Jak wyłączyć aktualizację systemu Windows 8


Witamy! Jak wiecie, Microsoft dostarczył aktualizacji systemu Windows, które mogą automatycznie wprowadzać innowacje w systemie operacyjnym. Wydawać by się mogło, że nie jest źle? Wręcz przeciwnie, dobrze, że twórcy próbują poprawić swój produkt. Jednak rzeczywistość nie zawsze tak różowo i piękne. Jeśli zauważysz, że dysk twardy i pamięć pojemność bez powodu znika, muchy ustawień komputera, hamulec lub startu programu, jest prawdopodobne, że sprawa jest taka, że te „aktualizacje”. Aby zapobiec tego rodzaju niespodzianki, przeczytaj nasz artykuł, w którym opisujemy szczegółowo o wyłączenie usługi Windows Update .

Chciałbym błądzić i opowiedzieć historię z własnego doświadczenia. Fakt, że rok wcześniej udało mi się kupić tablet w systemie Windows płycie 8. bazowej sama nie jest bardzo wydajność, można stwierdzić, że w uzupełnieniu do surfowania po Internecie, czytać książki i pracy Urzędu, jest niemożliwe do zrobienia czegokolwiek bez hamulców , Ponadto, wewnętrzna pamięć 16 GB. Przekupił cena, stację dokującą i wygodny do przenoszenia. Na początku radość nie znała granic, ale bardziej pamięć, a więc nie jest „wystarczająco przysięgać,” stał się po prostu wyparował. Że to niefortunne gadżet zrobić? To prawda, wyłącz automatyczne aktualizacje systemu Windows. Mniej więcej w ten sposób do niego i zapisane. Muszę jednak powiedzieć, że pobieranie aplikacji ze sklepu, a potem nie zrobić. Że takie rzeczy.

Faktycznie, przejść bezpośrednio do pytania, jak wyłączyć reklamy Windows. W szczególności, w tym artykule będziemy mówić o Windows 8 (8.1).

Wyłączając aktualizacje systemu Windows 8. Sposób №1

 1.  W menu pulpitu zadzwonić Hot Corner poprzez najechaniu myszą w prawym dolnym rogu.
 2.  „Po wybraniu skrótu opcji .”
 3.  W przedstawionych parametrów wybierz „ Panel sterowania ”.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8
 4.  Pojawi się okno, w którym należy kliknąć na « Windows Update „.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8
 5.  W wyświetlonym oknie kliknij lewym przyciskiem myszy na „ Dostosuj ustawienia ”.
 6.  Że robił go do upragnionego okna, w którym będziemy dokonywać aktualizacji off Windows 8. Wręcz przeciwnie, „ Aktualizacje krytyczne ” wybierz „ Nigdy nie sprawdzaj, czy są aktualizacje ” i naciskając przycisk OK.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8
Czytaj więcej:   OPROGRAMOWANIE Java dla telefonów stukając

Wyłącz automatyczne aktualizacje dla wszystkich Windows 8

Jeśli chcesz wyłączyć Windows Update dla wszystkich, że zawiadomienie po prostu nie przeszkadza, wykonaj tę sekwencję:

 1.  Idź w „ Panelu sterowania ” w taki sam sposób, jak opisano powyżej.
 2.  Wybierz „ Narzędzia administracyjne ”.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8
 3.  „Wtedy Zarządzanie komputerem ”.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8
 4.  W nowym oknie kliknij na „ Usługi i aplikacje ”. Po zaledwie „ służby
 5.  Na liście, która pojawia się pod koniec wybierz « Windows Update ”, kliknij dwukrotnie otworzyć właściwości.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8
 6.  Wręcz przeciwnie, „ Typ uruchomienia ” wybierz „ Wyłączone ”. Gdzie prasa stan „ STOP ”. Zapisać, klikając przycisk OK.
  Wyłączenie aktualizacji Windows 8

Nawiasem mówiąc, ta metoda jest odpowiednia, aby wyłączyć aktualizację do systemu Windows 10.

Należy wyłączyć automatyczne Windows Update?

Ogólnie rzecz biorąc, oczywiście, nie wyłącza centrum aktualizacji. Po tym wszystkim, to ma jedynie na celu poprawę jakości pracy systemu operacyjnego. To również sprawia, że ​​możliwe, aby uaktualnić starszą wersję systemu Windows do nowej opłaty. Jednak warto zauważyć, że problemy wynikające z aktualizacji często występuje w przypadku, gdy używasz pirackich Windows. W najlepszym przypadku będzie spowolnić niektóre programy, a co gorsza - będzie musiał ponownie zainstalować system operacyjny.

Na przykład w mojej sytuacji, który został opisany wcześniej w tym artykule, nie miałem wyboru, jak wyłączyć Windows Update. Ale jeśli tabletka może przenosić te aktualizacje, wtedy, oczywiście, należy pobrać i zainstalować je będzie aktywowany.

Nawiasem mówiąc, ciekawy jest fakt, że sami deweloperzy zdecydowanie przeciwko Microsoft wyłączyć aktualizacje. Co więcej, podczas instalacji systemu operacyjnego zgadzasz się z warunkami, zgodzić się na bardzo centrum aktualizacji był zawsze aktywny. W przeciwnym razie prawo Microsoft złożyć pozew na ciebie. Raz na oficjalnym forum jednego człowieka zastanawiał o aktualizacjach off i dostaje tę odpowiedź:

Czytaj więcej:   FB2: otwieranie i jak utworzyć plik FB2?

Wyłączenie aktualizacji Windows 8

Coś w tym rodzaju. Zarezerwowane - jest uzbrojony, jak mówią.

To jest to, przyjaciół, teraz wiesz, jak wyłączyć Windows Update 8. W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać w komentarzach poniżej, będziemy gotowi do pomocy!

Czytaliście do końca?

Czy ten artykuł był pomocny?

Co dokładnie nie podoba ci się? Artykuł był niekompletny czy fałsz?
Pisać w komentarzach i obiecujemy, aby to naprawić!
Dziękuję, staraliśmy. Szczęście i dobre dla ciebie!
Co robimy dalej?

Proszę o pomoc serwisu. Dokonaj repost artykułu przynajmniej gdzieś:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *