Obaj mężczyźni leżą na serwis randkowy

Co często leżą na serwisach randkowych: interesujące studium

Połóż się na tych stronach nie są połączone z pragnieniem, aby uzyskać jak najwięcej stosunków seksualnych „na jedną noc”

Dzisiaj redakcja Lifestyle


07 maja 2018, 12:21

Użytkowników online dating sites stały się bardziej szczery. Zdjęcie: depositphotos
Użytkowników online dating sites stały się bardziej szczery. Zdjęcie: depositphotos

Ludzie leżą na randek, aby wyglądały bardziej interesującą osobą. Okaże się przez naukowców z Uniwersytetu Stanforda.

Aby to zrobić, oni przeprowadzili badania, aby dowiedzieć się, co jest najczęściej leżą na tych stronach i dlaczego. W badaniu naukowcy przeanalizowali ponad dwa tysiące wiadomości w korespondencji z ponad 200 użytkowników serwisów randkowych, które jeszcze nie spotkałem w życiu.

Czytaj także

Kto może kochać jedna osoba przez całe życie: odpowiedź psychologiczną

Badania wykazały, że głównym powodem leży w profilach i serwisów randkowych użytkowników korespondencja była chęć wydają się bardziej interesującą osobą, donosi Independent.

Według autora badań Jeffrey Hancock, kłamstwo na tych stronach nie są połączone z pragnieniem, aby uzyskać jak najwięcej stosunków seksualnych „na jedną noc.” Według niego, zrobili to wręcz przeciwnie, aby zwiększyć szanse zbudować poważny związek.

Warto zauważyć, że zarówno mężczyźni jak i kobiety są bardziej narażone kłamał o niemożności spełnienia w prawdziwym życiu, wymyślanie różnych powodów, które uniemożliwiają im idzie na randkę.

„Na przykład, użytkownik napisał, że do odwiedzenia go niespodziewanie zszedł na siostrę, choć w rzeczywistości nie miał wolnego czasu. To leży w prywatnej korespondencji na stronach randkowych wynosiła 30%. W tym samym czasie, okazało się, że pomimo kłamstw i niechęci do spełnienia w najbliższej przyszłości w prawdziwym życiu, ci użytkownicy nie chcą stracić kontaktu z osobą i ma nadzieję spotkać się z nim w przyszłości”- powiedział Hancock.

Czytaj więcej:   jak w filmie STUDIO WINDOWS LIVE nakładanie obrazów w filmie

Jak wyjaśnił naukowiec, to kłamstwo, nie oznacza, że ​​dana osoba nie chce spotkać się w realnym życiu. On po prostu potrzebuje trochę czasu, aby przygotować się na randkę.

Czytaj także

Dlaczego lubimy „źle” i jak to naprawić: odpowiedź psycholog Michael Labkovsky

Ponadto naukowcy zauważyli pozytywny trend w zakresie sposobu ludzie są szczere intencje serwisach randkowych. To widać w korespondencji użytkowników uczciwości.

W międzyczasie, psycholog powiedział, dlaczego trudno jest wejść w nowy związek. Michael Labkovsky zauważa, że ​​jeden nieprzyjemne uczucie dla wielu staje się znacznie więcej sympatii.

Kilka więcej na ten temat:

Udana rozmowa: co się liczy, to ważne jest, aby zwrócić się do pracodawcy
Jak powiedzieć dziecku o śmierci bliskiej osoby: Psycholog Nadzorczej
Dlaczego kobiety mówią, cztery razy częściej niż mężczyźni
nie więcej kłótni: jak zatrzymać argumentując ze swoim partnerem o pieniądze


Naukowcy
pochodzący
związek
studium
psychologii

reklama

reklama

Co większość leżą na serwisach randkowych - 24 kanały

Oszuści na serwis randkowy | Jak rozpoznać Oszuści

Ostatecznym celem każdego oszusta - pieniądze, ale ich metody wytwarzania są różne: niektórzy wolą szybki niewielki dochód, inni kierują się dużej ilości i są gotowi na długi czas pracy.

Zdjęcie: Getty Images

Jeśli jest to szybkie pieniądze ...

Celem myśliwego do szybkiego pieniędzy - tak szybko, jak to możliwe, aby wykręcić się zaufanie, a następnie poprosić lub oszukańczy uzyskać żądaną kwotę. Zazwyczaj te oszuści żyć na przepływ klientów, więc zapach szczur nie będzie trudne. Wszystkie wiadomości w tym przypadku, Szablon, one nie zmieniają i nie personalizowane przez ofiarę.

W przypadku tej perspektywy długoterminowego ...

Za duże pieniądze często polowali oszustw małżeństwa. Niektórzy nigdy nie zobaczyć swoich „ofiar”, jak i zdalnie przez lata niewiele „klienci”, drugi aktywnie występować w rzeczywistości, spotkać się z rodziną, a nawet złożyć wniosek do rejestratora. Oblicz to ostatnie jest szczególnie trudne, ale są - to rzadki przypadek, więc skupić się na pierwszym rodzaju oszustwa.

Czytaj więcej:   USER Wybór dla Windows 7 DEFAULT

Co należy ostrzegać

Zarobić znaczną ilość spekulant musi komunikować się jednocześnie z wieloma kobietami. Wpisz każdy indywidualny list ma ani czasu, ani ochoty, więc obliczenia tego drania nie jest trudne, trzeba tylko uważać.

Przede wszystkim należy być powiadamiani, gdy:

 • Mężczyzna natychmiast nalega zostawić serwis randkowy i kontynuować rozmowę za pośrednictwem poczty elektronicznej lub portali społecznościowych;
 • w pierwszych dniach komunikacji ujmuje się w miłości;
 • Mówi, że mieszka za granicą jest obywatelem innego kraju, starając się stworzyć wizerunek bogatego człowieka, który brakuje tylko jedno - kobietę, którą kochał;
 • Człowiek wydaje się „romantyczne” lub tajne zawodu: kapitan, agent specjalny, emerytowany wojskowy urzędnik ONZ, Czerwonego Krzyża, itp..
 • jego listy są monolog o siebie i niekończące deklaracji miłości, a twoje pytania są ignorowane;
 • człowiek chce zaprezentować kosztowny prezent (laptop, telefon, biżuterii) lub wysłać znaczną kwotę pieniędzy.

Z pierwszej ręki: jak budować relacje z milionerem

 • więcej

6 prostych zasad

Aby nie wpaść do oszustwa przynęty w Internecie, wykonaj sześć prostych zasad.

1. Zapoznaj się z informacjami. Tylko 15% użytkowników usług dla singli regularnie sprawdzać informacje na temat nowego rozmówcy w innych sieciach społecznościowych. Jeśli jest on w miejscu innym niż serwis randkowy, to nie jest zarejestrowany, należy przyjrzeć się bliżej w takim kandydatem - może on nie jest, kim podaje. Użyj zdjęcia Szukaj: często oszuści użyć wizerunki sławnych ludzi w pewnych kręgach.

Jeśli użytkownik spowodował podejrzenie, sprawdzić, czy jest on na liście oszustw małżeństwa jest - można je znaleźć na forach i specjalistycznych witryn.

Zdjęcie: Getty Images

2. Zadawaj pytania. Należy zwrócić uwagę na to, jak reagować. Zazwyczaj oszuści używać liter szablon z zmysłowych deklaracji miłosnych, ignorując pytania rozmówca.

Czytaj więcej:   Windows 7 nie wysyła EXPLORER.EXE

3. Nie podawaj informacji osobistych. Swindler wystarczy znać swoje imię i nazwisko oraz telefon lub adres domowy do oszustwa. Osobistych znajomych nie ujawniają swoje dane osobowe. Nie powinniśmy wysłać wyraźne obrazy, nawet jeśli już do czynienia od dłuższego czasu. Szantażu z wykorzystaniem takich obrazów - jeden z najbardziej popularnych rodzajów oszustw.

4. Zachować osobną stronę w sieci społecznościowej i poczty elektronicznej. Aby odpowiadać lepiej używać osobnego konta e-mail, telefon i konto w sieci społecznościowej: tak można zabezpieczyć się przed niepożądanymi kontaktami i ich konsekwencje. Pamiętaj, że na adres telefon i e-mail, można znaleźć prawdziwe konto, więc jeśli zdecydujesz się ukrywać, trzeba podejść do tej sprawy z umysłu.

Jednak dane osobowe na praktycznie wszystkich witryn randkowych są chronione i nie są widoczne dla innych użytkowników.

5. Złóż wizytę. Oszuści świadomie napisać, że mieszka za granicą: nie zamierzamy się spotkać, więc niektórzy spekulanci można łatwo wyeliminować, wystarczy przypisanie połączenia wideo w Skype.

6. Nie wysyłaj pieniędzy. Ostatecznym celem każdego oszusta - aby uzyskać pieniądze od ciebie. I wiele sposobów, aby to zrobić. Jeśli zostaniesz poproszony, aby wysłać pieniądze na podróż, leczenie, Visa, usługi kurierskie, dostawa, etc., nie zgadzają się: .. Im bardziej prawdopodobne, masz do czynienia z oszustem.

Aby przeciwdziałać wielu oszustw na portalach randkowych mieć zespół ekspertów, którzy sprawdzają autentyczność osobistych zdjęć i usuwania wątpliwej strony. Jeśli to konieczne, odnoszą się do nich.

5 typów ludzi, którzy nigdy nie żenią

 • więcej

Człowiek, który zawód jest dla Ciebie?

 • przeszedł   34750
 • jak   66
 • Zrób test

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *