To niesamowite!!!

To niesamowite!!!

Vlad Zertych | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek To niesamowite!!!applestiv

W ciągu kilku godzin świat będzie zobaczyć dwie rzeczy jednocześnie: iPhone 3G i firmware 2.0. App Store - Sklep wdrożenia oprogramowania dla iPhone, jest już otwarty. rewolucja technologiczna jesteśmy zobowiązani tylko do jednej osoby.

Dzisiaj włączyłem laptopa z myślą, że powinni wreszcie otworzyć oczy tych użytkowników, którzy wierzą, iPhone jest tylko telefon, a nie rewolucyjne urządzenie, które jest „wygrać” na cały świat. Tak, tak, dokładnie.

Dyskusja na forum.

Dobrze, zacznijmy od początków. Jabłko. Co to jest? Marka, firma, styl życia. Lub wiek pokolenia. Era, która przynosi nie tylko do naszego świata bezprecedensową liczbę innowacyjnych technologii, ale także spowodował oczy tylko jedna osoba patrzeć na wszystko inaczej. Tak, mówię o nim, Steve Jobs.

stiv

I raz wątpił, że był „winny” w tym, że światło pojawiło myszki komputerowej, iPod, iMac, a na końcu iPhone. Ale niedawno zdałem sobie sprawę, że tylko jeden człowiek zrobił to, co dziś nazywamy rewolucją technologiczną. To był Steve Jobs zbudował pierwszy firmy Apple I. Nie inżynierowie, którzy przyszli się z desek i mikroprocesory, a nie programistów, którzy napisali system operacyjny, czyli Steve Jobs. Zebrał ludzi geniuszu w jednym miejscu, zmuszając je do pracy 70 godzin tygodniowo, krytykował i chwalił, zachęcał i wypalił. Zwrócił uwagę na niuanse, które inni po prostu zamknął oczy, nie wierząc, że ten aspekt może być decydujący. Zbuntował się przeciwko swojemu szefowi John Sculley tylko dlatego, że nie zgadza się z metodami zarządzania spółki. Z odejściem Apple Steve Jobs, firma nie tylko stracił genialny przywódca, to banalne zmarł w wieku 11 lat.

Czytaj więcej:   HomePod bezużyteczne bez iCloud i Apple Music!

skali

Ale od 1998 roku, jesteśmy w kółko, w kółko, obserwując uważnie jak człowiek w dżinsy, ciemne okulary bez oprawek golfem w przychodzi na scenie i mówi kilka słów, dzięki czemu wszystkie nowe i nową rewolucję. Praca zaczęła pracować bez wynagrodzenia, wynagrodzenie od $ 1 roku jest tylko przykrywką, mimo że ma inne źródła dochodu. Steve chciał stworzyć coś nowego i rewolucyjnego, znowu. I udało mu się. Spędził zaledwie 10 lat zdobył trzy rynku high-tech: przemysł komputerowy, muzyki i rynek telefonów komórkowych. Powiesz mi, co to jest, Apple wydało wszystkich tych urządzeń. Nie !!! Powiem ci, co to jest, Steve Jobs wydał wszystkie te urządzenia poprzez markę firmy Apple.

applestiv

Czytaj więcej:   Rosja opracowała „inteligentne» MiWilli portfel, które nie mogą zostać utracone

ikona

W dniu 11 lipca w sprzedaży na całym świecie i zaakceptować nowy iPhone z technologii 3G będzie dostępny firmware 2.0 i już otworzył sklep z oprogramowaniem dla iPhone AppStore. To co będzie decydującym krokiem w historii Apple. Jednak żaden z urządzenia mobilnego na świecie nie ma takiej możliwości. I oto jest - wynik Steve Jobs: ponad 500 aplikacji w dniu otwarcia, płatnych i darmowych, w AppStore, a jeszcze bardziej w najbliższej przyszłości.

„Cóż, nie jest wielki” - powiedział Steve Jobs ...

mazing

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *