Jak kupić mieszkanie bez kredytu hipotecznego w 2018 roku: 7 realne sposoby jak to zrobić

Zakup mieszkania bez hipoteki jest całkiem realne, ale konieczne jest, aby mieć silną dyscyplinę finansową, lub udać się do alternatywnych możliwości zakupu z ich zalet i wad.

Jak kupić mieszkanie bez kredytu hipotecznego w 2018 roku: 7 realne sposoby jak to zrobić

Kredyt hipoteczny na zakup własnego mieszkania w sytuacji, gdy budżet jest poważnie ograniczona, nie jest jedyną opcją dla rozwiązania problemu mieszkaniowego. W praktyce istnieją inne sposoby na zakup nieruchomości, przewidujące stopniowe rozliczenia ze sprzedającym. Zbadajmy więcej funkcji, zalety i wady kredytów hipotecznych i innych wariantów zakup mieszkania, a także dowiedzieć się , jak kupić mieszkanie bez kredytu.

Kredytów hipotecznych i jego zalety

We współczesnych warunkach hipotecznych jest dla wielu rosyjskich obywateli i rodzin tylko opcje do poprawy warunków mieszkaniowych. Co więcej, tego typu kredytów ma zarówno plusy i minusy ważne.

Wady kredytów hipotecznych są:

 • adresowane wyłącznie orientację wpływów (wydać tylko na zakup konkretnej nieruchomości, musi być określona w umowie zawartej);
 • wysoki koszt kredytu (aktywnego składnika zależy od wielu czynników i może osiągnąć podwójną wielkość uzyskanej kwoty z banku);
 • obowiązkowe przekazywanie nabytej nieruchomości jako zabezpieczenie na rzecz banku (prawnie nieobciążone mieszkanie ma wiele ograniczeń, w tym zakaz ponownego planowania, miejsca zamieszkania członków rodziny, sprzedaży, etc.);
 • podłączenie dodatkowych usług i płatności, które kredytobiorca może znaleźć już w procesie rejestracji umowy (na przykład, usługi ubezpieczeniowe, prawdziwe rozpoznawczych nieruchomości, opłaty i inne koszty mogą znacznie zwiększyć już znaczny koszt kredytu);
 • obowiązkowa wypłata wstępnej płatności (minimalna wartość pierwszej raty wśród rosyjskich banków pod względem standardowych zaczyna się od znaku 15} {a64834e18351b32d5c5b3c6da8080b1cd33e4ccd058804a09cd13891cd77bbdc od ceny zakupionego mieszkania).

Ponadto, co pożyczkę długoterminową, kredytobiorca będzie poczuć dyskomfort psychiczny istniejącego obciążenia. Dlatego też, przed złożeniem wniosku o pożyczkę do banku, każdy potencjalny klient musi rozważyć plusy i minusy tego typu kredytów i zbadać alternatywy dla zakupu domu.

Mogę zapisać

Nawet przy średnim poziomie dochodów, aby zapisać się do własnego mieszkania naprawdę. Opcja ta może być uznane, jeżeli nie jest miejscem do życia (w wynajętych mieszkaniach lub u krewnych).

Nie być bezpodstawne, możemy dać konkretny przykład:

Na początek prezentujemy obliczenie całkowitego kosztu kredytu hipotecznego przy zakupie 2-pokojowe mieszkanie w dużym mieście kosztuje rosyjskiej 3,5 miliona rubli:

 • pierwsza płatność - 525 rubli (15 {a64834e18351b32d5c5b3c6da8080b1cd33e4ccd058804a09cd13891cd77bbdc});
 • termin spłaty - 10 lat;
 • kwota kredytu - 2, 975 mln rubli;
 • oprocentowanie - 9,5 {a64834e18351b32d5c5b3c6da8080b1cd33e4ccd058804a09cd13891cd77bbdc} rocznie (średnia wartość);
 • rodzaj płatności - renty;
 • wysokość miesięcznej raty - 38 500 rubli;
 • nadpłata kredytu - 1,6 mln rubli.
Czytaj więcej:   perła naszego ogrodu i jego szczęśliwych mieszkańców

W rezultacie, kredytobiorca nabywa mieszkania nie dla 3,5 mln rubli i 5,1. Z wyższym okresu kredytowania, liczba ta będzie jeszcze większa.

Jeżeli miesięczna kwota płatności nie jest podana do banku i odłożyć swoje osobiste konto w ciągu roku ludzie będą mogli zaoszczędzić około 462 000 rubli. Przez 7 lat będzie:

 • 462 000 * 7 lat = 3,234,000 rubli

Dodawanie niezapłaconej kwoty zaliczki, mamy 3,7 mln rubli. Opcja ta nie przewiduje umieszczenie pieniędzy na depozyt. Jeśli mamy otworzyć depozyt i stale uzupełniać go, kwota będzie znacznie wyższa. Razem około 7 lat rodzina bez hipoteki może zaoszczędzić wymaganą kwotę.

Dla rodzin z wymiennym sytuacji mieszkaniowej będą różne:

 • Jeśli wyobrazimy sobie, że rodzina usuwa oryginalne mieszkanie na 15 tysięcy rubli (z wyłączeniem rachunków), a następnie w ciągu roku to będzie musiał dać 180 tys opłat leasingowych.
 • Kwoty otrzymanej powyżej 462,000 to 282,000 tysięcy rubli.
 • Pomijając tę ​​kwotę każdego roku, rodzina będzie w stanie zgromadzić niezbędne pieniądze w około 11 lat.

WAŻNE! Obliczenia te są bardzo przybliżone i nie bierze pod uwagę dodatkowe koszty, rachunki za media, generować dodatkowe przychody, katastrofy na rynku mieszkaniowym, etc. Ale tutaj widzimy, że procedura akumulacja jest bardzo proste i ma wiele zalet w porównaniu z wypłatą kredytu hipotecznego .

Jak kupić mieszkanie bez kredytu hipotecznego

Alternatywą do uzyskania kredytu hipotecznego są:

 1. Przygotowanie standardowego kredytu konsumenckiego.
 2. Zakup domu z pomocą kapitału dominującego.
 3. Udział w spółdzielni.
 4. Uzyskanie wymaganej kwoty długu.
 5. Pomoc od swojego pracodawcy.
 6. Raty od budowniczego.

Zbadajmy każdy bardziej szczegółowo.

kredyt konsumencki

Dziś wielu czołowych graczy w sektorze bankowym w Federacji Rosyjskiej oferują kredyty konsumpcyjne na dowolny cel, nie wymaga żadnego zabezpieczenia w formie zabezpieczenia. Pożyczki te mogą być nawet dziesiątki milionów rubli na okres 5-7 lat kredytowania.

Czytaj więcej:   Jak wybrać film do szklarni i szklarnie

Szczególnie użycie tej opcji byłby zakup mieszkania:

 • wysokie oprocentowanie (około 14-15} {a64834e18351b32d5c5b3c6da8080b1cd33e4ccd058804a09cd13891cd77bbdc rocznie, co jest znacznie wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych);
 • krótkoterminowy spłaty kredytu;
 • Niektóre banki mogą wymagać gwarancji osobom trzecim;
 • niekierowane charakter wykorzystania pieniędzy (bank nie zapisuje dokładnie, gdzie pieniądze zostaną wydane).

Ze względu na wysokie stopy procentowe i krótkoterminowego miesięczne płatności będą znaczne. Metoda ta jest odpowiednia dla tych klientów, którzy mają zdolność do szybkiego spłacenia wierzyciela.

kapitał macierzyński

Zgodnie z prawem matkapital na zakup mieszkania bez hipoteki mogą być stosowane tylko wtedy, gdy dziecko, daje to prawo, w wieku 3 lat. Do tej pory, jego wartość wynosi 453 000 rubli. Wyślij tę pomoc od państwa może być zakup mieszkania na wtórnym i na rynku pierwotnym. Ze względu na niską wartość kapitału macierzyńskiego do ich wypłaty może być tylko część kosztów mieszkania.

Korzystanie z istniejącego certyfikatu na ręce i przenieść wyznaczona kwota jest prowadzone za zgodą rosyjskiego funduszu emerytalnego. To jest ten, który wyraża zgodę na zakup nieruchomości za pomocą matkapitala.

spółdzielnie

Udział w spółdzielni mieszkaniowej ma na celu zjednoczyć ludzi na budowę budynku mieszkalnego. Najważniejsze jest to, aby zapłacić za wstęp do dalszego wykonywania umowy w formie akcji okresowych.

Kooperacja pozwala na zakup mieszkania bez kaucji, poręczenia i współpracowników kredytobiorców. Szczegóły uczestnictwa w HBC są:

 • minimalnego zestawu dokumentów;
 • możliwość mocowania wybrane mieszkania i osobistą kontrolę nad procesem budowy i naprawy;
 • Wypłata kosztów mieszkań;
 • Termin realizacji zamówienia nie jest zwykle więcej niż 10-15 lat.

Udział w spółdzielniach w Federacji Rosyjskiej nie są uważane za popularne na zakup mieszkania. Wynika to głównie z niedociągnięć i braków obecnego ustawodawstwa.

pożyczyć pieniądze

Pierwsze pieniądze długu może być właściwe tylko najbliższej rodziny, pod warunkiem mały termin spłaty.

Apel do wierzycieli prywatnych, oferując do uzyskania pieniędzy bez żadnego zabezpieczenia, nie zaleca się rozważyć w ogóle. Współpraca z takimi osobami towarzyszy częste przypadki oszustw i innych negatywnych skutków.

Dlatego, aby pożyczyć pieniądze na zakup domu tylko u osób lub organizacji z udokumentowaną historię.

Pomoc pracodawca

Główni pracodawcy poziomie regionalnym i federalnym może również zapewnić wsparcie firmowej dla pracowników w postaci udzielania kredytów preferencyjnych, dotacji i innych form pomocy materialnej. oprocentowanie uzyskać takie punkty na ogół niski i znacząco niższe średnie wartości rosyjskich brzegiem (2-6 {a64834e18351b32d5c5b3c6da8080b1cd33e4ccd058804a09cd13891cd77bbdc} APR).

Czytaj więcej:   każdy Rosjanin ma prawo do otrzymania 260 tysięcy rubli od państwa.

kredytów dla przedsiębiorstw zaangażowanych czołowych rosyjskich firm. Znamiennym przykładem - JSC "Russian Railways".

Raty od producenta

Niektóre firmy budowlane są gotowe do zaoferowania potencjalnym nabywcom możliwość zakupu mieszkania z pomocą raty. Ważnym warunkiem jest tu obecność znacznej części rękach kosztów mieszkania (zwykle co najmniej 40-50 {a64834e18351b32d5c5b3c6da8080b1cd33e4ccd058804a09cd13891cd77bbdc}). Kompletny obliczenie z deweloperem zwykle nie przekracza kilku lat, ale może być tak wysokie, jak 5 lat. Wszystko zależy od umowy osobistego.

Charakterystyka wykorzystania raty:

 • brak każda nadwyżka;
 • Ceny nieruchomości nie zmienia się z upływem czasu i jest ustalona w umowie sprzedaży;
 • sprzedaż jest bezpośrednio bez żadnych pośredników.

WNIOSEK: mieszkanie Kupujący, który ma więcej niż połowę jego wartości, można uzyskać bezpłatną odroczenie obliczeń ze sprzedającym. Do zawarcia takiej umowy powinny być badane tylko z firmą działającą w pierwszym roku na rynku rosyjskim i sprawdzonej niezawodności.

wniosek

Oprócz kredytów hipotecznych na zakup własnego mieszkania , można użyć konstrukcji kredytu konsumenckiego, dołączając do towarzystwa budowlanego, przyjmując pieniądze pożyczone od osób fizycznych, raty od budowniczego, wsparcie firmowej od pracodawcy lub stopniowej akumulacji kapitału dominującego. Wybór konkretnego wariantu zależy od potencjalnych korzyści, kosztów i korzyści dla kupującego.

Ale nie tylko odpisać hipotecznych off. Jest hipotecznych z pomocy państwa, która pozwala na otrzymywanie od warunków korzystny kredyt państwowych i częściowo dostać mieszkanie na własny koszt. Jest tam również odliczenie i zwrot odsetek od kredytu hipotecznego, który pozwala na powrót swoje ciężko zarobione pieniądze od państwa i znacząco zmniejszyć nadpłaty.

W ogóle, jeśli się do kredytów hipotecznych z umysłu, to nie jest tak straszne, ale na zakup mieszkania bez hipoteki jest całkiem realne, ale konieczne jest, aby mieć silną dyscyplinę finansową, lub udać się do alternatywnych możliwości zakupu z ich zalet i wad.

Film: Jak kupić mieszkanie bez kredytu hipotecznego?

Źródło: https://ipotekaved.ru/

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *