklamy kontekstowej i tworzenia miejsc. Każdy przypadek - to kolejna opowieść o dużym lub małym projektem. Historia rozwoju nowych strategii, zmiany mające na celu rozwiązywanie problemów klientów i osiągnięcia jej celów.

Przypadki SEO promowania stron

Przypadki SEO

Przypadek SEO promocji Języki obce Center

Mówimy, jakie kierowane wzrostu ruchu i poprawić pozycję języków obcych na stronie internetowej Centrum. W tym celu, musimy skorygować wszelkie wady i błędy, rozszerzenie semantyki, założyć blog, czat ustawić bota, dodawać elementy interaktywne i wiele innych.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Internet-shop materiałów biurowych”

Z tego studium przypadku, dowiesz się, jak promować działalność związaną ze sprzedażą artykułów biurowych. Przyniósł sklepu internetowego w górze, stworzyliśmy wizerunek marki i przyciągnąć klientów.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Sprzedaż mebli ogrodowych»

Co jeśli przedmiotem niekonkurencyjnych, ale pozycje tkwią w top-30 i nie wzrośnie powyżej? Zdecydowaliśmy się dokonać optymalizacji jednorazową i zaczął z rozwiązywania problemów. Co wyszło, czytać sprawę.

Przypadek SEO promocji wrażeń „Kwiaty”

Popraw błędy poprzedniego wykonawcy i krótkim czasie osiągnąć wyniki, aby promować firmę kwiat? Nic nie jest niemożliwe! Dzielimy się z radą czytelników na przyciągnięcie docelowej.

Przypadek SEO promocji w kategorii „dostawa sushi”

dostawa sushi - tematy konkurencyjne. Ale udało nam się doprowadzić witrynę do 10 najlepszych dzięki właściwej optymalizacji wewnętrznej i zewnętrznej. Więcej - w tej sprawie.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Pet Supplies For Sale"

Jak osiągnąć Świadomość marki PET i prowadzić do strony potencjalnych klientów? Najważniejsze - w celu opracowania optymalnej strategii promocji. Jak to zrobiliśmy, możemy powiedzieć bez zastrzeżeń.

Przypadek SEO promocji wrażeń „Sprzedaż miękkich zabawek”

Jak zorganizować promocję tak aby zmaksymalizować liczbę miękkich zabawek dla kupujących sezon wakacyjny? Sekrety skutecznej promocji strony internetowej to wygląda w przypadku przedmiotem.

Przypadek SEO promocji wrażeń „Outer sprzedażą odzieży»

Opisujemy, jak doprowadzić kupujących w działalność w zakresie sprzedaży odzieży. Wyeliminować błędy, optymalizacja stron uporać się z treścią tekstu, masy odniesienia i kraudmarketingom. Spójrz, jakie wyniki udało nam się osiągnąć.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Pizza Delivery”

Klient - po prostu „odwija” firma dostarczyć pizzę, ale w niektórych miejscach świadomość była niska. Jak możemy poradzić sobie z tym problemem, przeczytaj sprawę.

Case SEO promocji w kategorii „Rejestratory Sprzedawane”

Klient postawił sobie za cel zwiększenie sprzedaży popularnych modeli nagrywarek i promowania nowych firm i modeli. Po kilku miesiącach promowania witryna została w górę, a sprzedaż wzrosła. sukcesem projekt przeczytać w tej sprawie.

Przypadek SEO promocji w kategorii „pralnia chemiczna”

Aby przyciągnąć klientów do pralni, nie wystarczy, aby zrobić dobrą ofertę i zapewnienie wysokiej jakości usług. Należy również wyróżniać się na tle konkurencji i wziąć się w najważniejszych wyszukiwarkach. Co możemy zrobić, aby odnieść sukces projektu, czytaj dalej.

Czytaj więcej:   Gdzie należy zamawiać rzeczy STRON

Przypadek SEO promocji w kategorii „Sprzedaż oświetlenia”

Jak promować nowe marki i produkty z regionu Kazachstan? Proste! Mamy zoptymalizowane witryny, zaangażowanych w kraudmarketingom promocji i odniesienia, wylewa się na jakości treści witryny. Wyniki nie są długo czekać.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Napraw komputer”

Krótka historia o tym, jak możemy zwiększyć liczbę aplikacji na naprawy komputera w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Ujawnić listę wykonywanej pracy i wyniki pokazują.

Przypadek sklepu rowerowego SEO promujące

Powiemy jak internet pomógł sklepy rowerowe, w tym nowych marek, aby przynieść na najwyższych pozycjach i poprawy jakości ruchu.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Sports Bar”

Eksperci Gusarov wykazały doskonałe wyniki pracy na miejscu bar sportowy awans. udało się stworzyć niepowtarzalny wizerunek baru i zwiększyć jego widoczność. Oprócz standardowej optymalizacji stron zaangażowanych kraudmarketingom, promocji odniesienia, optymalizacji treści, i wiele innych.

Case SEO promocji w kategorii „Pogrzeby”

Sukces w promowaniu konkretnej wątek został osiągnięty dzięki skutecznej optymalizacji stron, zwiększając użyteczność i jakość pisania tekstów SEO. Szczegóły - w tej sprawie.

Przypadek SEO promocji wrażeń „Sprzedaż materacy”

Przyjazny dla użytkownika obsługa, przystępne ceny i duży wybór produktów - jest dobry, ale w celu konkurowania, to nie wystarczy. Po kilku miesiącach promocji klient był w razy więcej nabywców. Spójrz, jakie wyniki jakie osiągnęliśmy i co musimy zrobić.

Przypadek SEO promocji w kategorii „turystyka medyczna”

Poznaj tajniki skutecznej promocji witryny na temat „turystyki medycznej”. W przypadku - do skorzystania z naszej strategii promocji i wyniki został osiągnięty.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Sprzęt spawalnicze na sprzedaż”

Sprzedaż urządzeń spawalniczych - nie prosty biznes, jak się wydaje. W celu przyciągnięcia ruchu ukierunkowanego na swojej stronie internetowej, podjęliśmy szereg działań: optymalizacja stron internetowych, treści wysokiej jakości treści, rozszerzenie profilu odniesienia. Aby osiągnąć pożądany rezultat i pomógł kraudmarketing.

Case SEO promocji wrażeń „Usługi wizowe”

Świadczące usługi wizowe - konkurencja tematu. Nasi specjaliści nie boją się podjąć promocji kompleksowego projektu i udało się. W jaki sposób? Przeczytaj o tym w tej sprawie.

Przypadek SEO promocji w kategorii „Sprzedaż foteli samochodowych»

Proponujemy zapoznać się z gotowym planem promować swoją witrynę na „Sprzedaż foteli samochodowych” i imponujących wyników, które mamy osiągnąć.

Przypadki reklamy kontekstowej

Przypadki reklamy kontekstowej

Sprawa dla reklamy kontekstowej w kategorii „Auto Repair & Service”

Przeglądaj gotową strategię zwiększenia ukierunkowanego ruchu i liczby zleceń na tematy internetowych motoryzacyjnych. Eksperci Gusarov udało się zwiększyć świadomość marki i zmniejszyć koszt kliknięcia.

Sprawa dla reklamy kontekstowej w kategorii „Sprzedaż zegarków”

W czasie leczenia do nas na adres klienta już kampanię promocyjną, ale były nieskuteczne. Użyteczność i projekt serwisu pozostawia wiele do życzenia. Mamy całkowicie przeprojektowany stronę i skorygować błędy poprzednich kampanii. Szczegóły - w tej sprawie.

Case na reklamie kontekstowej urody

Aby zwiększyć liczbę celów do serwisu i zwiększyć świadomość marki, zebraliśmy i uruchomić odpowiednie reklamy. Równocześnie prowadzono prace na miejscu i przeprowadzone kampanie reklamowe dla klientów.

Sprawa dotycząca usług budowlanych reklamy kontekstowej

Klient po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zamówienie kontekst. Naszym zadaniem było zwiększenie liczby klientów. Odkrywamy tajemnice, jak udało nam się osiągnąć pożądany rezultat w konkurencyjnej kategorii usług budowlanych.

Sprawa dla reklamy kontekstowej w kategorii „meble”

Pracownicy Gusarov wiedzieć, jak zwiększyć liczbę zleceń i zwiększenie świadomości marki. Aby odnieść sukces, trzeba prawidłowo rozwijać i dostosowywać kampanie. Czytaj więcej w tej sprawie.

Case na reklamie kontekstowej rekreacji

Przeglądaj gotową strategię reklamy kontekstowej dla rekreacji. Udało nam się rozszerza swoją bazę klientów klientów, niższe koszty kliknięcia i zwiększyć liczbę przejścia docelowej.

Case na usługi sprzątania reklamy kontekstowej

Wybraliśmy dla klienta najlepsze rozwiązanie do zwiększenia liczby wniosków o usługi czyszczenia i zwiększenie lojalności klientów. Zbadaliśmy wnioski i tworzyć nowe reklamy. Aby uzyskać więcej informacji na temat działań, które przyczyniły się do poprawy CTR i niższe ceny kliknięć, można znaleźć w tej sprawie.

Case na projektanta Reklama kontekstowa dzieci

Przykład, jak poprawić błędy poprzedniego wykonawcy i szybko osiągnąć cel zwiększenia ruchu z profesjonalnego prowadzenia reklamy kontekstowej.

Case na reklamę kontekstową, transformatory sukienki

Opisujemy, jak zwiększyć liczbę celów do serwisu oraz sprzedaży towarów za pomocą kontekstowych narzędzi reklamowych.

Case na kontekstowych materace reklamowych

W sklepie internetowym materace przykład wykazać, że reklama kontekstowa - skuteczne narzędzie do promocji i zwiększenia sprzedaży. W przypadku opisanym w planie pracy, które podjęliśmy rozszerzanie bazy klientów i zwiększenie docelowej.

Czytaj więcej:   DR internecie LIGHT dla Mac

Case na kontekstowych kursów reklamowych dla dzieci

Problem klient był następujący: użytkownicy nie odwiedził miejsce, ale wnioski o szkoleniu nie jest dozwolone. Jako sposób rozszerza swoją bazę klientów i wzrost świadomości marki klient wybrał reklamy kontekstowej i odwrócił się do nas. I tak się stało.

Case na reklamie kontekstowej siłowni

Opisujemy, jak reklamować siłownię i pracował, aby poprawić jego uznania. Wymagało dokonywania zmian na stronie, przygotowania nowych reklam i konfigurowaniu remarketingu. Jednym z elementów sukcesu została posiadający akcje dla klientów.

Case na reklamie kontekstowej skóry

Reklama kontekstowa - opłacalna inwestycja w promocję, że po raz kolejny udowodnił na przykładzie konfiguracji i zarządzania kampaniami reklamowymi dla strony, która sprzedaje wyroby skórzane.

Case na reklamy kontekstowej lombardu samochodu

Przedstawiając swoją uwagę historia jak my poprawione błędy popełniane przez poprzedniego wykonawcę i osiągnąć pożądane wyniki z klientem odpowiednio zaprojektowanej strategii reklamy kontekstowej.

Case na reklamy kontekstowej studio fotograficznym

Jak doprowadzić do serwisu sklep docelowej za pomocą reklamy PPC? Pokaż na przykład Gusarov. Zbadaliśmy grupy docelowej klientów, dodawane do listy zapytań, i rozpoczęła nowe reklamy. Czytaj więcej w tej sprawie.

Case na reklamie kontekstowej restauracji

Poznaj sekrety udanego zakładania i prowadzenia kampanii reklamowej dla wysokiej klasy restauracji. Nacisk kładzie się na wzrost docelowej i zwiększenie liczby odwiedzających.

Case na urządzeniach domowych reklamy kontekstowej

Zwiększenie świadomości marki oraz zwiększenie liczby kupujących internetowym sklepie, który sprzedaje sprzęt gospodarstwa domowego na całym terytorium Białorusi. Przeanalizowaliśmy obecną kampanię, specyfiki zawodów i tworzenia skutecznych reklam. Na etapach prac i wyników można znaleźć w tej sprawie.

Case na kontekstowych miejsc reklamowych na grobie

Klient - firma oferuje produkcję i montaż usług nagrobki. Dzielić się doświadczeniami z powodzeniem założyć i prowadzić skuteczne kampanie reklamowe na ten temat.

Przypadek reklamy kontekstowej sztucznych choinek

Wyeliminować poważne błędy popełnione przez poprzedniego wykonawcę, aw krótkim czasie do osiągnięcia celów przez klienta? Proste! Szczegóły - w tej sprawie.

Case na kontekstowych reklamowych kolorowe soczewki

Jeśli wiele produktów, ale nie ma nikogo, do zaangażowania się w jego realizacji, w celu zwiększenia liczby transakcji będą Reklama kontekstowa. Przeczytaj, jak udało nam się zwiększyć trafnych i dokonać sprzedaży.

Case na reklamie kontekstowej prof. kosmetyki do włosów i narzędzia fryzjerskie

Jak naprawić błędy z przeszłości i wykonawcę rozwiązania problemu klienta? W przypadku znajdziesz szczegółowy opis działań, które podjęliśmy w celu naprawienia sytuacji i aby osiągnąć pożądaną wydajność.

Pokrowce na miejscu

Pokrowce na miejscu

Sprawa dla rozwoju nowej witryny dla firmy szkoleniowej i konsultingowej

Fascynująca opowieść o tym jak stworzyliśmy nową, wygodną i atrakcyjną grupę docelową dla witryny firmy, która jest zaangażowana w prowadzenie szkoleń i konsultacji. Wewnątrz obudowy - szczegółowy opis wszystkich etapach prac oraz przegląd klienta.

Sprawa opracowanie nowej strony internetowej dla firmy, która świadczy usługi drukarskie

Opisujemy, jak stworzyć nową, elastyczną witryną do drukowania na platformie WordPress. Specjalny „układ” jest wprowadzenie funkcjonalne, pozwalające obliczyć koszt rzędu. Efektem rozwoju klienta lubiany i znacznie wzrosła docelowej w porównaniu do starej witryny.

Przypadek rozwoju terenu dla rurociągów producenta

Poznaj tajniki tworzenia strony funkcjonalnej na temat rurociągów produkcyjnych. W ciągu zaledwie jednego miesiąca został opracowany przyjazną wielojęzyczną stronę internetową z atrakcyjnym wzornictwem.

Case na tworzeniu zmiany do firmy okiennej strona

Dokonywanie zmiany pomagał czasami zwiększenie konwersji firmy okiennej miejscu. Jakie wyniki osiągnęliśmy i co musimy zrobić, wyszczególnione w futerale.

Sprawa stworzyć stronę do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych firmy medycznej

Podczas pracy nad tym projektem, nie tylko opracowała adaptacyjny miejsce w dwóch językach, zgodnie z życzeniami i wymaganiami klienta, ale także uczy mu prawo do wypełnienia treści zasobu.

Sprawa aby utworzyć witrynę firmy, która produkuje wyposażenie dla firm cateringowych

A Informacja wygodny katalog strona dla producenta sprzętu dla produkcji żywności przed określonym czasie? Specjaliści Gusarov jest na ramieniu!

Sprawa stworzyć internetowy sklep odzieżowy

Stworzyliśmy stronę internetową dla sklepu internetowego odzieży męskiej w minimalistycznym ale stylowy design. Wzrost docelowej do strony świadczy o tym, co nie na próżno. Klient był w pełni zadowolony z wyniku.

Sprawa do stworzenia strony internetowej dla firmy kuchni

Stworzyliśmy nową stronę internetową przez manipulowanie standardowego szablonu do życzenia klienta: aby zmienić schemat kolorów i kilka bloków. Tam też został opracowany kalkulator do obliczania kosztu kuchni. Szczegóły projektu - w tej sprawie.

10.07.2017

FASHION BUSINESS: Jak otworzyć sklep marka odzieżowa ...


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *