Jak wysyłać wiadomości do subskrybentów YOUTUBE

Interakcja z publicznością: Jak mogę wysłać wiadomość do ...

Interakcja z publicznością na kanale YouTube - ważny element, aby promować swój kanał i biznesu. Jak każdy inny społecznościowym YouTube zapewnia możliwość komunikowania się z publicznością i abonentów nie tylko poprzez wideo lub w komentarzach, ale także wysyłanie wiadomości.

Wysyłanie wiadomości na portalu społecznościowym, możemy wchodzić w interakcje z publicznością, aby budować relacje zaufania z ich odbiorców, zaizolować styki. Również  przy pomocy osobistej wiadomości, jesteśmy dokonywania sprzedaży . Jest to ważne dla rozwoju biznesu, więc nie zaniedbywać tej okazji i na YouTube.

Wysłać wiadomości na kanale może być pod jednym warunkiem:  kanał powinien być powiązany  z kontem Google+, inaczej pożądana funkcja będzie ukryta. Wcześniej takie połączenie było wymagane, aby zrobić ręcznie. Teraz nowe kanały automatycznie wiąże się ze swoich kont.

Interakcja z publicznością na kanale, a mianowicie wysyłanie wiadomości osobistych,  może odbywać się na kilka sposobów . I skupić się bardziej na siebie.

Pierwszy sposób  - wysyłanie wiadomości do abonenta kanału (widza). Aby to zrobić, przejdź do kanału osoby, do której chcesz napisać wiadomość. Otwórz zakładkę „kanał” w otwartej karcie w prawym górnym rogu jest „wyślij wiadomość”.


Po tym, wszystko jest intuicyjne: wpisać wiadomość i wysłać ją.

interakcja z publicznością

Kolejnym sposobem, aby  wysłać - od kanału. Idziemy do twórczego studiu, „Wspólnota” - „Abonenci”.


Zanim otworzysz stronę, gdzie można zobaczyć nie tylko wszystkich swoich abonentów, ale także inne dodatkowe informacje. Na przykład informacje o liczbie abonentów kanału wokół daty subskrypcji kanału (jeden dzień temu, tydzień temu, i innych).

Na tej stronie masz możliwość zapisać się do paszy wszystkich swoich abonentów i wysłać wiadomość.

Czytaj więcej:   strzelanka online dla IOS


A jeszcze inny sposób  - wysyłanie wiadomości e-mail. Ściślej mówiąc, ta metoda jest tak skonstruowany, że można udostępnić swój nowy film z YouTube bezpośrednio na adres e-mail.

Wraz z obrazem, a odbiorca otrzyma wiadomość, która będzie towarzyszyć wideoklipu.


Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu interakcji z publicznością poprzez prywatne wiadomości do wysłania, można zobaczyć w filmie.

Ale dla tych, którzy chcą przetestować i skonsolidować nabyte umiejętności, ofiaruję napisać wiadomość do mnie, na moim kanale YouTube.

Piszę, będę zadowolony z tobą rozmawiać!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *