Jak pozbyć się z telefonu na stronie VKontakte

Postanowiłem napisać ten artykuł, bo musiałem rozwiązać ten pokój z mojej strony na Facebooku i napotkał mały problem. Myślę, że mogą przyjść do ciebie. Ale nie zapominaj: jeśli rozpiąć liczby jego stron, z tyłu, aby związać go już nie może, tylko do innej strony. Więc jeśli jesteś pewien, że chcesz to zrobić, zacznijmy ...

Aby rozpocząć, przejdź do moich ustawień - Alarmy i spojrzeć na dole strony nie jest związany z Twoim adresem e-mail strona - «adres e-mail dla alertów„. Jeśli nie, kliknij „Snap-mail E» :

 

To wszystko zrobić, aby zamiast numeru (który chcesz rozwiązać) adres e-mail wiążą.

Po pojawi się okno, w którym polu wpisać swój e-mail:

 

Następnie przejdź do wiadomości e-mail w celu potwierdzenia adresu e-mail, który podałeś. A dopiero potem możemy rozwiązać numer.

Kliknij na ten link i wprowadź numer, który chcesz usunąć:

//vk.com/deact.php

W ciągu minuty, przyjść do kodu telefonu, który będzie pasował do pola wyznaczonego. Jeżeli kod nie przychodzi w ciągu 1-2 minut naciśnij „ponownie kod żądanie” .

Ostrzeżenie : Jeśli wejść do pokoju I got błąd „Nieprawidłowy wpisany numer telefonu” . Właśnie zaktualizowaliśmy stronę (klawisz F5 na klawiaturze) wprowadzono ponownie i sam numer błędu rozwiązany. 

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, komunikat ten pojawi się po usunięciu wszystkich, że liczba.

Jeśli jesteś w Zaloguj się w polu Login Wprowadź numer telefonu, teraz trzeba wpisać adres e-mail, który jest powiązany z twojej strony. 

Lubić

 

 

Powiązane tematy:

  • 19.07.2014 Jak zablokować reklamy na stronach? (11)
  • 29.04.2011 Jak wyświetlić ukryte pliki? (4)
  • 18.03.2011 Jak zainstalować ikona / ikony „Mój komputer” na pulpicie? (0)
  • 09/28/2013 Videokurs „3 kroki do optymalizacji i ochrony komputera” (6)
  • 20.06.2012 Co to jest chipset, północ i południe most płyta główna? (1)
Czytaj więcej:   Tworzenie pliku instalacyjnego dla aplikacji Windows

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *