Jak łatwo zrobić łóżko z plastikowych butelek?

Jedyny w kraju nie załączyć łóżka. W toku są różnego rodzaju materiału leżące wokół w zagrodzie. Prawą plastikowej butelce można uznać Bohater naszych czasów. Gospodarstwo ma swój próbuje przystosować jako karmienia, pojenia, urządzenia podlewania, i tak dalej. D. Czy truckers popularne łóżek z plastikowych butelek, w których można rozwijać kwiaty i rośliny warzywne.

OPCJE MANUFACTURING łóżka butelek PET

Aby tworzyć własne ręce piękne klomby butelek PET nie jest trudne. Być może najtrudniejsze prace mogą być uznane za dostawę kontenerów ze składowiska. Odwiedzić to miejsce mają nieprzyjemny, bo za duże łóżka potrzebują dużo plastikowych pojemnikach. Więc spójrzmy na różnych opcji do podmiejskiego obszaru uprawy.

Wskazówka! Aby uzyskać ładny łóżko, konieczne jest, aby starać się zbierać kolorowe plastikowe butelki i łączyć różne wersje tych obudów.

Wystarczy BORDER

Najprostsze łóżka ochronne mogą być wykonane własnymi rękami właśnie wykopali butelkę grzbietów konturu. Natychmiast należy zauważyć, że zajęłoby bardzo dużą liczbę pojemników. Butelki są wybrane tylko jeden rozmiar. Optymalnie, do stosowania krawężników tary 1,5-2 litr.

Rozważmy teraz kolor. Przezroczyste butelki wewnątrz mogą być malowane na dowolny kolor. To otwiera drogę do fantazji i fikcji. Aby to zrobić, należy wziąć białą farbą akrylową, dodać wybrany kolor, a następnie rozcieńcza się do płynnej konsystencji. Farba wewnętrzna ścianka butelki jest bardzo prosta. Nieco farby cieczy wlewa się do pojemnika, zamknięto i wytrząsano ją źle. Po osiągnięciu pożądanego efektu nadmiaru farby wylana.

Wskazówka! Jeśli szczęście zebrać wielobarwne opakowania z tworzyw sztucznych, proces kolorystyka jest wyeliminowane. kolor fabryka plastik utrzymuje przez długi czas, nie będzie się palić nawet w słońcu.

Granica plastikowych pojemnikach można dokonać na trzy sposoby:

  • Każda butelka jest zbieżne cięcie na części szyjki. Zdolność do dolnej ściśle zatyka wilgotnej gleby i do góry wykopane wzdłuż konturu łóżka.
  • Aby nie odciąć szyjkę każdej butelce będą musiały dużo suchego piasku lub ziemi. Wypełniacz w postaci cząstek jest napełniona do górnej części wszystkich zbiorników, przy czym korki wirowania. Dalsza praca składa się z tych samych zakropleniu butelki dnem do góry.
  • Brązowego lub zielone butelki z własnych rąk sprawi najprostsze łóżka grzewczych. Wszystkie pojemniki wypełnione wody zwykłej, zakorkowanej ciasno zwinięte, a następnie ta sama metoda digged łóżka kontur. Gdyż ciemne kolory przyciągają ciepło ze słońca jest dobre, woda butelkowana będzie ogrzewany w ciągu dnia. W nocy, zgromadzone ciepło ogrzeje gleby łóżka razem z systemu korzeniowego rosnących roślin.
Czytaj więcej:   hipoteka bez zaliczki Rosselkhozbank: korzystne warunki dla 2018

Wszystkie opcje wykonane granice potrwa wiele sezonów. Jeśli to konieczne, ogrodzenia łóżka można łatwo usunąć z ziemi w celu przeniesienia w inne miejsce lub po prostu wyrzucić.

kwietniki MANUFACTURING PIONOWE

Na małym domku letniskowym łóżko pionowy oszczędza miejsce, ale jest możliwe, aby rozwijać dużo kwiatów i truskawek. Istnieje wiele możliwości produkcyjne pionowy łóżka, ale w każdym przypadku, aby zabezpieczyć butelki będzie potrzebował silnego wsparcia. Jak to wykonać dowolną pionową strukturę. Może to być ściany budynku, ogrodzenia, ogrodzenia siatki, stanowiska lub zestrzelony drewnianą tarczę.

Rozważmy dwie możliwości wytwarzania pionowych łóżek:

-Wszystkie butelki z tworzywa sztucznego dna cięcia i wiercenia rury uderza o średnicy 3 mm. Ścianka boczna jest wyciąć okienko dla zakładu. zwężenie w miejscu w pobliżu szyjki butelki jest wypełniona warstwy drenażowej, składający się z gruboziarnistego piasku z małych kamieni. Następnie, wlewa się płodnego okna poziomu gleby, po czym butelka jest przymocowany do wspornika pionowego do góry nogami. Każdy przełożony pojemność powinna przylegać do szyjki butelki w dolnym ziemi. Kiedy cały pionowy rząd łóżek będzie gotowy, w każdym oknie posadzone rośliny.

-Drugie realizacji produkcji pionowe łóżka wymaga gorącego lutownica. Wszystkie pojemniki są odcięte dolną i górną stożkową. Uzyskane gorące kleje lufy w długą rurę, która następnie jest przymocowana do pionowego wspornika. Wewnątrz rurki jest umieszczona w otrzymanej cienkiej rury drenażowej owiniętego juty. Urządzenie to jest przydatne do podlewania roślin. Rura wlewa gleby na bocznej ściance nożem do cięcia przez okna, które zajmują ulubionego roślin.

-Proyaviv fantasy, opakowań z tworzyw sztucznych mogą być wykonane własnymi rękami wysokie grzbiety skomplikowanym kształcie. Załóżmy, po wytwarzania konwencjonalnego łóżka pionowe są bardzo odcięty od dna butelki. Z nich uzyskać wspaniały wazon na kwiaty. W czasie zajęło piłki dla dużych dzieci jako struktury bazowej. dna butelki są połączone ze sobą za pomocą pistoletu na gorąco, ale piłka nie jest ustalona. Potrzebował tylko kształtować łóżko. Od dna powinien dostać piłkę, jak widać na zdjęciu, ale na dole jest duży dekolt do napełniania gleby i nasion.

Czytaj więcej:   Dlaczego nie kwitną storczyki i jak go naprawić.

Gotowy miska odwrócony szyi w górę, zdmuchnąć piłkę i bierze ją od wewnątrz. Powstały wazon kulisty umieszczony na stałe miejsce. Dla niezawodności, dno może być podklejone. Spód doniczki z boczną ścianą okryte geowłókniny. On zapobiec przechodzeniu ziemi, a także umożliwić nadmiar wody z dala od łóżka po deszczu. Wewnątrz garnka zasnąć żyzną glebę i posadzone rośliny.

Wskazówka! Podobny sposób złóż mogą mieć dowolny kształt, na przykład statków.

ZAWIESZONE kwietniki

Rośliny ozdobne i kwiaty pięknie wyglądają w wiszących łóżek. W rzeczywistości, taka konstrukcja przypominająca doniczkach, ale zamiast doniczce wisiał plastikową butelkę. Pojemność może być umieszczony szyi górę lub w dół, jak chcesz.

Rozważmy jeden przykład wytwarzania napowietrznych łóżka:

  • Ściany boczne są cięte przez duże okna. Dolna obręcz pozostaje wyższa aby dostać miejsce na ziemi.
  • W górnej części butelki jest przebity na wylot otworu liny rozciągają się na powieszenie. Zamiast kręgowego odpowiedniego łańcucha lub prostego drutu.
  • dolny otwór spustowy butelka jest wiercony. Nadmiar wody po podlaniu przez niego wypłynie. Jeśli pojemność kwiatem zawiśnie pod okapem, konieczne jest, aby dbać o małej patelni. W przeciwnym razie, po każdym podlewania brudna woda kapie na podłogę lub mijania człowieka.

Wewnątrz butelki sporządzone wlać gleby, uprawiane rośliny, a następnie zawieszony na haku lub paznokci.

ORIGINAL kwiat łóżko z dużej butelki

 

Jeśli masz małe dzieci, gdyż mogą one zrobić z rękami bajki kwietnik. Bohaterami bajek są nowoczesne pociągi, roboty, maszyny i inne. Wszystkie te postacie można wyciągnąć z dużych pojemników pięć-litrowych. Zazwyczaj takie butelki są wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego, więc piękno potrzeby umieścić rzeczy z farbą.

Najprostszym sposobem z butelki, aby pociąg z samochodów, łodzi lub świni. Podstawą konstrukcji jest położony na boku z pojemnika górnego otworu do sadzenia kwiatów ciętych. Następnie trzeba podać swoją wyobraźnię. Korki z małych butelek odpowiednimi do wytwarzania oczu, przycisków i innych drobnych elementów. Podjęte od pięciu butelkach litrowych ample korki zastąpi pociągiem lub samochodem koła. Jeżeli łóżko jest w postaci świni, uszy wycięte z kolorowego butelkę i korek na pysku może wykorzystać znacznik.

Film przedstawiony do łóżka klasie mistrzowskiej butelek:

Czytaj więcej:   Uprawa melony w otwartym terenie

Jeszcze dwa łóżka FASHION MANUFACTURING pionowej butelek

Będziemy teraz rozważyć dwa inne sposoby, zarówno z plastikowych butelek dokonać łóżko, więc zajmuje niewiele miejsca na dziedzińcu i był piękny. Zgodnie z prawem, struktury te mogą być również nazywane pionowy.

WALL łodzi

Ta metoda produkcji pionowej łóżka odpowiednie nawet do dekoracji ścian, ozdobione drogich tynków dekoracyjnych. Chodzi o to, że ściana nie trzeba wiercić, aby zabezpieczyć butelki. Wszystkie pojemniki są zawieszone na kablu na zasadzie drabinie liny. Na każdym rzędzie najlepsze wykorzystanie jednego koloru opakowań z tworzyw sztucznych w celu osiągnięcia estetyki.

Do produkcji łóżek we wszystkich butelkach są cięte drużynie jedno duże okno. W trybie poziomym zbiorniku przypomina małą łódkę. Ponadto, do okapu budynku powinno rozwiązać małe, ale mocne haki. Muszą wytrzymać ciężar łodzi z ziemią. Każda butelka na szyjce i na dole wykonują otwory przelotowe, przez które rozciągają się przewód nylonu. Zgodnie z pojemności każdego rzędu liny związany węzeł grubości. On nie będzie ześlizgiwać butelkę.

Optymalnie, każda po drabinie aby przenośniki od 50 cm do wszystkich sąsiednich rzędach powinno zostać zawieszone w przesuniętym w górę lub w dół o 25 cm. Na ścianie uzyskane, są proste w poziomych rzędach na łodzi, a butelkę do siebie zawiśnie w szachownicę. Takie rozwiązanie pozwoli optymalnie pokryć całą powierzchnię ściany, utrzymując dużą przestrzeń pomiędzy butelkami w pionowym rzędzie do swobodnego wzrostu roślin.

PIRAMIDA WARZYW BED

Do produkcji tego modelu, łóżka trzeba zbudować piramidę. Jaka będzie wielkość zależy od właściciela. Czy hodowla ma belkami, może być pobierana od szkieletu piramidy. Na skoczków ze śrub mocowane poziomo ułożone pięć-litrową butelkę z oknem cięcia dla roślin.

Piramida kwiat ogród może być wykonany z desek. Na każdym poziomie detalu ma płaską lub pod niewielkim kątem. Pod doniczki w deskach otwory wiertłem z okrągłą głowę. Butelki przeciąć na pół, rzut szyjki, a dolna część jest umieszczona w przygotowanym otworze. Garnki nie wypadają ostrosłupa, przy czym górna krawędź butelki jest składany, a następnie zszywane lub drewno miękkie stałe do płyty.

PODSUMOWANIE

Opcje do produkcji łóżek plastikowych pojemników dużo. Te struktury ma wymogu, aby każdy artysta pokazuje swój talent.

 

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *