Jak ocenić jakość serwisu

Zagospodarowanie terenu - proces czasochłonny i kosztowny finansowo, ale dla wielu z pojawieniem się zasobu sieciowego jest nie tylko nowa runda rozwoju biznesu, ale także pierwszy krok w biznesie. Po zakończeniu procesu rozwoju w celu sprawdzenia pracy, trudno jest dokonać bez specjalizacji. Przygotowaliśmy prosty i informacyjny kontrolną, aby pomóc ocenić jakość serwisu i nie przepłacać za „błędy”.

Tworzenie witryny

Na co zwrócić uwagę przy analizie gotową zasobu?

Wygląd (design / layout)

Przede wszystkim, należy spojrzeć na miejscu ze świeżych oczu. Długie negocjacje i regulacja design nadal wydają m.in. więc zapytać programistom ocenić wygląd przynajmniej serwerze testowym.

  • Konstrukcja powinna być przeprowadzona zgodnie z książką marki i nowoczesnych trendów internetowych. Duży i zdjęcia wysokiej jakości w danej dziedzinie, wszystkie informacje są skonstruowane, tej samej czcionki w całym miejscu, łatwe do odczytania, a nie rozstrojony z tłem. Przyciski są duże i mają motywację do interakcji. W ogóle, zasób powinien być taki jak ty, a publiczność, więc projekt do oceny stronie nadal jest subiektywna.
  • Ważne jest, że strona poprawnie wyświetlane na wszystkich urządzeniach i we wszystkich przeglądarkach - jest odpowiedzialny za ten koder HTML. Kod musi być „czysty”, strona jest łatwo progruzhat nie „pływać”. Jak sprawdzić na ekranie komputera jest trudne, rozplanowanie układu witryny jest sprawdzany za pomocą programu - np quirktools.com lub screenqueri.es, lub po prostu pobrać z witryny za pomocą telefonu komórkowego.
  • Dalsza ocena będzie musiała użyteczność , która UX-specjalisty. Analizuje ile wasze życie musi współdziałać, czy jest wygodny i zrozumiały dla zwykłego użytkownika (czy architektury i nawigacji, istnieją przyciski łatwiej uważane za skuteczne, jeżeli behawioralne scenariusz, etc.).

strona użyteczność

Wewnętrzna ocena jakości serwisu

  • Kontrola funkcjonalna jest znacznie bardziej skomplikowana, dlatego najlepiej, aby przyciągnąć fachowców do QA audytu. Testery sprawdzić kod jednocześnie znaleźć „błędów” i dadzą zalecenia dotyczące działań naprawczych. Prawidłowy rozwój wymaga zaangażowania w proces zespołu QA, ale freelancerów często pomijają ten krok. Zaleca się ładowanie tworzenie i jakość analizy witryny firmy z bazy zasobów i wiedzy specjalistycznej, które zostaną podane kompleksowego raportu o stanie gotowym do miejsca pracy.
  • Jeśli witryna jest szykując się do promocji, konieczne jest, aby zdać Audyt SEO ekspertów. Ocena strona będzie jasno wynikać, czy potrzebne są ulepszenia techniczne (montaż specjalnych modułów, integracja z systemami raportowania, itd.). Aby promować ważne źródło do spełnienia wymagań wyszukiwarek, co sugeruje właściwą Mapa strony, brak podwójnej, dostosowane 404 stron, itp Im szybciej się wznowić i wdrożyć zmiany, tym szybciej strona będzie opłacalna.

Jak ocenić jakość tworzonego miejscu?

Czytaj więcej:   jak w filmie STUDIO WINDOWS LIVE nakładanie obrazów w filmie

W tym artykule, mamy wymienione najważniejsze punkty, które trzeba wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem zasobu . ocena jakości strona zawiera zestaw parametrów, które mają zastosowanie do wszystkich wyglądem i nadzienia, więc najlepiej jest powierzyć profesjonalistom werdykt.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *