Jak kupić działkę, aby uniknąć trick na zakup gruntów z mediów

Paczka musi być zaopatrzona w wodę, energię elektryczną, gaz i inne. Jak kupić ziemię w celu uniknięcia sztuczka z zakupem gruntów z mediów?

Jak kupić działkę, aby uniknąć trick na zakup gruntów z mediów

Nie tylko kupić targu na działkę - powinny być zaopatrzone w wodę, energię elektryczną, a najlepiej nawet gazu. Nie można zrobić w domku i nie ma dróg. Dlatego nabywca powinien od samego początku, aby dowiedzieć się, ile to będzie kosztować podsumowując narzędzia i czy będą robić.

Dziś rynek kraj prezentuje ogromną liczbę osiedli letniskowych. A większość dostępnych działek bez umów o pracę. Ich koszt jest bardzo zróżnicowana, w zależności od zarówno prestiż okolicy, rozliczenia klasy, cechy gatunku, a na politykę marketingową dewelopera.

Reklama i życie

Wyjaśnijmy o co chodzi. Niektóre firmy uczciwie powiedzieć w reklamie setki cena oparta na układaniu użyteczności kosztów. I koszt ten jest, oczywiście, okazuje się być bardzo wysoka.

Ze względu na ostrą konkurencję na rynku krajowym, sprzedaży działki po takich cenach to nie jest łatwe,

 • Dlatego wiele firm zaczęło wskazywać w cenie reklamy gruntu bez Media: 50-70 tysięcy rubli .. za sto.
 • A cena wody, gazu, zasilanie elektryczne jest dostarczany oddzielnie, na przykład na terenie osadzie z domkami, w specjalnej sekcji.

Oczywiście, jest to mylące, ponieważ nabywców, którzy muszą spędzić trochę wysiłku, aby dostać się do prawdziwej cenie i ekspertów, która staje się trudny do analizy średnich cen na rynku.

Wydaje się szczególnie dziwaczną sytuację, w której wartość wszystkich Communications jest wyższa od ceny działki. Średnia cena „inżynierii” pakietu łącznie 10 kW energii elektrycznej, gazu i zaopatrzenia w wodę i kanalizacji jest aktualne od 400 do 750 tys. RUB. w zależności od obszaru, gdzie znajduje się kolonia domku, wielkość projektu (większych obiektów, mniej opłata za domowego), itp. d.

otwarcie

Jeśli mówimy o wyłącznej wsi domek z małych domów i tam sieciach cena jest znacznie wyższa.

 • Reasumując tylko jeden gaz może kosztować 400-550 tys. RUB. z posiadania domu, dostarczając 10 kW energii elektrycznej - 600-500 tysięcy rubli ..
 • Tworzenie wody studziennej dla całej wsi kosztowałoby deweloper 3-5 mln rubli.
 • Łącznie dostarczanie narzędzi można osiągnąć 2-2,5 mln rubli. na gospodarstwo domowe we wsi, lub 130-150 tys. rub. na akrów ziemi.
Czytaj więcej:   Przygotowanie szklarnię do nowego sezonu

Uwaga Tylko ceny gruntów są naprawdę znacznie obniżyć całkowity koszt projektu . Kilka lat temu w wielu reklamach, w tym dużych, twórcy zorientowali koszt ziemi jest tylko podstawowy zestaw łączności i gazu, na przykład, trzeba zapłacić osobno. Do tej pory głównymi graczami na rynku otwarcie deklarują całą kwotę wydatków, które muszą być poniesione przez kupującego.
Jednak w sprawiedliwości należy zauważyć, że główne potrzeby sam gaz nie wszyscy właściciele podmiejskich nieruchomości. Ideal - możliwość konsumentowi wybrać pakiet narzędzi: minimum (drogi, prąd i woda) lub pełnej (w tym dostaw gazu). Ale w każdym razie należy stwierdzić, zarówno cena paczki.

W ofercie działki gruntu o ukrytych kosztów komunikacji jest dość podejrzana i może wskazywać na brak wiarygodności dewelopera i jego projektu

Spełnienie obietnicy

Jedną rzeczą jest, gdy cena komunikacji jest ignorowany, ale przynajmniej są one zbudowane lub są w trakcie budowy .

 • Często jednak firmy lub osoby realizujące projekt domku wioski nie mają niezbędnego kapitału na własnym kosztem wybudować w szeroki wachlarz usług inżynieryjnych.
 • Dlatego są one sprzedaży działki bez inżynierii, z obietnicą, aby zapewnić go później, w miarę postępu projektu.
 • W tym przypadku kupujący może również być sytuacja zakładników. Dobrze, jeśli obroty są stabilne w pojawi się wioska i pieniądze w sieci.
 • Kiedy kontrola bona fide gaz, woda i światło w końcu będzie w wiosce.

A jeśli nie? Po tym wszystkim, zdarza się, że sprzedaż spowolnieniu lub nawet całkowicie wstrzymany na czas nieokreślony ze względu na sytuację ekonomiczną na rynku lub niewłaściwej polityki marketingowej dewelopera. Następnie zsumowanie sieci i nie może czekać .

Istnieją przypadki, kiedy kupujący ziemi w tych rzekomych projektów zostali zmuszeni zjednoczyć, aby rozwiązać swoje problemy z oprogramowaniem inżynierskim. Ale to, co prawda, dość trudne. Tak, istnieją przykłady projektów, w których właściciele nadal realizowanych jedną inicjatywę, czy inny, ale jest to raczej wyjątek od reguły.

 Nasze artykuły z „Legal Przewodnik» »» »»

osiągnięcia korzyści

Ostatnio niektórzy detaliści zaczęła oferować ziemia jest dość tani ziemię nawet bez elektryczności.

 • Jednocześnie oni odnoszą się do faktu, że dana osoba może bez udziału dewelopera do podłączenia do 15 kW energii elektrycznej po obniżonej cenie: 550 rub.
 • Rzeczywiście, po co płacić dziesiątki Development Company tysięcy rubli, kiedy można dostać światło za grosz?
Czytaj więcej:   Jak wygenerować wiadomość do komputera

Ale tu tkwi haczyk. W istocie, zgodnie z Rozporządzeniu № rząd RF 334, narzędzie zasilania, w ciągu sześciu miesięcy, stanowią pojedynczy potencjał prądu w zakresie od 15 kW do 550 rubli.

Jednak jest jeden ważny warunek kolejnej porcji energii elektrycznej powinno być nie więcej niż 300-500 m (w zależności od stanu rozliczeń).

Ponadto, ludzie, którzy próbowali dostać preferencyjnej kilowatów nawet jeśli istnieje taka możliwość, wiesz ile biurokracja jest w tym przypadku konieczne do pokonania. W praktyce lepiej jest kupować drogiej energii elektrycznej z poważnym deweloperem, to dużo czasu i nerwów (a więc pieniądze) do „knock-out” tani i niegwarantowanych zasobów wydać.

Więc nie żałuję zakupu:

 • Nabywca działki w domku jest zawsze warto sprawdzić, czy istniejące porozumienia dewelopera z monopolu na połączeniu elektryczną, gaz, warunków technicznych przyłączenia do mediów.

Wskazane jest, aby nabywcy i zrobić kilka prostych obliczeń .

 • Na przykład, podzielić całkowitą zaprojektowany pojemności elektrycznej przydzieloną do wioski z domkami, przy deklarowanej liczby gospodarstw domowych.
 • W przypadku dużej wsi, może być tak, że każdy ziemianin umieścić 1-3 kW energii elektrycznej.
 • W tym przypadku jeden prawdopodobnie nie powinien wierzyć w obietnicę, „problem zostanie rozwiązany później.”
 • Nie wszędzie jest jeszcze technicznie możliwe zbudowanie rezerw. Takie niuanse lepiej dowiedzieć się wcześniej.

Film: Jak kupić ziemię. wskazówki sędzia


Jak kupić działkę z wyjaśnieniem obecnej praktyki sędziów.

źródło

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *