JAK przejrzeć FACEBOOK STATYSTYKI INSTAGRAMA

Jak wyświetlić statystyki konta w Instagram? Zaczynamy od podstawowej.

Jakie są statystyki w Instagram? 


Ponieważ popularność sieci i jej użytkowników zaczęły aktywnie monitorować kont osobistych. W szczególności, niektóre z nich przylegają do pewnej treści dla zabawy lub na życie. W takich przypadkach, ludzie są bardzo ważne informacje zwrotne od publiczności, która ich wygląd, a także jego reakcja, która polega na „jak”, „zachowania publikacjach”, etc. 

Statystyki Instagram

Statystyki Instagram

Wszystkie te użytkownicy i statystyki pokazują. Istnieją dwa sposoby, dzięki którym można poznać stan swoich statystyk. Pierwszy odnosi się do tych, którzy promować swój profil jako „biznes” lub „blog”. Drugi pomoże innym użytkownikom.
 

Jak mogę wyświetlić statystyki swojego profilu Instagram? 


Najpierw porozmawiajmy o kontach „biznesowych”. Aby to zrobić, to jest bardzo ważne, aby mieć własną wioskę w Facebooku. Jeżeli nie masz, a potem zacznij to nie jest takie trudne, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w rejestracji sieciowej. Jeśli masz już stronę na Facebooku, a potem po prostu przejść do aplikacji mobilnych i zarządzać swoim profilem przez nią. 

Инстkjpg

Statystyki Ynsathram via Facebook

Pomoc innych usług 


Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem i nie chce niepokoić, i rozpocząć stronę na Facebooku, ale chcę wiedzieć o obecności na swoim koncie, możesz pomóc tych witryn „magiczne”:

iconosquare.com 

1.jpg

Iconosquare

socialblade.com  

2.jpg

liście społeczne

spellfeed.com

3.jpg

Spellfeed

Popsters

4.jpg

Popsters

Statystyki hashtags 

Ważne jest, aby wiedzieć, że podczas promowania własnego profilu, aby prawidłowo przeprowadzić wybór hashtagami do stanowisk. Pomoże to miejsce - websta.me; na niej można znaleźć najczęściej używane tagi.
     

5.jpg

websta

 

Jak wyświetlić statystyki konta w Instagram?

Jak wyświetlić statystyki w Instagram

Statystyki Instagram: jak wyglądają i jakie dane można znaleźć

Działać skutecznie, bez analizowania wyników, jest to niemożliwe. Zdajemy sobie sprawę, jak śledzić statystyki w Instagram, która metryk można nauczyć się śledzić rozwój swojego konta, jak porównać wiele kont i uzyskać szczegółowe informacje na temat stron konkurencyjnych.

 

Statystyki mogą być przydatne Instagram

Konto w Instagram, możemy wiedzieć: liczbę abonentów, liczbę lubi, liczbę komentarzy, liczbę wyświetleń, zasięg, profil widoki, historię przeglądania.

Na podstawie tych danych do obliczenia pozostałych parametrów: tempo wzrostu konta, średnią liczbę upodobań i komentarze, ER (z udziałem czynnika). Według tych wskaźników, można porównać różne konta. Jest to przydatne przy zakupie reklamy od blogera. Czy chcesz ocenić, jakiego rodzaju treści użytkowników bardziej jak: na tych stanowiskach będą wyższe niż ER, czyli więcej głosów i komentarzy. Wiedza ta jest przydatna do opracowania strategii partnerskiej: dokonać materiały, które są podobne do tych, które już lubił swoich abonentów i są bardziej skłonni do rack dużo lubi.

Statystyki śledzenia w celu oceny prawidłowości swoich działań. Na przykład, można sprzedać torebki. Przed wysłaniem zdjęcia z torbami w salonie. Zdjęcia robić profesjonalnego fotografa. Wykazywał on światło i długi okres przetwarzane. Ale wątpię, że ludzie są zainteresowani, aby spojrzeć na zdjęcia z torby na białym tle. I postanawia przeznaczyć więcej pracowników, gdzie dziewczyny iść z torbą w dół ulicy, siedząc w kawiarni - to znaczy, aby pokazać, jak produkt wygląda w rzeczywistości. To wydaje się dobrym pomysłem, ale fotograf nie zgodzić. Analiza statystyczna rozwiąże sporu: w ciągu tygodnia publikowania zdjęć dziewcząt z torby na zakupy. I oceny wyników tego tygodnia poprzedniego.

Czytaj więcej:   ZWIĘKSZENIE RAM na Mac AIR

Analiza Instagram pomogą ocenić skuteczność kampanii reklamowej. Albo praca nowego specjalisty jeśli zlecić ustawienie reklamy i pracować z blogerów.

 

Jak wyświetlić statystyki w Instagram

Istnieją dwa proste sposoby, aby zobaczyć statystyki konta:

 1. Statystyki dotyczące Instagram (ich rachunki);
 2. Ze stron analizy usług w sieciach społecznych Popsters.ru (rachunków własnych i cudzych).

 

Zobacz statystyki konta Instagram może być w zasięgu sieci społecznej. Ta funkcja jest dostępna dla użytkowników, którzy łączą konta biznesowego. Każdy może to zrobić.

Aby połączyć konto firmowe (oraz możliwość przeglądania zawartości w statystykach Instagram), przejdź do menu Ustawienia. W menu znaleźć w sekcji „Konto”, kliknij „Przełącz do profilu firmy”. Facebook Postępuj zgodnie z instrukcjami: tworzenie strony firmowej na portalu społecznościowym (może być puste) i podać dane kontaktowe.

statystyka konta będą dostępne do publikacji wykonanych po podłączeniu konta biznesowego. Jeśli wyłączyć konto firmowe, a następnie włączyć go ponownie, wszystkie dane zostaną utracone.

 

Jakie dane pokazują statystyki Instagram

Można zobaczyć statystyki dla każdego postu w sekcji „Statystyka”. Przycisk „Zobacz Statystyki” znajduje się pomiędzy zdjęciem i tekstem, że widzi tylko właściciel konta.

Należy pamiętać, podsumowuje zasięg, ilość uwag i lubi zdobył gola i organicznie promowanych publikacji Instagram, a także z płatnego promocji. W statystyce, widać dwie sekcje: „Promocja” i „ekologiczne”.

Dla szczegółowej analizy wykorzystania Instagram narzędzia Insights. Aby uzyskać dostęp do tej sekcji, należy kliknąć na ikonę Statistics w prawym górnym rogu swojego profilu. 

Statystyki Connection Instagram na swojej stronie

Instagram wykazuje następujące dane:

Wyświetlenia: liczba nieunikalne widokiem wszystkich swoich postów w sumie tydzień.

Zasięg: liczba unikalnych użytkowników, aby wyświetlić profil.

Widok profilu: liczba zakaz unikalnych wyświetleń profilu.

Kliknięcie na link do strony: przejścia na link w swoim profilu.

Kliknie „Wyślij el.pismo”: przejść za pomocą przycisku „Kontakt”.

W dziale „Publikacje” zawiera szczegółowe informacje o wszystkich publikacjach dokonanych połączyć konto firmowe. Pozycje mogą być sortowane według wielkości (zdjęcia, wideo, galeria) okres czasu (tydzień, miesiąc, rok, dwa lata) i wskaźników:

Moda - zakaz niepowtarzalne widoki na czczo;

Pokrycie - niepowtarzalne widoki na czczo, 1 konto daje jeden widok;

Zaangażowanie - łączna liczba działań z urzędu (psami rasy husky i komentarze);

Podobało się - liczba pokroju;

Komentarze - liczba komentarzy;

Conservation - liczba oszczędza Twój post.

Dane te pozwalają nam zrozumieć, które były publikacja najbardziej dyskutowane, popularne, zapisany w okresie sprawozdawczym.

Statystyki Historia w Instagram

historia

Choć historie są usuwane po 24 godzin w danych statystycznych są przechowywane przez 14 dni.

Można sortować historie na wrażeniach, dotrzeć, dotyk, „przód” i „wstecz”, wyjścia opowieści i odpowiedzi do nich.

transmisje live

Ocenić przekład może być z dwóch wskaźników:

Publiczność w określonym czasie: prezenter i publiczność wszyscy widzowie zobaczyć licznik w prawym górnym rogu audycji. To pokazuje, jak wiele ludzie oglądać nadawane teraz.

Widzów: dane te stają się dostępne po zakończeniu transmisji, widzą tylko autor. To pokazuje, jak wiele kont poszedł do swojej audycji.

Aktywność i demograficzne subskrybentów

Następny Instagram statystyka jednostka - to dane na płeć, wiek i geografii użytkowników i abonentów do aktywności w ciągu tygodnia i pory dnia.

Analiza abonentów demografii Instagram

Informacja o abonentów są widoczne tylko dla kont, gdzie liczba ponad 100 zwolenników.

Dane o aktywności pokazują, kiedy publiczność otwiera Instagram. W tym czasie, to najlepiej, aby publikować posty: widzą więcej ludzi. Algorytmy tworzą Instagram newsfeed zastanowić się, jak wiązać publikację odebrany w ciągu pierwszych minut po publikacji. Jeśli zawiadomienie niezwłocznie po layknut go dostanie więcej zasięgu.

Dane, które zapewnia Instagram, wystarczy utworzyć raport. Na przykład, nie można zobaczyć dynamikę wzrostu na koncie. Oraz w celu sporządzenia szczegółowego raportu, który będzie musiał ręcznie przenosić numery w tabeli.

Statystyki mogą być oglądane tylko z konta, więc statystyki wewnętrzne Instagram nie pozwala na przeanalizowanie konkurentów. Dla szczegółowej analizie statystycznej, raport rozładunku i odbieranie danych za pomocą konkurentów Popsters.

 

Co może Popsters do analizy statystycznej w Instagram

Usługa analizy dowolnego konta. Można pobrać konto swojej firmy lub konta konkurenta.

Popsters określa najbardziej udanych pozycji w następującym okresie: od liczby pokroju, komentarze ER.

Można znaleźć publikacji omówiono: pod nich będzie jeszcze największy. Często okazuje się, że słupy konkursy. Wskazówka: Za pomocą tego narzędzia można szpiegować swoich konkurentów konkursach mechaniki lub sposobów zwiększania zaangażowania w rachunku. A także znaleźć interesujące tematy do treści, które są z pewnością wywoła odpowiedzi od odbiorców.

Jakie statystyki o koncie Instagram zbiera Popsters?

 • Aktywny dzień tygodnia, pory dnia.
 • względna aktywność pod względem tekstu i dni tygodnia lub pory dnia.
 • Aktywność w zależności od rodzaju treści: pokazuje w jakim formacie przyciąga coraz więcej użytkowników, wideo lub zdjęcia.
 • Tworzy grafiki Laika, komentarze, abonenci ER.
 • Liczba publikacji różnych rodzajów treści.
 • ER w zależności od rodzaju treści i długości tekstu w postach.
 • Odwoływanie się tekst: Usługa jest słupki, które są najczęściej używane w koncie, a także stanowisk ER, które zawierają określone słowo.
Czytaj więcej:   Jak zainstalować Yandex smartfonów Android DARMOWA krok po kroku

Dane mogą być analizowane bezpośrednio na stronie serwisu lub pobrania w programie Excel, PDF lub PPTX.

Można również pobrać wszystkie posty za okres przeglądu.

 

Jak korzystać Popsters dla konta analitycznego w Instagram

Zaloguj się do serwisu poprzez Instagram. Wpisz w pole wyszukiwania nazwę lub adres swojego konta, kliknij „Znajdź”. Określenia okresu, profil statystyk, które Cię interesuje.

Analiza konto w Instagram z Popsters

 

Aby porównać dwa konta, kliknij przycisk „+” po pierwszym wyborem, a następnie dodaj żądaną stronę.

 

Rachunki Instagram statystyki w wykresach i metryk

 Zastanówmy się, jak wyglądać grafika i jakie dane chodzi. Aby zobaczyć wykresy konta, wybierz żądane dane w lewej kolumnie „Statystyka”.

 

Harmonogram „Słowa”

To pokazuje liczbę pozycji, które zawierają konkretne słowo w tekście.

Analiza słów konto Instagram

 

Harmonogram „Pora dnia”

Odzwierciedla on udaną Opublikowana w określonym czasie w stosunku do słupków wykonanych przez cały okres w%.

 

Profile aktywności ograniczającą Instagram

 

Harmonogram „lubi”

Pokazuje liczbę lubi otrzymał konto w określonych dniach okresu.

Statystyki Laika w Instagram

 

Er i typ zawartości
Metryki er i treści typu gafikah na Instagram

  

Hashtags Er i aktywność

Hashtags - ER i aktywność - grafika Instagram

I bardziej użyteczne metryki dla zaawansowanej analizy konta w Instagram.

 

Co wpływa na Instagram statystyk?

 Całkowita wydajność w Instagram zależy od wielu czynników: jakości treści, przedmiot konta, zarządzanie treścią.

jakości treści

Instagram - wizualny społecznościowy. Publikują dobre, ciekawe zdjęcia z produktem. Nieunikatowa obraz nie jest zainteresowana publiczność, wydać środki na tworzenie własnych treści: fotografie, filmy, gifok, infografiki i ilustracje.

 

Pracować z publicznością

Algorytmy Instagram poważnie wpływać na efektywność postępu w sieci społecznej. Więc pracować z kryteriami, które wpływają na emisję algorytmów. Jeden z nich - to zaangażowanie. Zadawać pytania publiczności, zachęcić materiały dyskusyjne. Często posiadają konkursy, a eksperyment z mechaniką: ostatni komentarz, znakowanie innego znaku zarejestrowanego w historiach użytkowników dają różne efekty.

 

Analiza pracy

Efektywna praca analiza jest przeprowadzana w sposób regularny, niż gdy pojawią się problemy.

Stale analizować wydajność w Instagram. I będzie skorygować strategię treści czasową. można rozumieć na podstawie danych statystycznych, jakie tematy są interesujące dla odbiorców, najlepszy czas do publikowania materiałów, których format jest korzystne długościach, co powinno być podpisane.

Wniosek: jak analizować statystyki na Instagram

 1. Dwóch z najwygodniejszych sposobów analizowania statystyk konta - to wewnętrzne statystyki i narzędzia Popsters.
 2. statystyki wewnętrzne w Instagram jest dostępny tylko dla profili biznesowych. Włącz to może być ktoś, instalacja zajmie kilka minut.
 3. Statystyki konto Instagram pozwala zobaczyć: widoki, zasięg, husky, komentarze, zapisywać profil widoki, widoki, i przewijanie historii, liczbę widzów transmisji. Ale jest ona dostępna tylko na konto właściciela.
 4. Popsters może analizować konkurencję porównać wiele kont rachunków.
 5. Analiza statystyczna pozwala nam poprawić treść, aby ocenić skuteczność reklamy, aby znaleźć konkurentów żetony.

 
Przydatne artykuły na bliskim obiekcie:

 • Szczegółowe wskazówki na temat pisania skutecznych podpisy w Instagram ;
 • Jak Instagram, dzięki czemu konto popularne.

Jak wyświetlić statystyki swojego INSTAGRAMA ° w strumień

Tech

Jak mogę wyświetlić statystyki swojego Instagrama

Statystyki Instagrame

Ostatnio Instagram uruchomił funkcję, aby przeglądać statystyki w aplikacji Instagram, teraz nie trzeba korzystać z usług osób trzecich.

W przeszłości Facebook kupił Instagram, ponieważ teraz wszystkie warunki geolokalizacji, reklamy i statystyk opiera się na usługach feysbukovskogo. Aby mieć dostęp do statystyk, musisz włączyć swoje konto Business. A następnie haczyk, aby włączyć firmę ACC, trzeba połączyć tę grupę na Facebooku. Jeśli Instagrame konto osobiste, trzeba grupę na fb o sobie jako osoby publicznej. Jeśli łączysz się Statistics Instagrama z marką i marka ta jest już na FB, trzeba go wybrać z listy (trzeba być administratorem tej grupy na fb, oczywiście). Jeśli taka grupa na Facebooku nie występuje, przejdź do facebook.com do komputera, należy utworzyć grupę (Stron - Tworzenie strony internetowej), zgodnie z deystitelno (Blogger, artysta, fotograf, marki lub produktu). Kiedy powstał zespół w swoich ustawieniach linkuem Instagrama - Ustawienia - przełączyć się na konto firmowe (Przełącz na koncie firmy).

Po podłączeniu konto firmowe będzie dostupka statystyki pod każdym zdjęciem - widoki, liczba unikalnych wizyt i całkowitego zaangażowania numerycznego (husky i uwag w całości). Również w ogólnym profilu statystyki będą widoczne, które kraje (lub miasta) odwiedzić najwyżej procent płci, jakiej porze dnia najbardziej aktywnych. I można dodać kontakty do profilu i pojawi się obok przycisku Kontakt naśladowania.

Czytaj więcej:   serwer z mod DRAGON

Statystyki Instagrame

Jeśli masz stronę marki, będzie zainteresowany uruchomieniem funkcji stanowisk reklamowych, gdzie można wybrać grupę docelową (wiek, kraj), określić budżet (od $ 1), a czas Twist-off (z dnia). Linki posty pojawiają się wybrana grupa docelowa oznaczone sponsorowana, ale co najciekawsze - można umieścić link na stronie produktu lub towaru, a następnie lud taśmy trafi bezpośrednio na link na zdjęciu. Aby zrozumieć, jak to działa, i tam pracuje dla Ciebie, Radzę umieścić budżet $ 2 dziennie i zobaczyć zaangażowania Statistics. Dla blogerów, funkcję stanowisk reklamowych, zbyt ciekawy, jeśli dać link do bloga.

Pod koniec sierpnia 2016 roku jest beta testów wiele nowych funkcji, takich jak moderacji komentarzy według słów kluczowych, automatyczne usuwanie wpisów po 1 godzinie, możliwość zapisywania zdjęć i już zaposchennoe panoramicznych pobieranie plików wideo. Myślę statystyki również zostaną uzupełnione nowymi parametrami, ale również te, które są wystarczająco dobre do analizy (na przykład fakt, że ludzie widzą zdjęcie 8 razy więcej niż laykayut :).

Jeśli masz pytania o to, gdzie, jak, co i dlaczego - odpowiem w komentarzach poniżej. Mój Instagram - @elenabazu.

Jest nawet bardziej rozbudowane statystyki, gdzie to jest możliwe, aby analizować swoje profile i profile zawodników, gdzie można również znaleźć swoje tempo interakcji (procentu udziału), wszystkie z istniejących usług, a ja lubię najbardziej LiveDune. Dla masslaykinga dla mnie do tej pory najlepsze usługi wynosi 1 mln lubi, nie odlecieć haseł, nie bloki i wygodne do wielu kont jednocześnie.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat promocji, promocji i użyteczną trick strzelanie do Instagram, następnie Skillshare można znaleźć wiele przydatnych lekcji. Nowy film oglądać na moim kanale YouTube. 💛

Może ci się spodobać również

 • Pingback: Nowa funkcja Instagram: Sklep internetowy w aplikacji · Do przepływu ()


 • nick Fanilov

  Wbudowane statystyka jest dobra, ponieważ może pokazać wiek Facebooku. Ale w tych samych parametrach smartmetrics.co dla analityków więcej i można analizować konkurencję.


 • Julia Stolyar

  Witamy! Podłączyć statystyki, ale z jakiegoś powodu nie wydaje się „najlepszą publikację” Statystyki podłączone przez tydzień. Plus, jeśli naciśniesz obraz „Spójrz na statystyki”, pisze „nieznany błąd, prosimy spróbować później.” Co robić w takiej sytuacji? Pomóc!


  • //www.elenabazu.com Elena bazowa

   Większość publikacji będzie wyświetlany tylko dla nowych zdjęć. Oraz z tytułu błędu - ewentualnie błędu serwera, spróbuj kilka dni. I było tak samo.


 • Eli Namatova

  Witamy! I została zarejestrowana w Facebooku, gdy przesunięcie się nie pozwala na zarządzanie kontami, usunąłem kleszcza i miałem stronę początkową. Spróbował ponownie, okazało się, że potrzeba, aby stworzyć stronę, która stworzyłem, trzeba było napisać stronę, której (aktor, artysta, ludzie, fotograf, itd.) Wybrałem ludzi kategorię, a tam okazało się, że to będzie, wybrałem grupę. Następnie udałem się na tym, co strona jest wszystko. żadne statystyki, nic nie pojawiło, spróbuj ponownie znowu te same liście. Co robić?


 • • • MELKAYA

  ale na prace android?


  • //www.elenabazu.com Elena bazowa

   To działa.


 • Halida

  Insta który tydzień bakcyla i nie wykazuje w statystykach na ile więcej wyświetleń to był tydzień. Napisany tylko całkowitą kwotę. Co robić?


 • Andrey Gluschenko

  Pytaj, statystyki pokazują dane na jak długo? Takich jak pokrycie 30.000 - tydzień? lub dni?


  • //www.elenabazu.com Elena bazowa

   Jeśli to obrazy danych, 30k zasięg jest dla wszystkich istnienia fotografii. A w statystykach mogą być filtrowane przez miesiąc, tydzień, dzień.


 • Katia

  Witam, jak połączyć konto firmowe, gdybym przypadkowo wybrał, że jestem zwykłym użytkownikiem i nie mam więcej ustawień możliwości, aby połączyć konto firmowe? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź


 • Dmitry Sergeenko

  Co o aplikacje dla kont Analytics Instagram, które można pobrać z Google Play? Wykazują one wiele ciekawych informacji, w tym boty i którzy bez subskrypcji, na przykład. (nie reklamy):
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.stalker
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instfollowers


  • Ella

   Ściągnąłem płatnej wersji na swojej rekomendacji, natychmiast pożałował. To nie daje żadnej inteligencji. Wszędzie oferuje poczekać kilka minut. Ale poczekaj, nie należy się spodziewać zerowy sens


 • Zarina Razakova

  piękny
  Сообщество

 • Pingback: 5 nowych zasad hashtagami użytku w Instagram · w strumień ()


 • Titus Rolla

  Dlaczego nie ma daty na stanowiskach?

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *