Jak szybko i łatwo zrobić koła basenie własnymi rękami, aby dać

Wiele Zakładamy, że budowa basenu podmiejskiej jest drogie - ale aby to zrobić, trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku, ale nie zawsze tak jest. Stary, end-of-age opon, które leżą wokół niepotrzebnie, może służyć jako doskonały materiał do stworzenia zbiornika w ich letnim domku. Wyposażyć małą koło ładnym basenem z ich rąk nie jest trudne, to zajmie minimum środków, a bardzo mało czasu.

Spis treści artykułu

  • Koła, które nadają się do stawu
  • Etapy obiektów basen
    • Jak przygotować koło
    • Jak zrobić bazę
    • sprzęt ociekaczem
    • Jak podnieść staw zewnątrz

Koła, które nadają się do stawu

Wybór opon zależy od wielkości puli zamierza zbudować na miejscu. Jeśli chcesz dokonać dekoracyjne staw do dekoracji wypoczynkowego krajobrazu, opony z samochodów osobowych powinny być w porządku. Ale jeśli zdecydujesz się, aby koła w basenie z rękami w kraju, gdzie można popływać, należy używać opon z dużych samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i ciągników.

„Białoruś” Przez ten pasuje opon ciągnika A-700 lub T-150, możliwe jest korzystanie z tylnych kół ciągnika. Jeszcze lepiej, jeśli uda się dostać na oponie ciężarówki jest „BelAZ”. Jej wielkość pozwala wyposażyć basen, który jednocześnie będzie mógł pływać dwie osoby dorosłe.

Pula ta jest całkiem możliwe, aby uczynić ten kraj

Etapy obiektów basen

Podnieść do zbiornika otwartej przestrzeni z dala od drzew. Tak, że w czasie podłoże nie jest zamazany i nie popękane, nie jest wskazane, aby umieścić go w strefie nawadniania i wybrać suche miejsce.

Jak przygotować koło

Oczyścić oponę od wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Do produkcji basenu z kierownicą w kraju będzie potrzebował jednej części bocznej, a drugi będzie musiał zostać odcięte, pozostawiając jedynie obrzeże. Użyj ostrego noża i ułatwiają cięcie, gumy pre-rozmaz obficie zwykłe mydło. W miejscach, gdzie jest to konieczne, aby wyciąć przewód, należy użyć piłę.

Czytaj więcej:   poszukiwanie klucza windose 8

Nie powinny być stosowane do zbędnych fragmentów młynka opony okazuje się lepkiej gumy małe okruchy, z którego będzie bardzo trudno zmyć.

Tak powinien wyglądać po wykończeniem ściany bocznej opony

Jak zrobić bazę

Zanim zdecydujesz, jak zrobić basen z kołem, zdecydować, jak chcesz swoją przyszłą kapania: tak, że całkowicie zdominowały Ziemię, albo że jego ciało zostało częściowo wykopanych w ziemi. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję - konieczne jest, aby usunąć warstwę ziemi o średnicy nieco większej opony na łopatą bagnetowym, wypełnić go z piasku i dobrze zagęścić.

W drugim przykładzie wykonania, do kopania głębokość wgłębienia wynosi 2/3 wysokości koła, aby złoże piasku lub żwiru warstwy około 15 cm i powierzchni. Ponadto grunt pod akwenu trzeba ustawić w betonie i ustawić mu oponę. Następnie centrum muszą być wypełnione cementem są 2 wiadra i wygładzane tak, że wewnątrz struktury nie pozostaje pęknięć i szczelin. Basen będzie gotowy w ciągu trzech dni.

sprzęt ociekaczem

Tak, że woda w stawie była zawsze czysta i świeża, musi być okresowo wymieniane. Struktura uzyskać wystarczająco wysokie, tak, że z odprowadzanej wody, ręcznie jest niewygodne i trudne.

Aby zautomatyzować proces zalecany w dolnej części koła, aby system drenażu. Aby to zrobić, trzeba przygotować mały otwór w dolnej części opony, włóż rurkę z kranu i zamocować go za pomocą nakrętki kontrującej i podkładką. Jak sprawić, by system spustowy basen koła z rękami, widać na zdjęciu.

Więc to jest możliwe, aby drenażu

Jak podnieść staw zewnątrz

Możliwe opcje projektu - do malowania na zewnątrz opony z kolorowym farby lub umieścić wokół niego mur wykonany z kamienia naturalnego. Baza wokół struktury może nałożyć chodnikowe płyty, łóżka, siać rośliny trawa trawnik i złamać trawnika.

Czytaj więcej:   mleko do ogórka

Jak widać, aby uczynić swoje ręce staw może być niemal za darmo. Trzeba tylko zrobić trochę pomysłowości i wyobraźni - i to świetne miejsce pojawi się na twojej chacie do pływania, który jest doskonałą alternatywą dla kosztownych struktur stałych.

Podobne filmy:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *