Jak tłumaczyć dokumenty HTML do PDF

Czasami chcesz zapisać dowolną stronę do pliku PDF. Na przykład, aby przeczytać później elektronicznego czytnika lub netbooka. Po prostu zapisać informacje i czytać w trybie offline. W tym przypadku, Google i Yandex są zazwyczaj zaleca się pobranie specjalnego oprogramowania. Ale nie wszystkie programy wieloplatformowy i opuścić przeglądarka nie zawsze chce. Dlatego Layfhaker dla Was mały wybór usług, które przekształcają stron internetowych do formatu PDF bezpośrednio w przeglądarce.

Htm2pdflogo

HTML do konwertera PDF
html2pdf.co.uk
Minimalistic i piękne usług dla stron internetowych konwersja do formatu PDF. To nawet obsługuje języka rosyjskiego. Wystarczy wpisać odpowiedni adres w jednej linii na stronie, i rozpocząć konwersję. Po pewnym czasie, usługa będzie dać link do pdf-pliku.

Web2pdf konwertować
web2pdf
W przeciwieństwie do poprzedniego, usługa ta nie zna języka rosyjskiego. Ale nie jest to potrzebne. Nie ma absolutnie nic skomplikowanego - pasek adresu i pobrać plik pdf. Nawiasem mówiąc, Web2pdf nawrócony wykonane jego praca znacznie szybciej niż HTML do konwertera PDF.

PDF na Fly
pdfonfly
Usługa ta nazywa się «PDF w locie”, a nazwa ta jest bardzo dobrze dopasowany. Ten konwerter nie jest tak piękne i proste, jak poprzednie. To więcej reklam niż inne. Aby przekonwertować trzeba wprowadzić kod weryfikacyjny. Jest to wszystkie wady. Ale jest jedna znacząca Plus - Konwerter działa bardzo, bardzo szybko. On potrzebował około sekundę, aby wykonywać swoją pracę. Jednak nie podać link do zachowania pdf-file, ale oferuje po prostu otworzyć go w przeglądarce.


Htm 2 pdf

htm2pdf
Zaletą tej usługi nad innymi tym, że w uzupełnieniu do stron internetowych i konwertuje kod HTML. Aby to zrobić, wybierz «konwersji RAW HTML» i pasty w postaci kodu źródłowego dowolnej strony. Konwerter działa dość wolno w porównaniu z poprzednim, ale zdolność do konwersji kodu źródłowego stron uzasadnia jego istnienie.

Czytaj więcej:   Jak uzyskać bezpłatny Donat NA SERWERZE 1,8 Maynkraft

PDF mój URL
pdfmyurl
prosty i szybki konwerter. Kiedy zaoferować im link, nie wahał się od razu poprosi, aby zapisać dokument. Ktoś taki zapał może odstraszyć, ale ktoś przeciwnie cieszyć. Nawet z pomocą tej usługi można dokonać widget zapisać stronę w formacie PDF na swojej stronie lub blogu.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *