Jak połączyć wiele tabel WORD

WORD | Zerwać i dołącz tabelę - TEHNOPOST.INFO

Który przechowuje pliki tymczasowe MS Word

Praca ze nie zawsze myśli dokument w edytorze tekstu Microsoft Word, który okresowo jest lepiej wcisnąć «Ctrl + S» lub «Shift + F12», aby nie utracić informacje w postaci drukowanej. Ale twórcy zadbali edytora z auto-save pliku po pewnym okresie czasu.

Ze względu na to, czy jest nagłyskok na awarii sieci lub oprogramowania, z powodu której wyłączy Słowo komputer lub blisko, nie można się martwić o to, co się nie zapisałeś swoją pracę. Zawsze można przywrócić go z dokumentów autozapisu.

W tym artykule będziemy, gdzie można znaleźć pliki tymczasowe automatycznie przez edytor i jak przywrócić żądany dokument, pracę, która została przerwana.

Podczas wprowadzania po raz pierwszy w Oddziale po nieoczekiwanym zakończeniu jego pracy, po prawej stronie znajduje się obszar, w którym będą oferowane do przywrócenia pewnych dokumentów. Tam będzie i co trzyma cię i co automatycznie. Spójrz na czas, który plik jest nowszy i pick.

Jeśli obszar ten nie pojawi się, lub przypadkowo zamknął je, a następnie wykonaj następujące czynności. Otwórz dowolne słowo i kliknij na zakładkę „Plik”.

Otworzy się odpowiednie okno. To w lewo, kliknij „Zapisz” na tej pozycji.

Teraz w oknie, które można zobaczyć Folder zawiera dokumenty tymczasowe. Jej droga jest określona w polu „katalogu danych do automatycznego odzyskiwania”. Skopiować wszystko, co jest tam napisane, a następnie zamknij to okno, a potem w programie Word.

Otwórz Eksploratora Windows na komputerze i umieść go w odpowiednim wierszu skopiowane ścieżki. Nacisnąć przycisk «Enter».

Następna na liście, wybierz folder o tej samej nazwie, co było w pliku, na którym pracujemy, i otwórz go.

Nie będzie kilka punktów. Kliknij prawym przyciskiem myszy na tym, a wręcz przeciwnie, że w kolumnie „Typ” wskazuje „ASD”. Następnie wybierz „Otwórz” z menu kontekstowego.

Pojawi się okno jak na zrzucie ekranu. W nim, kliknij „Użyj tej aplikacji na komputerze.”

Lista gdzie trzeba znaleźć i wybrać «Słowo». A następnie kliknij „OK”.

Otwiera wybrany dokument, i pojawia się u góry: „Restoration - niezapisane” Kliknij obok niego przycisk „Restore”.

Dla normalnej pracy z tekstem, trzeba wyjść z trybu odczytu - kliknij na ikonę na dole „Układ strony”.

Otwórz najnowszą wersję danego pliku. Kontynuować pracę z nim, nie zapomnij kliknąć na dyskietce w lewym górnym rogu po sprawiają, że istotne zmiany.

Może się też zdarzyć, że szybko zapisywania pliku, nie został wybrany odpowiedni folder i gdzie szukać teraz nie wiem. Zobacz informacje uzyskane w tym samym oknie ustawień. Jest on wymieniony w „Położenie lokalnych plików domyślnie”. Skopiować od tego wszystkiego.

Następnie otwórz Eksplorator Windows, włóż wszystko w górnym rzędzie i nacisnąć «Enter». Wybierz dokument, a następnie przeciągnij go do innej lokalizacji na komputerze. W przypadku wielu z nich tam, a następnie zobaczyć tytuł (będzie to pierwsze drukowane słowa z pierwszej strony) i zmienić datę.

Gdy dojdziesz do przywrócenia pracy, aby zamknąć dokument, powrót do okna Ustawienia, aby go zmienić niektóre dane.

Po pierwsze, należy wybrać format pliku automatycznego zapisywania i we właściwym czasie. Często jest to standardowy dokument programu Word, a 10 minut (powinno być domyślnie), ale można wybrać mniej. Zaznaczenie w polu „Keep ... po zamknięciu bez zapisywania” pomoże, jeśli nie zapisać zamykanie pliku, a następnie wszystko, co potrzebne. Następnie skręcić w prawo do odzyskania od tymczasowe przechowywane. W „Katalogu danych”, w razie potrzeby, zmienić folder, w którym tworzone są pliki tymczasowe. Kliknij na przycisk „Przeglądaj” i wybierz odpowiedni jeden. Kiedy wszystkie zmiany, kliknij „OK” i zamknąć okno.

To wszystko. Zorientowaliśmy się, gdzie szukać vordovskie tymczasowe pliki na komputerze i jak kontynuować pracę z nimi.

Autor: Anna Kamińska | Data: 27.08.2017 | Wyświetlenia: (5563) | Komentarze: (1)

comp-profi.com

Jeśli masz plik, który został utworzony w edytorze tekstu MS Word, i trzeba to być odczytane przez innych ludzi, ale nie byli w stanie skorzystać z samego tekstu, na przykład, skopiuj go, a następnie świetnym rozwiązaniem byłoby zrobić obrazu dokumentu programu Word.

Może to być konieczne, gdy inni użytkownicy będą wykonywać swoją pracę na podstawie tego tekstu. Na przykład, laboratorium lub kurs dla studentów na uniwersytecie, instrukcje dla pracowników i tak dalej. Człowiek jest podstawowym materiałem, ale go używać, będzie musiał wydrukować. Nawet przy użyciu programu do OCR, to wtedy wszystko czytać, ponieważ program może pomylić słowa i litery.

Aby ograniczyć użytkownikom pracę z dokumentem, można postawić mu ochronę i ograniczyć możliwość edycji. W tym przypadku, edytowanie i kopiowanie tekstu ze zdarza się dopiero po wprowadzeniu hasła (jak będzie wiadomo, tylko dla Ciebie). Należy jednak pamiętać, że każde zabezpieczenie można usunąć.

Dlatego w tym artykule przyjrzyjmy się różnych sposobów, aby dokument słowo z obrazem w formacie JPEG. Ale jeśli tekst jest napisany na zdjęcie, to nie może być żadnych opcji tam na pewno, a to jest konieczne do uznania tylko.

Jeśli używasz systemu Windows 7 lub nowszy, można znaleźć dość proste programy standardowe, ale bardzo użyteczne Nożyczki programu. Z ich pomocą można wyciąć niezbędną część tego, co jest otwarta na ekranie, i zapisz się, aby obraz w żądanym formacie.

Aby zacząć, otwórz Word, chcesz pracować, a skala stronę tak, że tekst jest czytelny - lub zwiększyć czcionkę lub rozmiar strony.

Jeśli nie tak, strona jest w pełni widoczne na ekranie, a następnie tekst będzie źle widoczne. Dlatego jedna strona jest lepiej zrobić dwa rysunki - będzie pierwszym od góry do połowy, drugi od połowy do końca strony.

Następnie otwórz menu „Start”, a następnie w drugiej turze wyszukiwarce wpisać „nożyce”. Kliknij na narzędzie, które będą wyświetlane w wynikach.

To otwiera małe okienko z nożyczkami. Kliknij strzałkę w dół i wybierz z listy „Prostokąt”, aby podświetlić tylko prostokątny obszar.

Po tym, wybrać część pliku, który będzie obraz.

Po zwolnieniu przycisku myszy, wybierz kawałek, natychmiast otwiera się w „Scissors”. Kliknij na zakładkę „Plik” i wybierz „Zapisz jako”.

Określ folder na komputerze, aby zapisać wybrałem „Desktop”. Co to są „File Type” i pole obrazu, wybierz „JPEG plik” przekonwertować tekst Słowo na obrazie jest formacie JPEG. Kliknij "Save".

W górnej części pierwszej strony mojego dokumentu Word został zapisany na pulpicie jako obraz. Jak widać, tekst jest czytelny i zrozumiały.

Jeśli masz zainstalowany system Windows XP System operacyjny i użytkowych nożyczkami w standardowych programach nie, to można zrobić stronę z pliku obrazu z przechwytywania ekranu i dowolnym edytorze graficznym, uważamy Paint.

Czytaj więcej:   FIELD Drupal API IN 7

Otwórz plik, który chcesz i zrobić normalny tekst czytelny. Aby strona była większa niż w arkuszu, składany pasek narzędzi, klikając na małą strzałkę w prawym górnym rogu.

Następnie należy nacisnąć przycisk klawiatury «Print Screen» albo «Prt Sc» i zrzut ekranu zostanie zapisany w schowku. Jeśli naciśniesz kombinację «Alt + prt sc», a następnie uzyskać zrzut tylko aktywnego okna w tej chwili - mamy to słowo.

Teraz kliknij na przycisk „Start” w standardowych programach szukasz Paint. Lub wybierz «» farby w polu wyszukiwania i kliknij na wyników.

Otwórz okno farbą. Naciśnij kombinację klawiszy Ctrl + V, aby wkleić zrzut ekranu. Strona będzie całkowicie widoczny, zoom w prawym dolnym rogu. Następnie musimy zaznaczyć część, która ma stronę Word. Kliknij na odpowiedni przycisk i wybrać żądany fragment obrazu.

Wydzielony fragment obvedetsya linią przerywaną. Teraz kliknij na słowie „Wybierz” i wybierz menu „Invert Selection”. Po tym, kliknij na przycisk z nożyczkami.

W rezultacie, arkusz staje się biały i to będzie tylko strona z dokumentu programu Word. Załóżmy usunąć wszystkie białe części arkusza. Ponownie, należy zaznaczyć tekst, za pomocą odpowiedniego narzędzia, a następnie kliknij „Crop”.

Teraz możesz zapisać obraz wynikowy. Kliknąć na przycisk w lewym górnym rogu.

Z wyświetlonej listy wybierz „Zapisz jako”, a następnie kliknąć na odpowiedni format. Jak przetłumaczyć tekst w formacie JPEG programu Word, a następnie wybierz „JPEG”.

Określ, gdzie, aby zapisać obrazek, nazwij go i sprawdzić wybrany format „Zapisz jako typ”. Kliknij na przycisk „Zapisz”.

Obraz dokumentu programu Word, wykonane z pomocą zrzut ekranu, wygląda to tak.

Dobrze, innym rozwiązaniem jest konwersja Dokument Word tekst na zdjęciach - jest korzystać z programów, które można wykorzystać, aby zrobić zrzut ekranu. Na naszej stronie można pobrać i znaleźć opisy i ScreenshotMaker PicPick. Teraz weźmy bliżej przyjrzeć drugiego programu.

Otwórz dokument i zrobić normalnego rozmiaru strony i czcionki, że wszystko było jasne. Bez zamykania lub obracając dokument, uruchom program, PicPick i kliknij „Wybranych obszarze” w głównym oknie.

pojawiają się dwie osie. Przecięcie z nich, kliknij w lewej górnej części dokumentu, które chcesz wyróżnić i, nie zwalniając przycisku myszy, wybierz żądany fragment arkusza.

Następnie przesuń kursor w prawym dolnym rogu, a następnie zwolnij przycisk myszy.

Obraz pojawi się natychmiast w oknie programu. Jeśli chcesz, możesz ją edytować. Następnie kliknij przycisk „Plik” - „Zapisz jako” i wybrać z listy odpowiednie rozszerzenie.

Określ, gdzie na komputerze, aby zapisać obraz. Sprawdzić nazwę i typ pliku i kliknij przycisk „Zapisz”.

Dokument obraz Słowo zostaje zapisany na komputerze.

Chcę zwrócić uwagę. Jeśli masz Windows 7 lub nowszy, to lepiej jest użyć nożyczek. W przypadku systemu Windows XP, to program do tworzenia zrzutów ekranu jak PicPick. W obu przypadkach przekształcone strona Słowo na zdjęciu wygląda dobrze: rysunki z dokumentu, a sam tekst nie jest jasne i rozmyte. Ale zachowaj Słowo strona obraz poprzez farba nie było bardzo dobrej jakości, trochę tekstu na nim smarować.

Wybierz metodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zmienić żądane dokumenty MS Word do obrazów.

Autor: Anna Kamińska | Data: 12.06.2017 | Widoki: (20575) | Komentarze: (4)

comp-profi.com

Obraz z farbą muszą najpierw zostać umieszczone na komputerze lub przenośnym dysku twardym, a następnie trzeba przesłać do żądanej strony na zdjęciu, ładowanie może być różny w zależności od strony, z której można pobrać z samej stronie, i gdzie będzie musiał przez specjalne strony otrzymują link do obraz i przez odniesienie do rozplanować żądane zdjęcie.

Programy Painten typu mają funkcja „zapisz obraz” jest, aby szybko zapisać pracę wykonaną na obrazie. Istnieje również funkcja „Zapisz obraz jako”. I tu jest zapisany plik obrazu. Wybierz lepszą dzhipek, BMP często nie przechodzą, zezwolenie więcej.

Zapisany obraz z Painten w pliku pojawi się jako zwykły obrazek z sieci lub zdjęciem, ale z innego formatu. Nazwy formatów nie są po prostu różne. Według niektórych jest to oczywiste, że ten obraz, z drugiej strony, że obraz Painten, trzeci z sieci. Dla każdego rodzaju obrazu formatu, więc nie można się martwić, że obraz nie zabraknie w sferze społecznej. Robię w dzhipeke.

Aby przesłać obraz z programu pędzel, należy najpierw zapisać obraz w formacie, który pozwolił na delegowania.

.bmp Rozszerzenie nie jest obecnie mogą pisać na stronach. Najwyraźniej jest to relikt przeszłości, gdy pamięć na komputerach był dość mały i zdjęcie było dużo miejsca na serwerach. Plus, ruch jest zużywana bardziej, gdy ściągnięty obraz w postaci nieskompresowanej. Dlatego dopuszczalne jedynie skompresowane obrazy, takie jak .jpg, .png i .gif.

Dlatego, aby umieścić zdjęcie na stronie, zapisz go w wybranym formacie. Osobiście używam .png, tak jak farba trochę brzydki ściska w formacie .jpg, .png i sprężone bez utraty jakości obrazu. Format gif nawet wynalazł dla innej, specjalnie dla obrazów animowanych, czyli ruchomych obrazów (gifok), składający się z kilku klatek, zdjęcia.

Aby zapisać obraz w żądanym formacie, kliknij przycisk Zapisz jako. a pole wprowadzania nazwy pliku jest drugie pole - pole wybrać format, w którym chcesz zapisać obraz. Wybierz ten format skrzynki dozwolonych do wyświetlania na stronach internetowych, takich jak formacie .png.

Wtedy, gdy obraz jest zapisywany, musisz zalogować się na swoje konto z miejsc warsztatowych lub sieci społecznych, a tam nacisnąć odpowiedni przycisk (w różnych układach na różne sposoby, takie jak przycisk Dodaj obraz lub ikonę z kolorowych kwadratów) i wybierając Dodaj zdjęcia z komputera (można nadal pobrać z innych stron), wybrać jego lokalizację na dysku twardym.

Na cudzych stron nie może pobrać zdjęcia, jeśli to nie jest przewidziane. Przeciwnie, niektóre są, ale jest to tzw włamania.

www.bolshoyvopros.ru

Użytkownicy, którzy często pracują w Microsoft Word od czasu do czasu mogą napotkać pewne problemy. Rozwiązanie wielu z nich, mówiono nam, ale do rozważenia i znaleźć rozwiązanie dla każdego z nich, nadal jesteśmy daleko.

W tym artykule skupimy się na problemach, które pojawiają się, gdy próbuje otworzyć plik „obcy”, to znaczy taki, który nie został utworzony przez Ciebie lub został pobrany z Internetu. W wielu przypadkach te pliki są odczytywane, ale nie edytować, a to z dwóch powodów.

Czytaj więcej:   Potwierdzenie GOOGLE Jak czyścić Samsung Galaxy

Pierwszy powód - tryb zmniejszonej funkcjonalności (kwestia kompatybilności). Włączył podczas próby otwarcia dokumentu utworzonego w starszej wersji programu Word niż ten, który jest używany na danym komputerze. Drugi powód - brak możliwości edycji dokumentu w świetle faktu, że jest on chroniony.

Problemy z kompatybilnością rozwiązanie (ograniczoną funkcjonalnością), mamy już powiedziano (link poniżej). Jeśli to jest - twoja sprawa, nasz przewodnik pomoże Ci otworzyć dokument do edycji. Bezpośrednio w tym artykule przyjrzymy się drugiej rozumu i dać odpowiedź na pytanie, dlaczego dokument Word nie może być edytowany, a także powiedzieć Ci o tym, jak je wyeliminować.

W dokumencie programu Word, którego nie można edytować prawie nieaktywne wszystkie elementy paska narzędzi szybkiego dostępu we wszystkich zakładkach. Taki dokument może być oglądany, można przeszukiwać według zawartości, ale kiedy spróbujesz coś wydaje się, aby zmienić powiadomienie „Ogranicz edycję” .

Jeżeli zakaz edycji zestawu „formalne”, to znaczy, że dokument nie jest chroniony hasłem, zakaz może próbować wyłączyć. W przeciwnym razie, należy otworzyć możliwość edycji może tylko użytkownik, który go zainstalowany lub administrator grupy (jeżeli plik został utworzony w sieci lokalnej).

Uwaga: Zawiadomienie „Chroń dokument” pojawia się również w informacji o pliku.

Uwaga: „Chroń dokument” jest ustawiony na karcie „Przegląd” , ma na celu sprawdzenie porównania, edytować i współpracować nad dokumentami.

1. W „Ogranicz edycję” kliknij „Wyłącz ochronę” .

2. W sekcji „Ograniczenia dotyczące edycji” odznacz „Zezwalaj tylko na tego typu edycję dokumentu”, lub wybrać odpowiednią opcję z menu rozwijanego przycisku znajdującego się pod tym ustępie.

3. Wszystkie egzemplarze wszystkich kartach, pasek narzędzi Szybki dostęp staną się aktywne, a więc dokument można edytować.

4. Zamknij panel „Ogranicz edycję” , dokonać niezbędnych zmian w dokumencie i zapisać go, wybierając „Plik” polecenia „Zapisz jako” . Określ nazwę pliku, wpisz ścieżkę do folderu, aby go zapisać.

Ponownie, usunięcie ochrony edycji jest możliwe tylko wtedy, gdy dokument, nad którym pracujesz, nie jest chroniony hasłem i nie chronione przez użytkownika, na jego koncie. Jeśli mówimy o przypadkach, nie wiedząc o tym, dokonać zmian, a następnie nie będzie mógł otworzyć dokument tekstowy nie jest możliwe, gdy plik lub możliwości edytowania hasło jest ustawione.

Uwaga: Materiał na jak usunąć zabezpieczenie hasłem z pliku Worda spodziewane są na naszej stronie w najbliższej przyszłości.

Jeżeli chcesz, aby ochronić dokument, ograniczając możliwość edycji, jeśli nie zakazano jego otwartej strony użytkowników, należy zapoznać się z naszym materiałem na ten temat.

Zdarza się również, że ochrona edycja nie jest ustawiony w programie Microsoft Word, a we właściwościach pliku. Często, aby usunąć takie ograniczenie jest o wiele łatwiejsze. Przed rozpoczęciem którejkolwiek z niżej opisanej manipulacji, upewnij się, że masz uprawnienia administratora na komputerze.

1. Przejdź do folderu z plikiem, że nie można edytować.

2. Otwórz właściwości dokumentu (kliknij prawym przyciskiem myszy - „Właściwości” ).

3. Przejdź do zakładki „Bezpieczeństwo” .

5. W dolnym okienku w kolumnie „Zezwól” zaznacz pole naprzeciwko pozycji „pełny dostęp” .

6. Kliknij przycisk „Zastosuj” , a następnie kliknij „OK” .

7. Otwórz dokument, wprowadzić zmiany, zapisz go.

Uwaga: Metoda ta, podobnie jak poprzedni, nie działa dla plików, które są chronione hasłem lub użytkownik.

To wszystko, teraz znasz odpowiedź na pytanie, dlaczego nie jest edytowalny dokument programu Word, jak i, w niektórych przypadkach można nadal uzyskać dostęp do edycji takich dokumentów.

lumpics.ru

To działa i zawsze będzie działać.
To jest testowany z Word 2003, Word 2007, Word 2010 i Word 2013.
Będzie ona działać we wszystkich wersjach programu Word do 2100 roku,
ponieważ zasada dziel i przyłączyć się do tabel w programie Word
jest również stabilny i bez zarzutu, podobnie jak słowo

Tabele w programie Word są oddzielone i połączone łatwo i prosto - przez zwykłego położenia kursora w odpowiednim miejscu tak strona naciskając «ENTER» i «DELETE». Pod warunkiem, oczywiście, że łączy tabele są identyczne pod względem liczby i szerokości kolumn, a plik vordovsky - nie jest uszkodzony.

Przerwa i łączenia tabel w programie Word - jest dziełem użytkownika (user) z niedrukowalnych znaków programu biurowego. Bez znaków niedrukowalnych, niestety - nic (lub prawie nic) nie będzie działać. Podczas pracy ze znaków niedrukowalnych w programie Word - jest wysoce pożądane, aby umożliwić ich wyświetlanie. Dlatego, że w jego normalnym stanie - znaki niedrukowalne nie są wyświetlane. Są one niewidoczne dla operatora komputerów osobistych (PC).

Co to jest „Znaki niedrukowalne”
Aplikacja Office Word wszystkie postacie są podzielone na drukowanie i niedrukujące.
Drukowane znaki - są oznaki, że rzeczywiście widzimy na stronie.
Niedrukowalnymi postacie - a znaki użytkowe, które normalnie nie są wyświetlane (nie drukowane) na stronie. Dla niedrukowalnym znaki są w pierwszej kolejności - znaczniki akapitu i strony przerwie.

Aby wyświetlić znaki zakaz drukowania - chcą, aby wyświetlić na stronie. Aby to zrobić, kliknij przycisk lub skrót klawiaturowy Ctrl + Shift + 8, lub -, aby wyświetlić ikonę znaków niedrukowalnych w menu głównym (górnym). Przy użyciu kombinacji klawiszy Ctrl + Shift + 8 musi wycisnąć cyfrę 8 na głównej klawiaturze, a nie w moll. Osiem wciśnięty na klawiaturze (NUM) w tej kombinacji klawiszy nie działa.

Wynikiem tej operacji będzie, jak na poniższym rysunku.
(Aby zobaczyć wszystkie szczegóły niezbędne, aby umożliwić wyświetlanie znaków spoza drukarskich).

(Tabela rvom w Wordzie jako Tuzik - cieplej)
Łamanie tabeli w programie Word - to najprostsze, co można z nim zrobić.
Przerwa tabeli w programie Word jest bardzo proste - mamy wszystko, by złamać - to bardzo łatwe.

Aby przełamać tabelę w programie Word, należy umieścić kursor w żądanej komórce wierszu tabeli i wstawić „podział strony.” Po tym, że? część tabeli, która byłaby pod kursorem - zostanie odłączony i umieszczone na początku nowej strony.

Jak wstawić podział strony „”
we wszystkich wersjach programu Word-a „podział strony” jest włożona w ten sam sposób:
- po otwarciu zakładki „Wstaw” w menu głównym i spojrzeć na „podział strony”

Oto kilka opcji do sposobów wyszukiwania:
- Menu główne (górny) = = Strony => "Strona Break"> Insert>
- W menu głównym (górna) => insert => "Strona break"
po włożeniu ciąg "Strona break" tabele każdy stół Słowo zostanie podzielony na dwie części, z których druga zostanie wyświetlone i zaczną się od nowej strony. Tutaj, w ruchu, uprzedzając pytanie - odciętą część tabeli jest od początku nowego arkusza, a to jest konieczne - że istnieje tylko jedna linia między połamanymi stołami.

Czytaj więcej:   Co jest celem SERWER kanał połączeniowy

Jak zrobić tylko jedną linię rozdarty między tabelami
Aby to zrobić, należy usunąć znak „podział strony” i wklej (lub zostawić) zamiast podpisać „Passage”. W każdym razie, trzeba zawierać znaki zakaz drukowania i zobaczyć, co tam jest między stolikami. Nadmiar - usuwać, po prawej - do wyjścia. To może wyglądać następująco:

 • Skręcamy na wyświetlaczu znaków niedrukowalnych
 • Znajdziemy znak między tabelami „Podział strony”
 • jeśli nie ma znaku „Passage” - włóż ją
 • usunąć znak „Page Break”

Teraz tylko dwa stoliki oddzielone przez znak ustęp
między stolikami - tylko jednej linii.

Manualnie (ręcznie) odbywa się bardzo szybko i łatwo, „na autopilocie” - tuż poniżej pierwszej części rozbitego tabeli należy ustawić kursor i prasy, z kolei «ENTER» klucz, a „delete” - drugą część złamanego stołu natychmiast „bounce” i między stoły ustawione kwotę równą wysokości jednej linii.

Operacje na tablicach połączeń w programie Word jest bardzo logiczne i oczywiste -
trzeba tylko usunąć wszystkie znaki pomiędzy połączonymi tabelami.
Tabele będą łączyć się automatycznie.

Aby to zrobić, włącz i usunąć ślady zakaz drukowania między jego stołach wszystkich, że tam znaleźć. Podczas tej procedury, użytkownik może czekać dwa nieprzyjemnego zaskoczenia, albo jak teraz modne powiedzieć - „Obłomow”.

Oblom pierwszy
stół jest połączony z różnica wizualna na linii łączącej, to jest Stoły połączenie nie nastąpi, a oni mają Nestle siebie, ale nadal, linia demarkacyjna między nimi będą widoczne. Dwie linie lub inne wady wzroku mogą wystąpić w miejscu kontaktu.

defekty wizualne po fuzji dwóch heterogenicznych tabel w programie Word

Ważnym warunkiem kompletnych Fusion Tables w programie Word - to absolutna tożsamość (pełne dopasowanie) to formatowanie kolumn. Jednocześnie, kluczową rolę do odegrania nie tylko dokładną liczbę i szerokość kolumn w tabelach są połączone ze sobą, ale również takie czynniki, jak pasującej czcionki, układ i wyrównanie w komórkach, szerokość linii, itp W przeciwnym razie, unifikacja i wtopienie się w jednej z dwóch tabel nie występują. Jeśli stole trochę inny, wówczas niższa tabela jest po prostu dociskane do górnej części tabeli. Jak na zdjęciu na górze

Jednocześnie, musimy zrozumieć, że określenie „na oko” tożsamość tabel jest niezwykle trudne i prawie - niemożliwe. Bo programu Word, a także reszty wizualnych edytorów tekstowych i graficznych, wykonuje pomiary obiektów w pikselach i procentach, małe wibracje, które „na oko” jest całkowicie przezroczysty.

Bummer drugi (nieznanym)
czasami i dość często - objawy pomiędzy połączonymi tabelami, uparcie odmawia odejść, stają się niejako „undeletable”. Jedynym zrozumiałym rada stara się, jak usunąć znaki w tym przypadku, „Paragraf” lub „przerwa Page” dano mi jeden z forów.

Jedna wskazówka - po usunięciu znaków między tabelami, podkreślają nie tylko znaki między nimi, ale jeden wiersz z każdej tabeli, odpowiednio - a ostatnich pierwszymi. Jednoczesne przechwytywanie z dwóch rzędów połączonych tabel tworzy ramkę gwarantowaną nakładających wszystko usunięte elementy między tabelami. Aby nie zepsuć treść tabel, zdobyty rząd w każdej tabeli trzeba najpierw utworzyć, a następnie po połączeniu - usunąć. Oczywiście, jest to kłopotliwe, ale jest to - „przymusowego lądowania”. To znaczy, na ciężkich przypadkach.

Uchwycić pierwsze i ostatnie rzędy połączonych tabel

Wskazówka druga - kasuje znaki nie muszą być usunięte, a następnie spróbuj zastąpić je spacją lub „pusta przestrzeń”. Algorytm wymiana wygląda następująco:

 • wybierz żądany znak
 • następnie - w menu Edit-Change (lub naciśnij Ctrl + H)
 • kliknij „Więcej”
 • umieścić kursor w polu „Znajdź”
 • kliknij na „specjalne”
 • Wybierz żądany element „paragraf znak” lub „Strona Break”
 • kliknij na „Wymień”

Zarówno pierwszy jak i drugi rozpad powodzeniem „leczony” przez zwykłe skopiowanie jednego dołączył zawartość tabeli do drugiej. Oczywiście, gdy duże ilości tekstu - to nie jest nasza metoda, ale jak to mówią - co najmniej jedne wyjście tak.

Jeśli tabele nie są połączone w jeden, mimo wszystkich sztuczek, Słowo jest tylko jeden niezawodny sposób, aby je połączyć - to jest po prostu skopiować zawartość jednej tabeli do drugiej, a następnie przez usunięcie jednego z nich. W tym przypadku, trzeba pamiętać o kilku prostych zasad, aby skopiować zawartość tabel vordovsky. Mianowicie - jak zawartość została skopiowana, więc powinien być włożony. Jeśli zawartość została skopiowana jako linia - stąd potrzeba, aby wstawić jako ciąg. Jeśli zawartość została skopiowana, jak komórki - stąd potrzeba, aby umieścić w komórce. W przeciwnym razie - dostaniesz śmieci.

(Wyznania sysadmin)
o całkowitej utraty informacji, to, oczywiście, nie jest. Nawet „zabity” plik Słowo jest zawsze otwarty - to dlatego, że to działa. Ale tu - pojawienie się „non-wymiennych” znaków, częściowej odmowy do formatowania tekstu, aby wyprowadzić się ze swoich miejsc i „nieruchome” figur - to łatwo. To jest dla Worda w porządku.

Taka awaria operacja plik Word może być spowodowane przez częściowe uszkodzenie samego pliku. To częściowe uszkodzenie pliku programu Word powoduje trwałe odmowa programu do wykonywania podstawowych i wydawało się, byłoby - jasne i proste kroki. Z tym, jeden i ten sam uszkodzony plik może działać dobrze na jednym komputerze i nie działa na innym.

Przyczyny takiego pliku może być wiele szkód, ale najczęstszym z nich, jak zawsze, na skutek nieprawidłowego działania użytkownika - nieudanego transferu plików pomiędzy komputerami, wyłączenia awaryjnego wyłączania i programów itp Nawet proste prace w różnych wersjach programu Word z tego samego pliku może spowodować częściowe niepowodzenie operacji plik programu Word. Dla Worda, to jest całkiem normalne, gdy slozhnoformatirovanny staot dokument „udziałów” w jego przeniesienia do innego komputera lub ponownego zapisywania w innym formacie.

Od zwykłych użytkowników, którzy zwracają uwagę na fakt, że znalazłem sławny i znany z rodzinną i natywnym formacie .doc lub .docx - w rzeczywistości nie pliku. Ten folder System Microsoft Word, który to system operacyjny wyświetla tylko jako pojedynczy plik. To może sprawić nikomu i otworzyć plik programu Word w dowolnym narzędziem archiwum, takie jak vinrar lub 7-Zip. Na przykład, zrobiłem go na zdjęciu, poniżej:

Otwórz plik programu Word w dowolnym archiwum narzędzia, takie jak vinrar

Na zdjęciach widać, że w programie Word plików folderu nadal pełni wszystkich innych folderów i plików, które mają złożoną strukturę i hierarchię. Która może być bardzo łatwo uszkodzić przez nieostrożne obchodzenie .doc (.docx) dokumentu. Nawiasem mówiąc, właśnie ze względu na ich podatność, takie formaty .doc (.docx), wysoce niepożądana do wysyłania dokumentów w internecie i e-mail.

tehnopost.info

JAK sekcji tabeli w programie Word


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *