SZUKASZ systemie Mac IPHONE

Moje urządzenie nie pojawia się w służbie „Znajdź iPhone»

Nie ma tu swoje urządzenie na stronie icloud.com lub w „Znajdź iPhone»? Wykonaj następujące kroki, po każdym testowanie, czy wyświetlany jest urządzenie.

 • Upewnij się, że urządzenie jesteś zalogowany do iCloud: iOS w wersji 10.3 lub nowszej kliknij „Ustawienia”. Jeśli komunikat „Logowanie [urządzenia]”, kliknij go i podaj swój identyfikator Apple ID i hasło. We wcześniejszej wersji iOS, przejdź do menu Ustawienia «»> iCloud i podaj swój identyfikator Apple ID i hasło.
 • Kliknij "Ustawienia"> [imię i nazwisko]> iCloud> «Znajdź iPhone”. Jeśli „Znajdź iPhone» jest wyłączony, włącz go. Następnie kliknij przycisk „Zezwól”.
 • Sprawdź w jaki sposób Apple ID został zapisany. Może iCloud.com wejście do strony internetowej lub usługi „Znajdź iPhone» przeprowadzono z niewłaściwym identyfikatora Apple ID, niż na urządzeniu, które nie są wymienione. Aby to sprawdzić, należy przejść do programu „Znajdź iPhone» lub stronie icloud.com używając innej identyfikator Apple ID i wygląd urządzenia.
 • Sprawdź, czy komputer jest podłączony do sieci komórkowej lub sieci Wi-Fi. Na przykład, aby zlokalizować komputera Mac lub Apple Obserwować godzin muszą być podłączone do Internetu za pośrednictwem znanej sieci Wi-Fi (nie Ethernet). Jeśli masz dostęp do urządzenia i można go zobaczyć na aktywnym połączeniem internetowym, należy włączyć, a następnie wyłączyć tryb samolotowy. Nadal potrzebujesz pomocy? Włączyć i wyłączyć urządzenie.
 • Wybierz „Ustawienia”> „Ogólne”> „Data i godzina”. Upewnij się, że opcja „Automatycznie”, która automatycznie ustawia datę i godzinę, w zależności od strefy czasowej.

W służbie „Znajdź iPhone» Można zarejestrować maksymalnie 100 urządzeń z tego samego identyfikatora Apple ID. Aby dodać nowe urządzenie po rejestracji 100 innych, najpierw usunąć jedną z poprzednio zarejestrowane.

Urządzenie jest wyświetlane w służbie „Znajdź iPhone», ale to jest off-line

W służbie „Znajdź iPhone» iPhone iCloud pokazuje lokalizację Ivan

Jeśli stan jest „Offline”, „not found” lub „Usługi lokalizacji jest wyłączona”, urządzenie nie może być online w jednym z następujących powodów.

 • Urządzenie jest wyłączone, absolutorium, czy było więcej niż 24 godzin od ostatniej przesyłki do Apple informacji o lokalizacji (jeśli włączone są „Ostatnie geopozitsiya”). Gdy urządzenie jest podłączone do Internetu, poziom naładowania akumulatora jest wyświetlany w lewym górnym rogu panelu. 
 • Urządzenie lub usługa wsparcia komputera Mac „Znajdź iPhone», nie są podłączone do znanej sieci Wi-Fi lub sieci danych. Odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.
 • Jesteś w kraju lub regionu, w którym ta funkcja nie jest obsługiwana (być może z powodu ograniczeń technicznych lub lokalnych wymogów prawnych).
Czytaj więcej:   CREATION DLL Borland C

Jednocześnie można odtworzyć dźwięk, wysłać wiadomość, zażądać blokady lub rozpocząć usuwanie danych z urządzenia z iOS za pośrednictwem usługi „Znajdź iPhone». Urządzenie odbiera polecenia po włączeniu do sieci Internet i połączenia.

Po otrzymaniu oświadczenia o utracie lub kradzieży urządzenia operator komórkowy może dezaktywować karty SIM lub konta. Dzięki tej usłudze iPhone zostanie zatrzymany i nie można znaleźć urządzenia iOS na nim grać sygnale, wysłać wiadomość, zażądać blokady lub rozpocząć usuwanie danych z niego za pośrednictwem usługi „Znajdź iPhone». Niemniej jednak, pomożemy Ci dowiedzieć się, jak chronić swoje dane.

Ostatnia znana lokalizacja urządzenia jest dostępna w ciągu dnia. Jeśli urządzenie jest w trybie offline i nie może połączyć się z „Znajdź iPhone'a» przez ponad 24 godzin, nie będą mogli zobaczyć jego ostatnią znaną lokalizację.

Promień błędu jest zbyt duży

Jeśli urządzenie jest nadal próbuje ustalić bardziej precyzyjną lokalizację, zakres błąd może być duży. Poczekaj kilka minut, a następnie odświeżyć mapę. Jeżeli promień błędu jest zbyt duży, urządzenie może nie mieć dostępu do sieci Wi-Fi lub nie odbiera sygnału GPS.

Widzę urządzenie, które nie wiem już, czy nie używać

Przed sprzedać lub przenieść swój iPhone, iPad, iPod touch, Apple Obserwować zegarki, słuchawki AirPods lub Mac, to wyjście z iCloud i usunięcie wszystkich danych i ustawień. Po wydaniu iCloud na urządzeniu jest wyłączona obsługa „Znajdź iPhone» i jest on usuwany z listy. 

Jeśli urządzenie jest w trybie offline, można go usunąć. Idź do strony icloud.com i kliknij ikonę  Ikona „Usuń”po prawej stronie nazwy urządzenia. Albo można sczyszczać nazwę urządzenia w „znajdź iPhone” na swoim urządzeniu z iOS i kliknij „Usuń”.

W służbie „Znajdź iPhone» do iCloud pokazuje lokalizację Apple Obserwować Ivan

Jeśli urządzenie będzie online, a usługa „Znajdź iPhone» jest włączona, ponownie pojawia się automatycznie na liście urządzeń.

Moje urządzenie jest nadal podłączone do konta poprzedniego właściciela

Jeśli skonfigurować iPhone, iPad lub iPod touch wymaga identyfikatora Apple ID i hasło poprzedniego właściciela lub jeśli Apple Watch skręcić poproszony o hasło poprzedniego właściciela, to znaczy, że urządzenie jest wciąż przywiązany do swojego konta i zawiera blokadę aktywacji dla „Znajdź iPhone» Serwis , Odnoszą się do poprzedniego właściciela i poprosić go, aby wyłączyć „Znajdź iPhone» i wyjąć urządzenie z jego konta.

Nie mogę włączyć usługę „Znajdź Mac»

Jeśli nie można włączyć usługę „Znajdź Mac», spróbuj wykonać poniższe czynności.

 1. Przejdź do programu „Ustawienia systemowe” i kliknij ikonę iCloud. Jeśli pojawi się komunikat zezwolenia administracyjnego wymagany (wymaga uwierzytelnienia administratora), nie trzeba się z administratorem systemu Mac. Wydostać się z konta, należy zalogować się na koncie administratora i spróbuj włączyć usługę „Znajdź Mac».
 2. Sprawdź odzyskiwania systemu na bieżąco. Nawet jeżeli program iCloud „Preferencje systemowe” Okienko wyświetla komunikat „Potrzebujesz zaktualizować Przywracanie systemu”, należy zaktualizować swój komputer. Otwórz menu Apple wybierz „Software Update” i zainstalować aktualizację Odzyskiwanie HD dla danej wersji MacOS.
 3. Upewnij się, że partycja odzyskiwania na komputerze Mac nie jest uszkodzony. Spróbuj sprawdzić i naprawić partycję z Disk Utility.

informacje dodatkowe

 • Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu programu „Znajdź iPhone», zob. Niniejszego artykułu.
 • Dowiedz się więcej o aktywację blokady na iPhone i Apple Watch.
Czytaj więcej:   SQL Serwer pieniądze TYPE

Jeśli używasz zarządzanego identyfikatora Apple ID, związany z instytucją edukacyjną, służby „Znajdź iPhone» nie jest dostępny dla Twojego konta. Po zalogowaniu się na stronie icloud.com, nie będzie można znaleźć w sekcji „Znajdź iPhone». W przypadku utraty urządzenia, odnoszą się do ustanowienia administratora.

JAK PODŁĄCZYĆ iPhone do Internetu za pomocą komputera poprzez USB

podstawowe działania

Po każdym kroku sprawdź, czy problem został rozwiązany.

 1. Upewnij się, że tryb modemu jest zawarte w „Ustawienia”> „Internet Tethering”. Jeśli okaże się, czy włączyć „Udostępnianie Internetu” nie powiedzie się, należy sprawdzić, czy jest w planie danych, jeśli operator obsługuje ten tryb, i jest włączony.
 2. Ponownego uruchomienia trybu pracy urządzenia iPhone lub IPAD modemu, jak również urządzenia, które jest wymagane, aby zostać z nim połączony. 
 3. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji iOS.
 4. Na iPhonie lub iPadzie, działa jako modem, wybierz „Ustawienia”> „Ogólne”> „Reset” i kliknij przycisk „Reset Network Settings”.

Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, skorzystaj z poniższych instrukcji poniżej, aby uzyskać pomoc na temat korzystania z trybu modemu za pośrednictwem Wi-Fi, USB lub Bluetooth.

Jeśli nie można podłączyć do urządzenia jako modemu przez Wi-Fi

Na urządzeniu działa jako modem, wybierz „Ustawienia”> „Udostępnianie Internetu” i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Upewnić się, że „Udostępnianie Internetu” jest włączona. 
 2. Pamiętaj wyświetlane na tej pseudonimu i hasła urządzenia z siecią Wi-Fi. Jeśli chcesz zmienić nazwę sieci Wi-Fi, aby dowiedzieć się, jak zmienić nazwę urządzenia.
 3. Pozostać na tym ekranie, aby podłączyć inne urządzenia do sieci Wi-Fi. 

Na urządzeniu chcesz połączyć się z urządzeniem tetheringu, należy wykonać następujące czynności:

 1. Wyłącz i Wi-Fi.
 2. Upewnij się, że łączysz się z właściwą siecią Wi-Fi. Nazwa sieci jest zgodna z nazwą swojego urządzenia z iOS, pracujący w trybie modemu, a obok niego mogą być wyświetlane  ikona trybu modem.
 3. Jeśli próbujesz połączyć poprzez komunikat „Internet tethering” na niewłaściwym hasłem, należy sprawdzić, czy sieć Wi-Fi pojawi. Aby to zrobić na urządzeniu, na którym działa jako modem, wybierz „Ustawienia”> „modemu internetowego”.

Jeśli nie można podłączyć do urządzenia jako modemu przez USB

W celu uniknięcia dodatkowych kosztów transmisji danych wyłączyć funkcję „przywiązywane”, gdy nie jest to potrzebne. Jeśli nie, to za każdym razem po podłączeniu urządzenia z systemem iOS z aktywną funkcją „przywiązywane” do komputera w celu naładowania komputera będzie korzystać z tej funkcji. 

Wykonaj następujące kroki na komputerze Mac lub PC w systemie Windows.

Komputer Mac jest podłączony do urządzenia jako modemu przez USB

 1. Uaktualnienie programu iTunes do najnowszej wersji. 
 2. Kiedy za pomocą kabla USB do podłączenia do komputera Mac iPhone lub iPad, działa jako modem. Jeśli to konieczne, należy to urządzenie jest zaufany.
 3. Upewnij się, że iPhone lub iPad, można przeszukiwać lub przeglądać w iTunes. Jeśli komputer Mac nie rozpoznaje urządzenia, należy spróbować innego kabla USB.
 4. Wybierz "System Settings"> "Sieć" i ustawić USB Box iPhone. Jeśli pole nie jest wyświetlane, kliknąć  znak plus i dodać go.
 5. Kliknij,  ustawienia ikonaby wybrać opcję „Wyłącz usługę” i kliknij przycisk „Zastosuj”.
 6. Kliknij ustawienia ikon, aby wybrać „Aktywuj usługę” i kliknij przycisk „Zastosuj”. Jeśli masz już inna sieć połączeń funkcję „Udostępnianie” nie może być aktywowana, aby usunąć zaznaczenie „Wyłącz jeśli nie trzeba go” i kliknąć „Zastosuj”.

Podłączanie komputera c komputera z systemem Windows do urządzenia jako modemu przez USB

 1. Uaktualnienie programu iTunes do najnowszej wersji.
 2. Kiedy za pomocą kabla USB do podłączenia komputera do telefonu iPhone lub iPada z aktywną funkcją „przywiązywane”. Jeśli to konieczne, należy to urządzenie jest zaufany. 
 3. Upewnij się, że iPhone lub iPad, można przeszukiwać lub przeglądać w iTunes. Jeśli komputer PC z systemem Windows nie rozpoznaje urządzenia, należy spróbować innego kabla USB.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami firmy Microsoft, aby sprawdzić połączenie internetowe w systemie Windows 10 lub Windows 7.
Czytaj więcej:   Nie przychodź UWAGA VKontakte IPHONE SE

Jeśli nie można połączyć się z urządzeniem jako modem przez Bluetooth

Wykonaj następujące kroki, aby utworzyć parę pomiędzy urządzeniami i podłączyć do urządzenia poprzez tethering Bluetooth.

Parowanie urządzeń

 1. Na urządzeniu działa jako modem, wybierz „Ustawienia”> „modemu internetowego” i upewnij się, że modem jest włączony.
 2. Wybierz „Ustawienia»> Bluetooth i upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona.
 3. Opuścić ten ekran nie zostanie zamknięty, a następnie wykonaj kroki dla podłączonego urządzenia:
  • Na iPadzie lub urządzenia iPod touch, wybierz „Ustawienia»> Bluetooth i upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona. Kliknij urządzenie, które działa jako modem, potwierdź kod zabezpieczający, a następnie kliknij przycisk „Utwórz parę” na obu urządzeniach.
  • Na komputerze Mac, wybierz z menu Apple (K)> «System Settings”, a następnie kliknij opcję Bluetooth, upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona. Wybierz urządzenie, które działa jako modem, kliknij „Connect” i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  • Na komputerze z systemem Windows, kliknij ikonę Bluetooth w obszarze powiadomień i upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona. Wybierz „Add Bluetooth Device” i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Podłączanie do urządzenia jako modem przez Bluetooth

Aby połączyć się z komputerem Mac lub PC:

 • Na komputerze Mac, kliknij  ikona Bluetooth na pasku menu. Wybierz urządzenie z systemem iOS, który działa jako modem, a następnie wybierz „Połącz z siecią.” Potwierdź instalację połączenie może być w „Ustawienia systemowe”> „Sieć”. Jeżeli połączenie nie powiedzie się, przejdź do następnej sekcji.
 • Na komputerze z systemem Windows, kliknij  ikona Bluetooth w obszarze powiadomień, a następnie wybierz „Join Personal Area Network (PAN)». Kliknij nazwę urządzenia, kliknij prawym przyciskiem myszy, wskaż polecenie „Połącz używając” wskaż i kliknij „punkt dostępu”. Jeśli połączenie nadal nie powiedzie się, przejdź do następnej sekcji.
  Obszar powiadomień OS

Jeśli łączysz się z urządzenia jako modem przez Bluetooth nie jest jeszcze możliwe

 Wyłącz i włącz Bluetooth w urządzeniach:

 • Na urządzeniach z iOS, wybierz „Ustawienia»> Bluetooth i wyłącz i włącz Bluetooth.
 • Na komputerze Mac, kliknij  ikona Bluetooth na pasku menu, a następnie wyłącz i włącz Bluetooth.
 • Na komputerze, wybierz „Opcje”, kliknij  ikona Bluetooth, a następnie wyłącz i włącz Bluetooth.  

Jeżeli połączenie nie powiedzie, wykonaj następujące kroki:

 1. Przerwa pomiędzy parą urządzeń:
  • Na iPadzie lub iPodzie touch, chcesz podłączyć do urządzenia jako modemu, wybierz „Ustawienia»> Bluetooth. Kliknij  ikona informacji obok nazwy urządzenia, które działa jako modem, a następnie wybierz „Zapomnij to urządzenie”.
  • Na komputerze Mac, wybierz z menu Apple (K)> «System Settings”, a następnie kliknij opcję Bluetooth. Wybierz urządzenie, które działa jako modem, a następnie kliknij  X ikona.
  • Na komputerze z systemem Windows, kliknij  ikona Bluetooth w obszarze powiadomień. Wybierz „Pokaż urządzenia Bluetooth” i kliknąć na nazwę urządzenia z aktywną funkcją „przywiązywane”. Kliknij przycisk „Usuń”, a następnie kliknij „OK”.
 2. Ponowne uruchomienie wszystkich urządzeń.
 3. Tworzenie sparowane urządzenie i spróbuj podłączyć do urządzenia jako modemu.

Dodatkowa pomoc

Jeżeli połączenie nie powiedzie, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Apple o pomoc w iPhonie lub iPadzie (Wi-Fi + komórkowy).

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *