Jak pozbyć się szkodliwych linków

Każdego dnia pojawiają się setki nowych szkodliwych programów, z których większość - są wirusy zaczęły atakować przeglądarek internetowych. Dlatego, jeśli masz do czynienia z faktem, że Twoja przeglądarka zamiast systemu wyszukiwania Google zaczął otwierać całkowicie nieznanych stron internetowych, a następnie komputer jest zainfekowany wirusem reklamy. Szkodnik ten jest tworzony wyłącznie w celu wyświetlania reklam lub przekierować użytkownika do innej reklamy i oszukańczych witryn. Nawet jeśli spróbujesz nacisnąć przycisk stop, a następnie wpisać w pasku adresu Google.ru, wówczas po naciśnięciu klawisza Enter, reklama i tak przekierowanie wirus tracić swoją witrynę.

Niektóre wirusy reklamowe nie blokują dostępu do Google.ru stronie, są tylko substytutem dla wszystkich reklam, które są tam umieszczone, a nawet dodać dużo więcej. Prowadzi to do tego, że przeglądarka jest tylko wypełnione reklamami. Automatycznie dodać reklamę do wszystkich otwartych stron bardzo spowalnia system na fakt, że komputer lub przeglądarka może po prostu zawiesić przeglądarki i systemu operacyjnego.

Malware z grupy reklamowej wirusów, zwykle dotyczy tylko Chrome, Fayrfoks, opera, Yandex Browser i Internet Explorer. Chociaż mogą być sytuacje, gdy inne przeglądarki są również podatne na atak wirusa. Adware z jego penetracji systemu może zmienić właściwości obiektów wszystkich etykietach, że użytkownik korzysta, aby uruchomić przeglądarkę. Z tego powodu, po uruchomieniu przeglądarki zamiast w wyszukiwarce Google lub innej z twoich ulubionych stron będzie ładować zupełnie nieznany do Ciebie miejscu. Jednocześnie, jeśli otworzysz opcje przeglądarki, a następnie ponownie zainstalować swoją stronę główną, to nie pomoże. Wszystkie takie same, przeglądarka zostanie przekierowana na siłę zamiast Google otwiera inną stronę.

Oczywiście, adware - to nie jest wirus komputerowy w pełnym znaczeniu tego słowa, ale te złośliwe programy zrobić wiele złych rzeczy, a to generuje ogromną ilość reklam, które jest często trudne lub całkowicie blokuje normalne korzystanie z przeglądarki. Ponadto wirusy reklamowe można zmienić ustawienia wszystkich zainstalowanych bruzerov internetowej. Najczęściej te złośliwe programy modyfikować stronę główną i wyszukiwarki na zupełnie nieznane i zbędne stronie użytkownika.

Dlatego ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami poniżej. To pomoże Ci usunąć reklamę i usunąć przekierowanie wirusa z Google do innych stron internetowych. Ponadto, ten krok po kroku pomogą przywrócić ustawienia przeglądarki i pozbyć się innych szkodliwych programów, które można uzyskać na komputerze z adware.

zawartość

Jak Google przekierowanie wirus ma komputer

Adware aktywnie dystrybuowane z wolnego oprogramowania jako część swojego instalatora. Dlatego bardzo ważne jest, kiedy instalujesz nieznaną aplikację, która właśnie ściągnięty (nawet jeśli załadowano go z dobrze znanym miejscu), przeczytaj „Warunki korzystania z programu” i „licencji”, a także wybrać rozszerzonego trybu lub ustawienia. Dzięki temu można mieć pewność, że program został zainstalowany nie próbuje zainstalować adware lub malware. Niestety, większość użytkowników nie zapoznać się z informacjami, które wyświetla instalator, kliknij przycisk Dalej. To właśnie prowadzi do tego, że wirus dostanie się do komputera i zaczyna przekierować przeglądarkę Google do innych stron internetowych.

Jak wyłączyć / usunąć przekierowanie i usunąć Google przekierowanie wirusa

Niewątpliwie reklama wirus niszczy komputer. Dlatego trzeba szybko i całkowicie usunąć tego szkodliwego oprogramowania. Aby ją usunąć, a tym samym usunąć przekierowanie z Google do innych stron, trzeba wykonać wszystkie kroki sugerowane poniżej. Każdy z nich jest ważny na swój sposób tylko ich pełna realizacja jest najczęściej pozbywa adware i jego wydajności. Jedyną rzeczą, którą chcę dodać więcej, jak podczas wykonywania instrukcji, może być konieczne, aby zamknąć przeglądarkę lub uruchom ponownie komputer, aby nie patrzeć na te instrukcje ponownie, po prostu wydrukować go lub zrobić link do niego.

 1. Odinstalować program, który był przyczyną adware
 2. Usuń Google przekierowanie wirusa przy użyciu AdwCleaner
 3. Usuń Google przekierowanie wirusa przy użyciu Zemana Anti-Malware
 4. Usuń Google przekierowanie wirusa za pomocą Malwarebytes
 5. Usuń przekierowanie na Chrome, zresetować ustawienia przeglądarki
 6. Wyłączyć przekierowanie Firefox, zresetuj ustawienia przeglądarki
 7. Usuń przekierowanie w programie Internet Explorer, resetowanie przeglądarkę
 8. Wyłącz spedycja, jasne Skróty przeglądarki
 9. Wyłączyć przekierowanie pobierania niebezpieczne i oszukańcze strony internetowe
 10. Sprawdź Harmonogramu zadań

Jeśli używasz komputera Apple z systemem Mac OS X, a następnie wykonaj następujące instrukcje dotyczące sposobu usuwania Google przekierowanie wirusa, usuń pop-upy i reklamy w systemie Mac OS X

Odinstalować program, który był przyczyną adware

Jest bardzo ważne, na wczesnym etapie, aby określić programy, które są podstawowym źródłem wyglądzie pasożyta i usunąć go.

Windows 95, 98, XP, Vista, 7

Kliknij przycisk Start lub przycisk Windows na klawiaturze. W menu, które się pojawi, wybierz polecenie Panel sterowania .

otwórz Panel sterowania

Windows 8

Kliknij przycisk Windows.

Przycisk Win8 Okna

W prawym górnym rogu znajdź i kliknij ikonę Szukaj.

Win8 wyszukiwania ikona

W polu tekstowym wpisz panelu sterowania .

Panel sterowania Win8 Szukaj

Naciśnij klawisz Enter.

System Windows 10

Kliknij przycisk wyszukiwania Przycisk wyszukiwania win10

W polu tekstowym wpisz panelu sterowania .

win10 klasyczne otwarcie Panel sterowania

Naciśnij klawisz Enter.

Otwórz Panel sterowania, wybierz go w odinstalować program .

deinstalacja

Zostanie wyświetlona lista wszystkich programów zainstalowanych na komputerze. Uważnie obserwując go i deinstalacji oprogramowania istnieje podejrzenie zakażenia jako przyczynę. Prawdopodobnie jest to ostatni został zainstalowany. Wystarczy przyjrzeć się dokładnie w innych programach i usuń te, które wydają się podejrzane lub jesteś pewien, że oni sami nie są zainstalowane. Aby usunąć, wybierz program z listy i kliknij przycisk Odinstaluj / Zmień .

udalit izmenit

Postępuj zgodnie z instrukcjami Windows.

Usuń Google przekierowanie wirusa przy użyciu AdwCleaner

AdwCleaner to niewielki program, który nie wymaga instalacji na komputerze i jest specjalnie zaprojektowany do wykrywania i usuwania adware i potencjalnie niechciane programy. Narzędzie to nie jest sprzeczne z Antivirus, tak że może być bezpiecznie stosowane. Odinstalować oprogramowanie antywirusowe nie jest konieczne.

Pobierz program AdwCleaner klikając na poniższy link.

AdwCleaner
Pobierz AdwCleaner

Pobrano 779 986 raz (y)
Wersja: 7.2.4
Autor: Malwarebytes, Xplode
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 24 września 2018

Po pobraniu programu, uruchom go. Okno główne AdwCleaner.

adwcleaner

Kliknij w przycisk Skanuj . Program rozpocznie skanowanie komputera. Po zakończeniu skanowania, dostaniesz listę znalezionych składników wirusa, który przekierowuje przeglądarkę od Google do innych stron internetowych.

Wyniki skanowania adwcleaner

Kliknij w przycisk czyszczenia . AdwCleaner rozpocząć leczenie komputera i usunięcie wszystkich wykrytych komponentów malware. Pod koniec leczenia, należy ponownie uruchomić komputer.

Usuń Google przekierowanie wirusa przy użyciu Zemana Anti-Malware

Zemana Anti-malware - narzędzie to pozwala szybko przeskanować komputer, znaleźć i usunąć złośliwe oprogramowanie, które pokazują różne reklamy i zmienić ustawienia określone przez przeglądarek internetowych. Poza klasyczną metodą znalezienia złośliwego oprogramowania, Zemana Anti-malware może korzystać z chmury, która często pozwala znaleźć złośliwe oprogramowanie, którego nie można wykryć inne programy antywirusowe.

Pobierz Zemana AntiMalware korzystając z linku podanego poniżej. Zapisać program na pulpicie.

Zemana AntiMalware
Pobierz Zemana AntiMalware

Pliki do pobrania 39026 raz (y)

Autor: Zemana Ltd
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 05 kwietnia 2017

Po zakończeniu pobierania uruchom plik zostanie pobrany. Przed otwarciem kreatora instalacji, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Kreator instalacji Zemana AntiMalware

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Ustawienia można zmienić niczego. Gdy instalacja Zemana Anti-Malware jest kompletny, otworzyć główne okno aplikacji.

Squire antimalware

Kliknij na przycisk „Check”, aby rozpocząć proces wyszukiwania wirusa przekierowania Google. Proces skanowania jest wystarczająco szybki, ale może zostać opóźnione w przypadku dużej ilości plików na komputerze lub w przypadku niskiej wydajności systemu.

Zemana AntiMalware zakończeniu skanowania

Po zakończeniu skanowania, pojawi się lista znalezionych komponentów malware. Tutaj, po prostu kliknij przycisk „Dalej”, aby usunąć złośliwe oprogramowanie znaleźć i przenieść je do kwarantanny.

Czytaj więcej:   USER Wybór dla Windows 7 DEFAULT

Usuń Google przekierowanie wirusa za pomocą Malwarebytes

Malwarebytes jest dobrze znany program, stworzony do czynienia z różnymi programami adware i malware. To nie jest sprzeczne z Antivirus, tak że może być bezpiecznie stosowane. Odinstalować oprogramowanie antywirusowe nie jest konieczne.

Pobierz program Malwarebytes 'Anti-Malware korzystając z poniższego linku.

Malwarebytes Anti-Malware
Pobierz Malwarebytes Anti-Malware

Pobrane 317298 razy (a)
Wersja: 3.3.1.2183
Autor: Malwarebytes
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 09 listopad 2017

Gdy program jest załadowany, uruchom go. Przed otwarciem okna programu Setup Wizard. Postępuj zgodnie z jego instrukcjami.

Kreator instalacji Malwarebytes

Po zakończeniu instalacji, pojawi się okno główne programu.

Malwarebytes

Automatycznie rozpocznie procedurę aktualizacji programu. Gdy zostanie zakończona, kliknij na przycisk „Start Scan”. Malwarebytes Anti-Malware rozpocznie skanowanie komputera.

Malwarebytes oprogramowanie reklama w wyszukiwarkach, która otwiera reklamy Google

Kiedy kontrola komputer jest gotowy, Malwarebytes Anti-Malware pokaże listę znalezionych kawałków programów malware i adware.

Malwarebytes Anti-Malware skanowanie antywirusowe jest zakończona

W celu kontynuowania leczenia i usuwania złośliwego oprogramowania wystarczy nacisnąć przycisk „Dodaj wybrane elementy do kwarantanny.” Spowoduje to uruchomienie procedury usuwania wirusa adware, które przekierowuje przeglądarkę od Google do innych stron internetowych
.

Usuń przekierowanie na Chrome, zresetować ustawienia przeglądarki

Resetowanie Chrome usunie konfigurację i przywrócić ustawienia przeglądarki złośliwe rozszerzenie do wartości domyślnych zaakceptowany. Jednocześnie, dane osobowe, takie jak zakładki i hasła zostaną zapisane.

Otwórz główne menu Chrome, klikając przycisk w postaci trzech poziomych prętów ( przycisku powoduje wyświetlenie menu głównego Google Chrome). Pojawi się menu jak na poniższym rysunku.

Menu osonovnoe Google Chrome przeglądarka

Wybierz Ustawienia. Otwórz stronę, przewiń w dół i znajdź Pokaż ustawienia zaawansowane Link. Kliknij na nią. Poniżej znajduje się lista dodatkowych opcji otwartych. Następnie trzeba znaleźć przycisk reset i kliknij na nią. Google Chrome poprosi, aby potwierdzić działanie.

Potwierdzenie operacji zresetować przeglądarkę Google Chrome

Naciśnij przycisk reset . Po tym, ustawienia przeglądarki zostaną zresetowane do oryginału i przekierowania Google usunie.

Wyłączyć przekierowanie Firefox, zresetuj ustawienia przeglądarki

Fayrfoks Resetowanie ustawień usunie złośliwe rozszerzenie i przywrócić ustawienia przeglądarki z wartościami przyjętymi domyślnie. Jednocześnie, dane osobowe, takie jak zakładki i hasła zostaną zapisane.

Otwórz główne menu Chrome, klikając przycisk w postaci trzech poziomych prętów ( przycisku powoduje wyświetlenie menu głównego Google Chrome). W menu, które się pojawi, kliknij na ikonę w kształcie znaku zapytania ( Firefox - menu Pomoc). Spowoduje to, że menu Pomoc, jak pokazano na rysunku poniżej.

Firefox

Tutaj trzeba znaleźć punkt informacji, aby rozwiązać problemy. Kliknij na nią. Na następnej stronie, w tworzeniu Firefoksa sekcji, kliknij przycisk Wyczyść Firefox. Program poprosi o potwierdzenie działania.

Firefox - Reset

Kliknij Wyczyść Firefox. W wyniku tych działań, ustawienia przeglądarki zostaną zresetowane do oryginału. Spowoduje to wyłączenie automatyczne przekierowanie do niepożądanych witryn.

Usuń przekierowanie w programie Internet Explorer, resetowanie przeglądarkę

Resetowanie Internet Explorer i krawędzi usunie złośliwe rozszerzenie i przywrócić ustawienia przeglądarki na wartości domyślne przyjmowane.

Otwórz główne przeglądarkę klikając przycisk w postaci kół zębatych ( Internet Explorer). W wyświetlonym menu wybierz polecenie Opcje internetowe.

Internet Explorer

Tutaj, kliknij kartę Zaawansowane, a w nim, kliknij przycisk Reset. Otworzy się okno zresetowaniu ustawień programu Internet Explorer. Zaznacz usunąć ustawienia osobiste, a następnie kliknij przycisk Reset.

Internet Explorer

Gdy proces resetowania zostanie zakończona, kliknij przycisk Zamknij. Aby zmiany odniosły skutek należy ponownie uruchomić komputer. W ten sposób można pozbyć przekierowanie w programie Internet Explorer.

Wyłącz spedycja, jasne Skróty przeglądarki

Po włamaniu do infekcji komputera, który przekierowuje przeglądarkę od Google do innych stron, które mogą zmienić skróty przeglądarki pisząc na adres obiektu w miejscu reklamowych, takich jak http: //adres.sayta «”. Z tego powodu, przy każdym uruchomieniu przeglądarki, niż strona główna otworzy witrynę reklamową.

W celu oczyszczenia przeglądarce znacznika, kliknij prawym przyciskiem i wybierz polecenie Właściwości.

Czyszczenie Firefox skrót

Na karcie Skrót znajdź pole Object. Kliknij w lewym przyciskiem myszy, pojawi się pionowa linia - wskaźnik, klawisze kursora (strzałki -> na klawiaturze), aby przenieść go na prawo, jak to możliwe. Jeśli widzisz, że nie dodaje się do argumentu «http: //adres.sayta”, to powinno zostać usunięte.

Czyszczenie Firefox skrót

Usuwanie tekstu, naciśnij przycisk OK. W ten sposób oczyścić etykiety wszystkich przeglądarek, ponieważ mogą one być zanieczyszczone.

Wyłączyć przekierowanie pobierania niebezpieczne i oszukańcze strony internetowe

Aby zwiększyć ochronę komputera, oprócz innych anty programu, trzeba użyć aplikacji blokuje dostęp do wielu niebezpiecznych i zwodniczych stron. Ponadto, wniosek taki może blokować wyświetlanie natrętne reklamy, które również prowadzą do przyspieszenia stron internetowych obciążenia i zmniejszyć zużycie ruchu w sieci.

Pobierz program AdGuard korzystając z poniższego linku.

AdGuard
Pobierz AdGuard

Pliki do pobrania 149 856 raz (y)

Autor: © AdGuard
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 17 lipca 2018

Po pobraniu, uruchom pobrany plik. Przed otwarciem okna programu Setup Wizard.

AdGuard

Kliknij przycisk Akceptuję warunki Umowy i postępuj zgodnie z instrukcjami programu. Po zakończeniu instalacji pojawi się okno, jak pokazano na rysunku poniżej.

AdGuard

Można kliknąć przycisk Ignoruj, aby zamknąć program instalacyjny i użyć ustawień domyślnych lub przycisk Start do zapoznania się z funkcjami programu AdGuard i dokonać zmian w konfiguracji przyjęte domyślnie.

W większości przypadków domyślne ustawienia nie są wystarczające i trzeba nic zmieniać. Przy każdym uruchomieniu komputera AdGuard rozpocznie się automatycznie i blokowania reklam pop-up, a także inne złośliwe lub mylących stronę internetową. Aby otrzymać przegląd wszystkich funkcji programu, lub zmienić jego ustawienia można po prostu kliknij dwukrotnie na ikonę AdGuard, która znajduje się na pulpicie.

Sprawdź Harmonogramu zadań

Pełną PC czyszczenia, wystarczy sprawdzić Biblioteka Harmonogramu zadań i usunąć wszystkie zadania, które zostały utworzone przez złośliwe programy, ponieważ mogą one spowodować internetowe automatyczny reklamowych otwarcie i złośliwe, gdy komputer jest włączony lub w regularnych odstępach czasu.

Kliknij na klawiaturze jednocześnie systemu Windows i R (rosyjski K). Małe okno z tytułem Run. W linii wprowadzania wpisz «Taskschd.msc» (bez cudzysłowu) i naciśnij klawisz Enter. Otwiera okno Task Scheduler. W lewej strony, kliknij „Biblioteka harmonogramu zadań”, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Harmonogram zadań - poszukiwanie pracy, który ujawnia The Haunting stronę

W środkowej części pojawi się lista zainstalowanych pracy. Wybierz pierwszą pracę, a jego właściwości, które będą otwierane tuż poniżej zakładki, wybierz działań. Jeden po drugim przez wszystkich miejsc pracy, należy zwrócić uwagę na fakt, że zaczyna na komputerze. Znajdź coś podobnego «hxxp explorer.exe: // adres strony” lub «chrome.exe hxxp: // adres strony„, to zadanie może być bezpiecznie usunięte. Jeżeli nie jesteś pewien, że wykonuje zadanie, to sprawdzić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wyszukiwarki na nazwie pliku wykonywalnego. Jeśli plik - komponent wirusa lub złośliwego programu, ta praca również może być bezpiecznie usunięte.

Po zdefiniowaniu zadania, które chcesz usunąć, kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Usuń. Powtórz ten krok kilka razy, jeśli znalazłem kilka miejsc pracy, które zostały utworzone przez złośliwe oprogramowanie. wirus stworzony reklama usuwanie Przykład zadaniem jest pokazany poniżej.

Usuwanie zadania utworzone przez złośliwe oprogramowanie

Usuwanie wszystkich miejsc pracy, zamknąć Harmonogramu zadań.

Po wykonaniu tych instrukcji, komputer musi być całkowicie wyleczone przekierowanie wirusa Google znikną niepotrzebne przekierowanie do Google w Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer i Microsoft Edge. Niestety, autorzy szkodliwego oprogramowania stale ich aktualizacji, przez co trudno jest wyleczyć komputer. Dlatego też, jeżeli oświadczenie to nie pomoże, to zawarło nową wersję wirusa, przekierowuje przeglądarkę od Google na innych stronach internetowych, a następnie najlepszym rozwiązaniem - aby włączyć do naszego forum.

Aby w przyszłości nie zainfekować komputer więcej, należy wykonać trzy małe wskazówki

 • Po zainstalowaniu nowego oprogramowania na komputerze, zawsze zapoznać się z zasadami ich stosowania, a także wszystkie wiadomości, że program pokaże. Staraj się nie wprowadzać ustawienia instalacji domyślnie!
 • Miej narzędzia antywirusowe i anty-malware zaktualizowany do najnowszej wersji. Wystarczy pamiętać, że masz włączone automatyczne aktualizacje systemu Windows i wszystkie dostępne aktualizacje zostały zainstalowane. Jeżeli nie jesteś pewien, to musisz odwiedzić witrynę Windows Update, gdzie niezwłocznego jak i to, co chcesz, aby uaktualnić w systemie Windows.
 • Jeśli używasz Java, Adobe Acrobat Reader, Adobe Flash Player, należy zaktualizować je w czasie.

wyskakujące okienka w przeglądarce Chrome WIRUSA

Jak usunąć wirusa w reklamach przeglądarka otwiera się automatycznie

Wirus reklama (oprogramowanie) - to program, który jest absolutnie konieczne dla normalnego funkcjonowania komputera i nie wykonuje żadnych użytecznych funkcji. Wszystkie te czynności są zredukowane do jednego - do reklamowania we wszystkich otwartych okien przeglądarek internetowych, takich jak Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Yandex , lub EDGE. Oznacza to, że Twoja przeglądarka staje się ekran do wyświetlania bardzo hype.

reklama w chromie

reklama twórcy wirusów nie myśleć o tym, jak widać to ogłoszenie, czy nie, ich głównym zadaniem jest pokazanie, jak wiele reklam, witryn, jak to możliwe, ponieważ są one wypłacane tylko za liczbę wyświetleń reklamy. W rezultacie, po wirus przeniknął reklamy na komputerze, surfowanie w internecie staje się „zły pomysł”.

zawartość:

 1. Wirus reklama - co to jest?
 2. Jak usunąć reklamy wirusów
  • Usuń adware za pomocą panelu sterowania
  • Usuń reklamę wirusa z przeglądarki przy użyciu AdwCleaner
  • Użyj Zemana Anti-Malware, wirus jest usunąć reklamę
  • Pozbyć adware wykorzystaniem Malwarebytes
  • Usuń reklamę wirusa w Chrome, zresetować ustawienia przeglądarki
  • Zresetować ustawienia Firefoksa do usunięcia wirusa reklam
  • Usuń adware w programie Internet Explorer, resetowanie przeglądarkę
  • Przywrócić skróty modyfikując wirusa Ad
  • Usuń reklamę wirusa z Harmonogramem zadań
 3. zablokuj reklamy
 4. Jak wirus komputerowy zainfekowany reklamy
Czytaj więcej:   TWORZENIE DVD-Video na DVD LAB PRO PROGRAMU

Po ogłoszeniu adware, że dostęp do Internetu jest otwarty, natychmiast próbuje uruchomić przeglądarkę i otworzyć go jednorazowo lub inną witrynę reklamową. Ponadto, bezpośrednio po zakończeniu pobierania witryny jest otwarty, a drugi, jeśli nie na stałe zamknąć okno reklamową, a następnie po pewnym czasie, złośliwy wirus adware aktywność doprowadzi do tego, że przeglądarka internetowa lub komputer po prostu zawiśnie.

Dlatego też, jeśli otworzyć dowolną stronę, nawet ten, na którym wcześniej reklamy nie jest widoczny, są spełnione przez dużą liczbę banerów i reklam pop-up, lub gdy przeglądarka komputer jest włączony zostanie uruchomiony automatycznie, niezwłocznie pokazując nieznane swojej witryny reklamy, oznacza to tylko jedno - aby Twój komputer ma wirusa na reklamę. Musisz jak najszybciej, aby przeskanować komputer, znaleźć i usunąć adware, ponieważ jego obecność może prowadzić do powolnego działania systemu operacyjnego, zmniejszenie Web Site prędkość pobierania, zamrażać przeglądarek internetowych, a nawet wykraść informacje osobiste i dane wpisywane w swojej przeglądarka internetowa.

Jak usunąć reklamy wirusów

Bez somneneny, wirus reklama upośledza komputer. Dlatego trzeba szybko, a co najważniejsze całkowicie usunąć adware. Aby pozbyć się wirusa adware należy postępować krok po kroku znajduje się poniżej. trzeba będzie korzystać z niektórych darmowe programy stworzone specjalnie w celu zwalczania vedonosnymi i reklamowe, a także wykonać kilka prostych kroków do ustawień systemu operacyjnego i zainstalowanych przeglądarek internetowych.

Zdecydowanie zalecamy, aby wykonać wszystkie kroki, jak każdej części instrukcji ważne, a tylko robi to całkowicie, można mieć pewność, że komputer został oczyszczony z adware i wirusów chroniony przed ewentualnym skażeniem adware w przyszłości. Podczas wykonywania tych instrukcji może być konieczne ponowne uruchomienie komputera lub przeglądarki, dlatego zalecamy wydrukowanie tego przewodnika, lub utworzyć zakładkę na tej stronie. Jeśli w procesie usuwania wirusa adware masz jakieś pytania lub coś nie działa, to po prostu napisz nam o tym. Chętnie poprosi i pomóc wyleczyć komputer.

Usuń adware za pomocą panelu sterowania

Proces usuwania adware z zainfekowanego komputera jest taka sama dla wszystkich wersji systemu operacyjnego Windows z systemem Windows XP, a kończąc na systemie Windows 10. Pierwszym krokiem jest, aby sprawdzić listę zainstalowanych programów na komputerze i usunąć wszystkie nieznane, niechciane i podejrzane aplikacje.

Windows 95, 98, XP, Vista, 7

Kliknij przycisk Start. W menu kliknij polecenie Panel sterowania. Jak przedstawiono poniżej.

otwórz Panel sterowania

Windows 8

Kliknij przycisk Windows.

Przycisk Win8 Okna

W prawym górnym rogu znajdź i kliknij ikonę Szukaj.

Win8 wyszukiwania ikona

W polu tekstowym wpisz panelu sterowania .

Panel sterowania Win8 Szukaj

Naciśnij klawisz Enter.

System Windows 10

Kliknij przycisk wyszukiwania Przycisk wyszukiwania win10

W polu tekstowym wpisz panelu sterowania .

win10 klasyczne otwarcie Panel sterowania

Naciśnij klawisz Enter.

Otwórz Panel sterowania, tam wybierz „Odinstaluj program”.

deinstalacja

Otworzy się okno, które pokaże listę wszystkich zainstalowanych programów. Spójrz na to w programie, w którym nazwa jest nazwą witryn reklamowych lub witryn, które same są otwarte na starcie. Aby przyspieszyć wyszukiwanie oprogramowania reklamowego, zalecamy, aby posortować listę w terminie wyznaczonym przez program instalacyjny.

Po znalezieniu podejrzanego programu, zaznacz go i kliknij przycisk Odinstaluj / Zmień .

udalit izmenit

Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami systemu Windows. Jeśli lista programów nie jest podejrzana lub adware nie zostanie usunięty, spróbuj użyć darmowy program Revo Uninstaller darmowe.

Usuń reklamę wirusa z przeglądarki przy użyciu AdwCleaner

AdwCleaner - to darmowy program nie wymaga instalacji na komputerze. Można to sprawdzić system pod kątem wirusów, adware, potencjalnie niechcianych programów, aplikacji, aby zmienić ustawienia przeglądarki internetowej, a następnie łatwo je usunąć. Ponadto AdwCleaner ma zdolność do wykrywania i usuwania złośliwego i ekspansję reklamową w najpopularniejszych przeglądarek, takich jak Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Yandex i Edge.

Pobierz program AdwCleaner korzystając z poniższego linku.

AdwCleaner
Pobierz AdwCleaner

Pobrano 779 986 raz (y)
Wersja: 7.2.4
Autor: Malwarebytes, Xplode
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 24 września 2018

Jako folder, w którym, aby kontynuować program, wybrać swój pulpit. Jeśli nie, domyślnie program AdwCleaner zostanie zapisany w folderze Pobrane. Po zakończeniu pobierania program, uruchom go. widać AdwCleaner główne okno, podobny do tego poniżej.

adwcleaner

Kliknij przycisk „Scan”, aby rozpocząć wyszukiwanie wirusa reklamowego lub innego złośliwego oprogramowania na komputerze. W zależności od liczby plików na twardym dysku, szybkości procesora i innych czynników, proces skanowania może trwać od 5 minut do kilkudziesięciu minut. W procesie sprawdzania komputera, program pokaże, jak długo zagrożenia (adware i komponentów malware) zostały znalezione. Po zakończeniu skanowania, pojawi się lista wykrytych komponentów malware i adware, jak przykład podany przez poniższym rysunku.

Wyniki skanowania adwcleaner

W celu usunięcia zagrożenia znalezione, kliknij przycisk „Wyczyść”. Rozpocznie się proces przenoszenia elementów reklamowych wirusa i malware w kwarantannie. Jeśli AdwCleaner poprosi o ponowne uruchomienie komputera, a następnie pozwolić program, aby to zrobić.

Użyj Zemana Anti-Malware, wirus jest usunąć reklamę

Zemana Anti-Malware - to aplikacja, która nie jest tak powszechnie znany jako AdwCleaner, ale nadal nie mniej ma w stanie znaleźć i usunąć wirusy adware i malware. Ponadto, w przeciwieństwie AdwCleaner, Zemana aktywnie korzysta z technologii chmury, aby zmniejszyć rozmiar instalatora, a także w celu poprawy zdolności do wykrywania różnych adware, nawet taki, który ciągle się zmienia jego autorów, aby utrudnić określenie jego antywirusowe i usunąć.

Pobierz program Zemana AntiMalware stosując poniżej podany link i zapisz go na pulpicie.

Zemana AntiMalware
Pobierz Zemana AntiMalware

Pliki do pobrania 39026 raz (y)

Autor: Zemana Ltd
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 05 kwietnia 2017

Po zakończeniu pobierania uruchom plik zostanie pobrany. Pojawi się okno Setup Wizard, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Kreator instalacji Zemana AntiMalware

Gdy instalacja Zemana Anti-Malware jest kompletny, otworzyć główne okno aplikacji.

Squire antimalware

Aby przeskanować komputer, znaleźć i następnie usunąć wirusa reklamy i inne złośliwe oprogramowanie, trzeba kliknąć na „Sprawdź”. Skanować komputer trwa średnio 10-30 minut. Im mniejszy plik na komputerze, a tym bardziej jego wydajność, tym szybciej będą sprawdzane. Podczas procesu skanowania, Zemana Anti-Malware pokaże liczbę plików, które powinny być sprawdzane, jak również listę znalezionych komponentów malware i adware.

Zemana AntiMalware zakończeniu skanowania

Po zakończeniu skanowania, kliknij przycisk Dalej, aby usunąć reklamy znalezionych wirusów i złośliwego oprogramowania oraz ich kwarantannie.

Pozbyć adware wykorzystaniem Malwarebytes

Jeśli nie można znaleźć adware z listy zainstalowanych programów i narzędzi AdwCleaner i Zemana Anti-Malware nie pomaga usunąć reklamę wirusa, zalecamy skanowanie komputera za pomocą znanego programu Malwarebytes darmo. Ponadto, nawet jeśli powyższe kroki tego przewodnika pomógł pozbyć się szumu, to wszystko jest takie same, należy sprawdzić układ i za pomocą tego programu. Malwarebytes Free - Ta aplikacja jest przeznaczona do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania i różnych adware, wirusy, bootkita, kodery, etc. Program ten nie stoi w sprzeczności z klasyczną Antivirus, dzięki czemu można go bezpiecznie zainstalować i uruchomić.

Kliknąć na poniższy link, aby pobrać Malwarebytes darmo. Aby nie szukać, aby pobrać program, zapisz go na pulpicie.

Malwarebytes Anti-Malware
Pobierz Malwarebytes Anti-Malware

Pobrane 317299 razy (a)
Wersja: 3.3.1.2183
Autor: Malwarebytes
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 09 listopad 2017

Po zakończeniu pobierania uruchom pobrany plik. Pojawi się okno ustawień programu Kreator. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Malwarebytes Anti-Malware

Gdy proces instalacji programu Malwarebytes na komputerze jest zakończona, otrzymasz okno główne programu.

Program Malwarebytes automatycznie rozpocznie procedurę aktualizacji, proszę nie przerywać go. Po zakończeniu aktualizacji, kliknij na przycisk „Start Scan”. Spowoduje to uruchomienie złośliwego oprogramowania wyszukiwarki i adware na komputerze. Proces ten może trwać od kilkudziesięciu minut do godziny. W niektórych przypadkach, gdy wiele plików systemu operacyjnego komputera lub prędkości nie jest duża, proces skanowania może potrwać około 1 godzinę.

Po zakończeniu skanowania komputera, program Malwarebytes Anti-Malware pokaże listę znalezionego wirusa komponentów adware i innego złośliwego oprogramowania.

Aby usunąć znaleziony malware i adware, wystarczy kliknąć „Dodaj wybrane elementy do kwarantanny.” Pozwoli to rozpocząć proces czyszczenia komputera. Podczas procesu czyszczenia może być konieczne ponowne uruchomienie komputera. Jest to normalne, pozwalają program, aby to zrobić.

Czytaj więcej:   JAK OPERA wyszukiwarce Komputer

Usuń reklamę wirusa w Chrome, zresetować ustawienia przeglądarki

Resetowanie ustawień Chrome - to prosty sposób, aby pozbyć się objawów zakażenia przeglądarki reklama przez wirusa lub złośliwe rozszerzenia. Dzięki niemu można po prostu przywrócić do strony startowej i domyślnej wyszukiwarki. Nawet jeśli po poprzednich etapach, nie widać żadnych oznak aktywności adware oraz zachęcamy do podjęcia tego kroku.

Uruchom przeglądarkę Google Chrome, to trzeba, aby otworzyć menu główne. Z tego kliknięcia przycisku w postaci trzech poziomych pasków ( przycisku powoduje wyświetlenie menu głównego Google Chrome). pojawi się menu jak na poniższym rysunku.

Menu osonovnoe Google Chrome przeglądarka

Tutaj, kliknij na pozycję „Ustawienia”. Dostaniesz stronę, która pozwala na zmianę podstawowych ustawień Chrome. Przewiń w dół, aż zobaczysz link „Pokaż ustawienia zaawansowane”. Kliknij na nią. Na tej samej stronie wyświetla listę dodatkowych opcji. Ponownie, przewinąć w dół, aż zobaczysz przycisk „Reset”. Trzeba go wcisnąć. Przeglądarka zapyta o potwierdzenie działania.

Potwierdzenie operacji zresetować przeglądarkę Google Chrome

Potwierdź swoje działania poprzez kliknięcie przycisku „Reset”. Chrome uruchamia proces resetowania. Spowoduje to przywrócenie domyślnych ustawień przeglądarki i pomaga pozbyć się skutków wirusa reklamowego.

Zresetować ustawienia Firefoksa do usunięcia wirusa reklam

Fayrfoks Resetowanie ustawień - wbudowany procedurę, która pozwoli na usunięcie skutków penetracji reklamowego wirusa, przywrócić zmodyfikowane ustawienia przeglądarki na wartości domyślne przyjmowane. Chcę podkreślić, że w procesie resetowania swoje dane osobowe nie zostaną naruszone, zakładki i zostaną zapisane hasła.

Jeśli Mozilla Firefox nie jest uruchomiony, pierwszą rzeczą, którą trzeba otworzyć przeglądarkę. Następnie kliknij przycisk w postaci trzech poziomych prętów ( przycisku powoduje wyświetlenie menu głównego Google Chrome). Otwiera menu, w którym należy kliknąć na ikonę w kształcie znaku zapytania ( Firefox - menu Pomoc). Otwórz jedną małą menu „Pomoc”, którego przykład jest pokazany na poniższym rysunku.

Firefox

Znajdź punkt „Informacje dotyczące rozwiązywania problemów” i kliknij na nim. Przeglądarka otwiera nową stronę. W jej prawym górnym rogu poszukiwaniu „Konfigurowanie Firefoksa» i kliknij na przycisk „Wyczyść Firefox». Firefox poprosi o potwierdzenie działania.

Firefox - Reset

Kliknij przycisk „Wyczyść Firefox», aby potwierdzić swoje pragnienie, aby zresetować ustawienia przeglądarki. W rezultacie, fayrfoks ustawienia zostaną zresetowane do oryginału, dzięki czemu można odzyskać od skutków reklamy przeglądarki zakażenie lub złośliwego oprogramowania.

Usuń adware w programie Internet Explorer, resetowanie przeglądarkę

Resetowanie ustawień programu Internet Explorer - wygodny sposób usuwania skutków reklamy wirusa w przeglądarce i przywrócić go do pierwotnego ustawienia (początkowe).

Uruchom program Internet Explorer. Następnie należy otworzyć menu. Aby to zrobić, znajdź przycisk w postaci kół zębatych ( Internet Explorer) i kliknij na nią. Zapoznania się z menu, które się pojawi, a następnie kliknij na pozycję „Opcje internetowe”.

Internet Explorer

wybierz zakładkę „Zaawansowane”, a w nim, kliknij przycisk „Reset” w oknie, które zostanie otwarte. „Reset ustawień programu Internet Explorer” otwiera okno dialogowe, w niewielkiej przed sobą. Trzeba zaznaczyć opcję „Usuń ustawienia osobiste”, a następnie kliknij przycisk Reset. Nie zapomnij, jeśli to konieczne, wykonać kopię zapasową zakładek.

Internet Explorer

Przeglądarka uruchomi procedurę resetowania fabrycznie. Kiedy ona zakończona, kliknij przycisk „Zamknij”. W przeciwieństwie do innych przeglądarek, musisz ponownie uruchomić komputer, aby zmiany odniosły skutek. Poprzez te działania, można przywrócić normalne działanie programu Internet Explorer, która została zakłócona przez szkodliwych działań wirusów adware.

Przywrócić skróty modyfikując wirusa Ad

Podczas ogłaszania wirus jest aktywny na komputerze, chyba że pokazuje ogromną ilość natrętne reklamy, może też zmienić program za spust skrótu na pulpicie i menu. Najczęściej adware prostu dodaje argument typu «http: // adres w reklamie witryny /” w dziedzinie etykiet obiektów wszystkich przeglądarek internetowych, ale są chwile, kiedy wyznacza zupełnie inny plik zamiast wykonywalnego przeglądarki plików. Celem tych zmian do etykiet - jest zmusić użytkownika do wyświetlenia reklam na każdym uruchomieniu przeglądarki.

Aby oczyścić zainfekowane skrótów, należy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz „Właściwości”. Okno otwiera się jak w poniższym przykładzie przed wami.

Czyszczenie Firefox skrót

Tutaj zakładce „Skrót” i znaleźć „obiekt”. trzeba będzie kliknąć wewnątrz lewego przycisku myszy, widać pionową linię - wskaźnik, klawisze kursora (klawisz strzałki w prawo), aby przesunąć punkt w prawo, jak to możliwe. Jeśli widzisz, że nie dodaje się do tekstu w postaci «http: //adres.reklamnogo.sayta”, to powinno zostać usunięte.

Czyszczenie Firefox skrót

Po usunięciu adresie dodanego wirusa reklamowego, wystarczy kliknąć na przycisk «OK». Podobnie sprawdzić i wyleczyć wszystkie skróty, kliknij dwukrotnie na którym odbywa się automatyczne otwieranie różnych miejsc reklamowych.

Usuń reklamę wirusa z Harmonogramem zadań

Na ostatnim etapie usuwania wirusa adware i innego złośliwego oprogramowania z zainfekowanego komputera, trzeba zwrócić uwagę na Harmonogramu zadań, sprawdź Biblioteka Harmonogramu zadań i usunąć wszystkie zadania, które zostały dodane do adware, ponieważ mogą one automatycznie otwierać wiele witryn promocyjnych, pobrać do komputera nowy malware i adware.

Zlokalizuj klawiatura klawisz Windows (klawisz z logo systemu Windows) i R (rosyjski K). Naciśnięciu tych przycisków jednocześnie. Pojawi się okno dialogowe mały zatytułowany „Run”. W linii wprowadzania wprowadzić «Taskschd.msc» (bez cudzysłowów), a następnie naciśnij klawisz Enter. Rozpocznij Harmonogramu zadań. Po lewej stronie okna swojego wybierz „Biblioteka harmonogramu zadań”, jak pokazano w poniższym przykładzie.

Harmonogram zadań, aby stworzyć wirusa reklamowego

W środkowej części okna Task Scheduler będzie wyszczególnione określonych zadań. Zacznij od góry, pierwszym zadaniem na liście. Wybierz ją, klikając lewym przyciskiem myszy. Nieco niższy otworzy swoje właściwości. Tutaj wybierz zakładkę Akcje. Trzeba po kolei, aby wyświetlić wszystkie zadania, aby znaleźć taki, który stworzył wirusa reklamowego lub innego złośliwego oprogramowania. Aby znaleźć złośliwy zadanie, zobacz, który wykonuje to na komputerze. Jeśli widzisz coś takiego «explorer.exe hxxp: // adres strony” lub «hxxp chrome.exe: // adres strony„, że takie zadanie może być bezpiecznie usunięte. Jeżeli nie jesteś pewien, który wykonuje określone zadanie, to sprawdzić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wyszukiwarki na nazwie pliku wykonywalnego. Jeśli zadanie próbuje uruchomić plik, który ma informacji, że jest to wirus, to jest oczywiste - to zadanie, jak chcesz skasować.

Aby usunąć zadanie utworzone przez reklamę lub złośliwego oprogramowania, należy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz „Usuń”. Powtórz tę czynność dla wszystkich miejsc pracy utworzonych przez programy malware i adware. Przykład usunąć zadanie, tworząc wirusa reklamowego jest pokazany poniżej.

Usuwanie zadania utworzone przez złośliwe oprogramowanie

Po usunięciu wszystkich złośliwych zadań, zamknij Harmonogramu zadań.

zablokuj reklamy

Zalecamy zainstalowanie okienek reklamowych, które pozwala na blokowanie reklam, w tym jeden, który generuje adware. Bloker, takich jak Reklamy AdGuard, to program, który usuwa reklamy z odwiedzanych witryn i zablokować pobieranie złośliwych i zwodniczych stron w przeglądarce. Ponadto w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego eksperci zalecają przy użyciu oprogramowania do blokowania reklam, aby chronić siebie jak najwięcej w Internecie.

Pobierz AdBlocker AdGuard, korzystając z poniższego linku.

AdGuard
Pobierz AdGuard

Pliki do pobrania 149 856 raz (y)

Autor: © AdGuard
Kategoria: Bezpieczeństwo
data: 17 lipca 2018

Po zakończeniu pobierania kliknij dwukrotnie pobrany plik. Program rozpocznie się, a zobaczysz kreatora konfiguracji.

AdGuard

Kliknij „Zgadzam się”, a następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami programu. Po zakończeniu instalacji program jest zakończona, pojawi się okno jak w poniższym przykładzie.

AdGuard

Kliknij przycisk Ignoruj, aby zamknąć program instalacyjny i użyć ustawień domyślnych lub przycisk Start, aby zapoznać się z reklamą blokada AdGuard.

Teraz, za każdym razem po włączeniu komputera, AdBlocker AdGuard uruchomi się automatycznie i blok reklam, pop-upy, a także pobieranie szkodliwych lub mylących stronach internetowych. W każdej chwili można zapoznać się ze wszystkimi funkcjami tej blokady reklam, wystarczy dwukrotnie kliknąć na ikonę AdGuard, która znajduje się na pulpicie.

Jak wirus komputerowy zainfekowany reklamy

Proces infekcji jak następuje. Szukasz żądany program za pomocą Google lub Yandex. Najpierw kliknij na odpowiedni link i dostać się do wszystkich ważnych hostingu plików. Ta strona jest oczywiście taka sama nie powoduje żadnych podejrzeń. Następnie należy kliknąć ponownie, aby pobrać plik. Tak, plik został pobrany, nie jest sam program, a jego instalator. Po uruchomieniu system ustanowiony nie tylko aplikację trzeba, ale również reklamy wirusa. Częściej niż nie, instalacja tych dodatkowych programów można wyłączyć, wystarczy uważnie przeczytać wszystko, co pokaże na wszystkich etapach instalacji. Zapomnij automatycznego kliknij na przycisk Dalej!

Po wykonaniu tych instrukcji, komputer musi być całkowicie wyleczony z reklamy wirusowej. znikają uciążliwych banerów reklamowych i reklam pop-up w Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Yandex i Microsoft Edge. Niestety, autorzy adware stale aktualizować go, co komplikuje leczenie komputerze. Dlatego też, jeżeli oświadczenie to nie pomoże, to trzeba złapać nowy rodzaj wirusa, adware, a następnie najlepszą opcją - aby włączyć do naszego forum.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *