Strony HTML dla telefonów komórkowych

Mobilna wersja strony lub adaptacyjne projektowanie?

 • Web design
 • z piaskownicy
Od początku ery boomu urządzeń mobilnych, twórcy stanęli przed wyborem: czy zostawić mobilne wersje swoich stron internetowych, wraz z „wysokiej klasy”, czy strony powinny być adaptacyjne i samo dostosować do różnych rozmiarów ekranu?

W tej chwili budowa mobilnych wersji stron, istnieją 3 główne sposoby ich budowy:

 • Elastyczne projektowanie;
 • Oddzielna wersja mobilna na miejscu;
 • RESS (Responsive design + Server Side).

Każda z metod ma swoje plusy i minusy, które postaram się opisać w szczegółach.

Elastyczne projektowanie

Aby wdrożyć elastyczne projektowanie witryn powszechnie używany CSS3 media zapytaniami. W zależności od wielkości ekranu, użytkownik będzie zobaczyć inny obraz:

@media screen and (max-width: 1600px) {
  div.for-example {width: 1500px;}
}
@media screen and (max-width: 1280px) {
  div.for-example {width: 1100px;}
}
@media screen and (max-width: 1024px) {
  div.for-example {width: 980px;}
}

Korzyści z elastycznego projektowania

 • Łatwość rozwoju - z adaptacyjnym układem struktury całej witrynie automatycznie dostosowuje się do różnych szerokości ekranu. W celu uzyskania produkt pracy nie trzeba pisać wszystko od nowa - wystarczy dostosować CSS i HTML ... Biorąc pod uwagę istnienie ram jak Bootstrap taki rozwój nie jest bardzo trudne ze standardowej implementacji. Ponadto, wsparcie dla takiego produktu będzie stosunkowo prostym zadaniem.
 • Jeden URL - ratuje nas od zbędnych przekierowań oraz konieczność dla użytkownika do zapamiętania adresu wersji mobilnej (nawet jeśli jest to tylko przedrostek m.). Tylko o jednym adresem pozytywny wpływ na promowanie witrynę jako wyszukiwarek będzie „wygodny” do pracy.

Wady Elastyczne projektowanie

 • Różne problemy - typowe zadania użytkowników „mobile” dużych witryn zazwyczaj różnią się od użytkowników komputerów PC. Jeśli jesteś klientem banku, jest prawdopodobne, w mobilnej wersji strony będą Państwo zainteresowani w bardzo ograniczonym zakresie informacji - najbliższe lokalizacje biurowe, bankomaty itp
  Na ogół, gdy adaptacyjny układ jest najczęstszym podejściem - wykonanie kopii konwencjonalnym miejscu, realizowany w układzie pod potrzeby telefonów wszystkich odbiorców. Ale wtedy można zapomnieć o użyteczność. Konieczne pięć procent odwiedzających wtórnych partycji spowoduje utrudnienia dla podstawowych mas klientów.
 • Powolne ładowanie - „waga” strony pozostaje główną przeszkodą dla użytkowników telefonów komórkowych. Oznacza to, że niektóre z typowych miejsc stacjonarnych składników aktywnych, w tym wbudowanych kartki z klipów animacji, kalkulatorów kredytowych i menu na stronach mobilnych należy zastąpić lżejszymi alternatywnych. Można adaptacyjne projektowanie daje nam taką możliwość? Popularnym realizacja użytkownika z małego ekranu powinien załadować całą stronę, aby zobaczyć tylko jego część. Na przykład, jeśli wersja pulpitu nałożenia Menem waży 200 KB, a Mobile - kolejne 50 KB aby zobaczyć będzie musiał pobrać 250 KB. Oczywiście, można użyć kompresji stron kodowych, ale dodatkowe żądania do serwera jeszcze pójdzie.
 • Beznadzieja - Jedną z niewątpliwych zalet wersji mobilnej: jeśli nie podoba, możesz ją wyłączyć, przejdź do regularnego domenie. Strony zbudowane z elastycznego projektowania nie zapewniają tej prostej, ale ważnym wyborem. Jeśli dostosowany układ niewygodny zabagovannuyu czy też ukrywa ważny element nawigacji zapisu nie było: nie można nic zobaczyć go znowu robić. Trzeba uruchomić szukać pulpicie lub strony konkurenta. Można myśleć o „kulach” w celu obejścia tego ograniczenia (do wykorzystania cookie i łączenia różnych stylów). Ale takie podejście komplikuje konstrukcję.

Cała idea rozwija mobilną wersję responsive web design jest wystarczająco popularny, mimo powyższych wad. W szczególności, koncepcja ta jest w całości obsługiwana przez gigantów, takich jak na przykład Google.

Oddzielna stronę mobilną

Aby strona łatwa dla użytkowników mobilnych często tworzą oddzielne wersje tej samej strony - specjalnie kierowane do użytkownika o smartfonie / tablecie. Najbardziej powszechną praktyką - przekierowanie mobilnych użytkowników do specjalnej subdomenie (m.example.com, mobile.example.com itd.). Być może, w 99% przypadków, wersja mobilna jest okrojoną wersją podstawową - tylko z funkcjonalnością, która, według twórców, będzie konieczne i użyteczne dla użytkowników urządzeń mobilnych i tabletów.

Zalety wersji mobilnej

 • Łatwo zmienić - jak istnieje strona, de facto, oddzielone od głównej wersji, wprowadzić zmiany do niej dotyczy tylko wersji mobilnej jest o wiele łatwiejsze, ponieważ wersja mobilna często nie zapewnia nadmiernej, niepotrzebnej funkcjonalności.
 • Łatwość obsługi - wersja mobilna jest zwykle znacznie uproszczone w porównaniu do wersji dla komputerów, więc nie trzeba iść daleko za informacje on potrzebuje.
 • Speed - ze względu na uproszczenie stronie, wersja mobilna ładowane szybciej. Jest to istotne dla użytkowników, którzy nadal przechodzą przez GPRS lub 3G słaby.
 • Choice- często, wersja mobilna można uaktualnić do wersji podstawowej z serwisu.

Mobilna wersja niedociągnięć

 • Wiele adresów - dla komputerów stacjonarnych i mobilnych wersji różnymi adresami. Dla niektórych może to być plusy dla innych - czynnik niezwykle drażliwy, gdy co byłoby miło, aby zobaczyć miejsce, trzeba zapamiętać inny adres. Ponadto istnieją problemy z wyszukiwarek: unikać rel = «alternatywnych» duplikaty SEO eksperci muszą używać znaczników meta i rel = «» kanoniczną. Ponadto, gdy użytkownik Google Mobile Search kliknie na link w wynikach, zostaje przeniesiony do wersji dla komputerów stacjonarnych lub przekierowywane do telefonu. Ale jeśli mobilną wersję tej strony nie istnieje, zostanie wyświetlony komunikat o błędzie.
 • Niedogodności dla użytkownika - na pulpicie i mobilnych wersji różnymi adresami. Dla niektórych może to być plusy dla innych - czynnik niezwykle drażliwy, gdy co byłoby miło, aby zobaczyć miejsce, trzeba zapamiętać inny adres. Ponadto istnieją problemy z wyszukiwarek: unikać rel = «alternatywnych» duplikaty SEO eksperci muszą używać znaczników meta i rel = «» kanoniczną. Ponadto, gdy użytkownik Google Mobile Search kliknie na link w wynikach, zostaje przeniesiony do wersji dla komputerów stacjonarnych lub przekierowywane do telefonu. Ale jeśli mobilną wersję tej strony nie istnieje, zostanie wyświetlony komunikat o błędzie.
 • Ograniczenie - utworzyć oddzielną stronę mobilną oznacza pozbycie kawałek zawartości i funkcjonalności. Ponadto, można mieć dwa różne zestawy treści, które mogą mieć negatywny wpływ na ogólny obraz informacji.
Czytaj więcej:   DR internecie LIGHT dla Mac

W ogóle, stworzenie mobilnych wersji stron opłaca wystarczająco dobrze, zwłaszcza dla dużych projektów. Jako przykład - Amazon używa się specjalnej, mobilnej strony zoptymalizowane.

RESS

Google się, choć popiera wykorzystanie Web-mistrzów reaguje projektowych, ale w swoich produktach za pomocą innego systemu. Jeśli pójdziesz, na przykład, na stronie głównej pod innym User-Agent-S, to jest możliwe, aby zobaczyć inny HTML dla różnych urządzeń. RESS - Responsive design + Server Side. Przykład wdrożenia naszkicowany „na kolanie”:

$DS = DIRECTORY_SEPARATOR;
require_once( dirname(__FILE__) . $DS . 'libraries' . $DS . 'browser.php');
$device = BBrowser::detectDevice();
if($device == DEVICE_TYPE_MPHONE){
	$tmpl = 'template.m.php';
}
else if($device == DEVICE_TYPE_TABLET){
	$tmpl = 'template.t.php';}
else{
	$tmpl = 'template.php';
}
include( dirname(__FILE__) . $DS . 'templates' . $DS . $tmpl);

plusy RESS

W rzeczywistości, ta metoda może zawierać w sobie zalety obu oddzielnych wersjach mobilnych i adaptacyjnych stron, w zależności od implementacji. Z tego, co jest nowe:

 • Minimalizacja ruchu - Niepotrzebne JavaScript może zostać usunięty z HTML, który uwalnia procesora, pamięci i pamięci podręcznej na urządzeniu mobilnym. Może być również zoptymalizowane specjalnie HTML i CS.
 • Można korzystać z kierowania - na przykład dla Android urządzenia oferują Google Play aplikacji do pobrania, ale dla Apple - z iTunes. Dla każdego urządzenia można dokonać vorstku.

minusy RESS

 • Złożoność w rozwoju - metoda ta wymaga odpowiedniej konfiguracji serwera i więcej pracy programistów. Konieczne jest również, aby kilka różnych opcji układu.
 • Mechanizm ustalania urządzeń - niestety, nawet w naszych czasach nie zostały jeszcze dopracowane. Historie ze sposobu czyjegoś rzadkich telefon nie jest wykrywany jako urządzenie mobilne, pojawiają się dość często.

W ogóle, RESS - najlepszy z trzech opcji proponowanych jednak wymaga dużo więcej wysiłku, aby się rozwijać.

streszczenie

W moim osobistym zdaniem - idealnym rozwiązaniem, które będzie kosztować korzystać wszyscy. Najlepszym rozwiązaniem dla mnie - to RESS. Jednakże, jest to jeden z tych rzadkich wariantów, ponieważ wymaga więcej wysiłku w celu wdrożenia. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie trzy opcje mają swoje wady i zalety, w zależności od charakteru i ostrości serwisu.

Komórka www. Adaptacja stronę mobilną ...


 • (Aktualizacja: )

lubić


Google ogłosił, że od 21 kwietnia, algorytm wyszukiwania zostanie włączona do czynnika przyjazną dla urządzeń mobilnych witrynę. Innowacja ta wpłynie na główne wyniki Google, czy tylko na wynikach wyszukiwania, zobaczymy później.

W międzyczasie zalecamy naszym klientom i czytelnikom myśleć o dostosowaniu ich strony dla urządzeń mobilnych, i oferują kilka sposobów, aby to zrobić szybko.

Muszę go?

Odpowiedź na to pytanie można znaleźć, sprawdzając, jak Twoja strona pojawia się w Google przetestować następujące usługi:

 • Sprawdzić łatwe oglądanie na telefonie komórkowym. urządzenia
 • Sprawdzanie prędkość pobierania (PageSpeed)

Jeśli widzisz taką wiadomość -  artykuł dla Ciebie:

Sprawdź stronę internetową dla wygody użytkownika w PageSpeed

 

Elastyczne projektowanie

W niektórych przypadkach, pasuje? Jeśli masz stronę wizytówkę, serwis informacyjny, blog, odnostranichnik sklepu internetowego (o prostej konstrukcji, projektowania i / lub niewielkim zakresie), serwisów lub forum.

Jak wdrożyć?

Jest bezpieczny do podjęcia jednego z CSS-ram (Bootstrap, responsivegridsystem, sceleton, etc.) i dostosowanie istniejącej konstrukcji. Lub użyj CSS3 mediów zapytań.

Na przykład, jeśli używasz bootstrap ramy, a następnie będzie trzeba, w skrócie:

 1. przepisać widok-port;
 2. połączyć pliki ramowych;
 3. Dodaj siatkę zajęcia układu bootstrap.

Lub w arkuszu stylów poprzez zapytań select multimedialnych (CSS3 media queries) Kilka zezwoleń i ustawić optymalną wielkość elementów strony, takich jak:

@ Nośnik ekranem i (maksymalna szerokość: 1280 pikseli) { Div .contentblock { szerokość: 1200 px ;}}
@ nośnika ekranu i (maksymalna szerokość: 1140 pikseli) { Div .contentblock { szerokość: 1024 px ;}}
@ nośnika ekran i (maksymalna szerokość: 992 pikseli) { div . contentblock { szerokość 970 px ;}}

Niektóre z elementów, które są istotne dla monitora, można, a czasem trzeba schować do telefonu komórkowego lub w miejsce innego wyjścia, bardziej kompaktowy.

Zalety tej metody: szybka realizacja tych typów witryn.

Wady:  skrypty i style, które nie są używane w wersji mobilnej, ale stosowane na pulpicie nadal będą ładowane i wpływa na czas ładowania.

Co otrzymujemy?

Witryna, która będzie dostępna na wszystkich urządzeniach, projekt jest rozpoznawalny we wszystkich tych urządzeń, tylko elementy zostaną przesunięte w pionie. Niektóre elementy nie będą wyświetlane na urządzeniach mobilnych (i vice versa), lub będą wyświetlane w bardziej kompaktowej formie.

I spojrzeć na przykład. dla urządzeń z menu ekranowe więcej 768px wygląda następująco:

A wygląda (zminimalizowane) przynajmniej na ekranach 768px:

I tak, po kliknięciu na ikonę w prawym górnym rogu (w ujęciu brutto):

Osobny szablon dla urządzeń przenośnych w domenie podstawowej

W niektórych przypadkach, pasuje? Niemal każda strona aktualności, blog, forum, w tym sklepów internetowych. Za niewielką osobnym szablonie będzie już zbędne.

Jak wdrożyć?

Php potrzebują wiedzy oraz główne urządzenia do ich determinacji i wyprowadzania odpowiedni szablon. Ie trzeba napisać skrypt, który określi rodzaj urządzenia i wyświetlić odpowiedni szablon dla niego.

Trzeba też wspomnieć o CMS. Jeśli witryna jest na WordPress, to już załatwione, a można zrobić instalację wtyczek do dostosowania stron internetowych dla urządzeń mobilnych.

Wśród nich: .. WPTouch, WordPress Komórka Pack, WP Komórka detektora itp Wszystkie te wtyczki mają kilka tematów i dodatkowe użyteczne kawałki takie jak zbieranie danych statystycznych na użytkownikach mobilnych.

Również w ustawieniach tych wtyczek jest możliwe, aby określić, które bloki będą wyświetlane w mobilnej wersji strony, a które nie. Jest możliwe, aby dodać swoje logo, aby pomóc użytkownikom docierających do witryny z urządzeń mobilnych w celu identyfikacji witryny.

Plusy: W przypadku wtyczek - bardzo szybki i łatwy sposób wdrożyć, szybciej niż układ adaptacyjnej. Jeśli utworzyć oddzielny szablon strony - możliwość uproszczenia projektowania witryny, aby zmniejszyć liczbę elementów aktywnych, czyli zrobić miejsce „łatwiejsze” ...

Wady: Nie wszystkie CMS ma tych wtyczek, a oni nie zawsze działa poprawnie. Zdarza się, że strona jest dobrze wyświetlany na mob.ustroystvah, ale nie na lepsze, ale jeszcze gorszym tempie niż jego pełnej wersji. Należy zauważyć, że czasami są błędy w definicji urządzenia przenośnego, jeśli jest jakiś rzadki telefon, aw tym przypadku takie urządzenie wyświetli pełną wersję serwisu.

Co otrzymujemy?

Stronka będzie dostępny pod tym samym adresem co pierwotnym miejscu, ale wzór będzie znacząco różni się od struktury strony głównej, zostanie znacznie uproszczone, ale wciąż rozpoznawalna.

Rozważmy przykład strony z zainstalowanym pluginem, który dostosowuje je do urządzeń mobilnych.

Na przykład, to jak strona wygląda na PC:

I to jest ta sama strona wygląda na telefon komórkowy:

Szablon witryny mobilnej

Mobilna wersja serwisu na subdomenie

W niektórych przypadkach, pasuje? Dla sklepów internetowych, katalogów, portali internetowych i serwisów społecznościowych.

Jak wdrożyć?

Ta opcja jest podobna do poprzedniej, jest dość czasochłonny pod względem wykonania. Ale dla dużych sklepach z ogromnej gamy produktów - jedynym wyjściem.

Kilka szczegółów na temat realizacji: tworzy subdomenę, jest to ten sam silnik jak w domenie podstawowej, ale baza danych jest używany przez jednego z obu stron (w przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian, to nie było konieczne, aby dodać je dwa razy). Na wezwanie użytkownika mobilnego urządzenia do przekierowania subdomeny. Jak nazwa subdomeny powszechnie stosowanych wariantów: m.sitemane.com, mobile.sitename.com, pda.sitename.com i tak dalej.

Uwaga ( podziękowania dla czytelników na pytanie ): Aby zabezpieczyć się przed problemami z duplikaty przeglądu Google i Yandex.

Znowu dobre wieści dla właścicieli witryn WordPress - są pluginy, które tworzą mobilną wersję swojej strony na subdomeny, na przykład, WP Mobile Edition.

Zalety tej metody: można znacznie ułatwić projektowanie serwisu dla urządzeń mobilnych, które są dobrze wpływać na jego szybkość.

Wady: trzeba utworzyć subdomenę i skonfigurować go napisać oddzielny szablon i skrypt, który decyduje o tym, co dla niego devaysa mijały, a ona jest dłuższa niż stworzenie elastycznego projektowania.

Co otrzymujemy?

Dodatkowy adres witryny na subdomenę „m.” Doskonała konstrukcja z domeny podstawowej, uproszczone. Online przykłady takiej realizacji jest kompletny, na przykład, znany wszystkim stronie internetowej:

Mobilna wersja serwisu na subdomenie

Jeżeli jesteś niezdecydowany i zamówił jedną z metod realizacji, należy skontaktować się z odbioru robót, jak na urządzeniach mobilnych i testów online Google pojawia swojej stronie.

Ten artykuł jest przydatna?


Anna Sebov

Web-developer

Google+

Proszę ocenić mój artykuł: 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdek5 gwiazdek( 22 Szacunki średnia: 4,64 na 5)

Jakieś pytania?

Zadaj je teraz, a my odpowiemy w ciągu 8 godzin roboczych.
na górze

ADAPTIVE lub Works Wersja mobilna

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego lub strony firmowej, która jest podłączona do analityka, nie można nie zauważyć, że ruch odbierany z urządzeń mobilnych jest znaczna część całkowitego ruchu.

Coraz częściej udajemy się do miejsc o smartfonach, oszczędza czas i pozwala szybko wykonać zadanie.

Dla Ciebie jako przedsiębiorcy oznacza to, że jeśli pytanie jest prawidłowa strona na urządzeniach mobilnych nie jest jeszcze rozstrzygnięty, nadszedł czas, aby to zrobić.

Zagłębiając się w temat, można się dowiedzieć, które optymalizują internetowej zasobu dla smartfonów na kilka sposobów: mobilnej wersji strony lub adaptacyjnej konstrukcji.

Kolejnym argumentem na rzecz tworzenia warunków dla użytkowników mobilnych - Google plasuje powyższych stron dostosowanych do smartfonów i tabletów.

W tym artykule omówimy zalety i wady każdej z metod, a także zwrócić uwagę, w jaki sposób wpływają na wybór promocji strony w wyszukiwarkach.

Czym jest projektowanie responsywne i stronka?

Obie metody wykonać to samo zadanie - aby upewnić się, że użytkownicy mogą wygodnie pracować z miejscem na różnych urządzeniach - smartfonach, tabletach, laptopach. W tym samym czasie, bez względu na rozdzielczość i wielkość ekranu są gadżety.

Jakie są różnice między tymi dwoma metodami?

  1. Elastyczne projektowanie

Faktycznie, ten mechanizm dostosowuje zawartości strony do ustawień urządzenia. Nie utworzyć nową wersję zasobu sieciowego, ale tylko dostosowuje projekt.

Co jest lepsze: projekt adaptacyjny lub wersja mobilna na miejscu?

  1. Komórka strona

I tu już nie jest oddzielną wersję swojego projektu. To jest proste i zredukowane funkcjonalność - to tylko najważniejsze treści, które użytkownicy muszą. Dzięki tej stronie, użytkownicy mogą wygodnie nawigować i szybko odnaleźć żądane informacje lub wykonać niezbędne czynności. W tej wersji jest osobny adres z prefiksem m. lub telefonu komórkowego.

Przekonajmy się, jakie zalety i wady są sposoby, aby zrozumieć, że lepiej jest adaptacyjny układ lub oddzielną stronę mobilną wykonawczych.

Co lepiej reaguje projektowanie stron internetowych lub mobilna wersja serwisu?

Jakie są korzyści z mobilnej wersji serwisu?

1 Szybkie pobieranie

Jak już powiedzieliśmy, z rozwojem mobilnej wersji „wyrzucić” niepotrzebnych funkcjonalności dla użytkowników telefonów komórkowych, co zmniejsza obciążenie a strona jest wyświetlana szybciej.

Kiedy projekt adaptacyjny układ dostosowuje się do klienta smartphone, załadowane wszystkie HTML i CSS do pełnej strony. Komplikuje to ładowanie stron internetowych i zmusza użytkownika do czekać.

SEO: jeden z czynników w rankingu Google - prędkość pobierania.

2 High Level użyteczność

Ponieważ metoda ta wymaga szlifowania witryny dla użytkowników mobilnych, wersja zasobu sieciowego daje to bardzo wygodny i naturalny w środowisku mobilnym. Zwiększa to komfort dla swoich klientów.

Różnica polega na tym, że jeśli używasz responsive web design dla użytkowników mobilnych bloki wtórne tylko zapobiec potencjalnym klientom uzyskać odpowiednie informacje.

SEO: użyteczność sklepu internetowego lub zasobu sieciowego - to także jeden z czynników rankingu, gdy użytkownik opuszcza witrynę szybko, potem złagodzić witryna nie spełnia wymagań.

3 Szybka realizacja zmian

Wersja mobilna ma swój własny kod, co oznacza, że ​​jest to łatwiejsze do edycji i wprowadzania zmian bez wpływu na wersję pulpitu.

Adaptacyjny układ oznacza, że ​​wszystkie wersje witryny są w tym samym środowisku, to jest jeden kod i wdrożyć zmiany trudniejsze.

Elastyczne projektowanie i tworzenie rozwiązań mobilnych dla SEO Eksperci do pracy na promocji trzeba pracować z kodem, z takich plików jako mapę witryny, robotów i innych. W związku z powyższym, w przypadku pracy z elastycznego projektowania trzeba być ostrożnym, ponieważ tych plików w tym samym środowisku.

4 prawo do wyboru

Jeśli klient chce uaktualnić do pełnej wersji strony, może to łatwo zrobić poprzez naciśnięcie przycisku. Adaptacyjny układ nie przewiduje taką możliwość, ale nie będzie to konieczne, ponieważ klient jest wygodny do pracy z witryny, z tym, co urządzenie nie poszedł.

Wady mobilnej wersji strony pod kątem SEO

  1. Dodatkowym obciążeniem dla specjalistów

Wyszukiwarki mogą określić wersję mobilną jako kopia głównego. Aby strona nie nakłada sankcji z powodu duplikaty, profesjonalny SEO Schnick używać znaczników meta rel = «alternatywa» i rel = «kanoniczne», który rozwiązuje ten problem.

  1. Dodatkowe obciążenie na bazie

Ważne jest, aby używać wspólnej bazy danych dla wersji serwisu. Następnie, w każdym razie, nie będzie zapomnieć, aby dodać nową stronę do mobilnej wersji SEO i nie zostaną naruszone.

Należy również sprawdzić na poprawność pracy Trzysta pierwszy przekierowania. W przeciwnym razie użytkownik może przejść od poszukiwań na wewnętrznej stronie witryny warunkowym A, a przy przekazywaniu do mobilnej wersji strony A, dostać się na głównej stronie mobilnej wersji, która powoduje brak zrozumienia klienta i ewentualnego odbicia.

odkrycia

Co wybrać - adaptacyjne projektowanie witryny lub mobilnej wersji sklepu internetowego lub strony internetowej?

Jak widzimy, są wady i zalety obu opcji, więc trzeba zdecydować oddzielnie dla każdego projektu wraz z SEO ekspertów i kodera. Na przykład, w większości przypadków dla małych witryn i sklepów internetowych opcja bardziej opłacalne - jest czuły projekt.

Można odwołać się do specjalistów Artjoker do wykonania takiego zadania. Nasz zespół składa się z projektantów i sprzedawców pracują płynnie, co oznacza, że ​​wszystkie wymogi wyszukiwarek są z powodzeniem realizowane.

Stosujemy się do kompleksowego podejścia do biznesu, dzięki czemu można zamówić w sklepie internetowym w WordPressie. A nasi eksperci doradzą Ci na wszystkich istniejących CMS, na przykład tworzenie strony MODx.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *