GOOGLE prędkość pobierania TEST

prędkość pobierania strony jest bardzo silny sygnał do wyszukiwarek. I dla użytkowników jest istotnym czynnikiem, który trudno jest zwrócić uwagę, czy problem z nim. Poprawa szybkości serwisu jest nie tylko możliwe do uzyskania korzyści w rankingu, ale również zdobyć więcej pewności siebie i współczynnik konwersji. Poniżej znajduje się lista najbardziej przydatnych narzędzi, które pomogą zidentyfikować i przeanalizować najsłabsze miejsce na stronie internetowej pod względem szybkości.

1. Google PageSpeed ​​Insights

Narzędzie Google PageSpeed ​​Insights

Narzędzie oceny prędkość pobierania ze stron Google. To pokazuje wartość pomiędzy 0 a 100 dla komputerów i urządzeń mobilnych. Natychmiast sygnalizuje słabą lokalizację strony i zawiera zalecenia w celu optymalizacji szybkości.

2. Narzędzia Pingdom

Test prędkości za pomocą Pingdom Service Tool

Daje szacunkową wartość prędkości, pokazuje liczbę żądań do serwera, a średni czas ładowania. Szczegółowo wyświetla tabelę z zestawieniem danych na każde żądanie do serwera (style, skrypty, obrazy, etc.). Łatwo jest zrozumieć, że to spowalnia miejscu załadunku.

3. WhichLoadFaster

Które ładują się szybciej - Porównanie dwóch miejsc dla szybkości

Przesłać dwa miejsca dla porównania (i sam rywal), obserwowano wizualnie, którzy ładowane szybciej (użyteczne zademonstrować klientom). Informacje wyświetlane są na końcu pobierania, który witryna wygrał i ile razy szybciej będzie ładować.

4. Strona internetowa Wyniki testu

Szczegółowe statystyki na stronie WWW Wyniki testu

Ładuje stronę dwukrotnie, porównuje liczbę skarg - pokazuje, jak dobrze zorganizowane buforowanie, pokazuje szczegółowe statystyki dla każdego z testów. Zapisuje zrzuty ekranu jak strona wygląda na co drugim butem. Ponadto, w wygodnej formie pokazuje który żąda grupa zajęło najwięcej czasu. Serwer znajduje się w Dallas ( USA ).

Czytaj więcej:   Potwierdzenie GOOGLE Jak czyścić Samsung Galaxy

5. GTmetrix

Statystka dla szybkości i historii - GTmetrix

Innym przydatnym narzędziem do badania prędkości www. To pokazuje wiele Podsumowując, także przechowuje historię, aby móc porównać jak poprawa lub pogorszenie szybkości pobierania. Ładunki zalecenia Yahoo i Google, aby zoptymalizować szybkość, sortując je według priorytetu. Serwer testowy znajduje się w Vancouver (Kanada).

Wpływ 6. Obciążenie

Wpływ obciążenia - łatwa do DDoS Poligonie

Serwis testuje jak strona może wytrzymać obciążenie (światło DDoS ). Jest emulowane przez kilkudziesięciu użytkowników i setek związków bardziej aktywne. Ponieważ badanie trwa kilka minut, a następnie w tym czasie obciążenie można użyć innych narzędzi do pomiaru prędkości ładowania strony w godzinach szczytu. Po zakończeniu testu można zobaczyć wykres jak prędkość pobierania zależy od liczby aktywnych użytkowników.

7. usterek Narzędzia

Monitis Narzędzia - sprawdzić prędkość pobierania z różnych części Ziemi

Analizy pobrań witryny z różnych części Ziemi - w serwerach Stanach Zjednoczonych , Europie i Azji. Wyświetla podsumowanie statystyk dla każdego testu.

8. SiteSpeed.me

SiteSpeed.me - z niektórych obszarach geograficznych, prędkość najlepszy lub najgorszy

Wysyła żądania do analizowanych stron z różnych centrów danych (około 30 serwerów) i określa szybkość dla każdego z nich. Podkreśla najlepszy, najgorszy, a średnią dla czasu i prędkości.

9. Fri-Crya

PR CY - sprawdź witryn prędkości masa załadunku

Mass prędkość strona check. Można określić maksymalnie 10 adresów - tak porównując do pobrania i wielkość dokumentu dla każdego z zasobów.

10. Analizator WebPage

Statystka z prędkością Web Page Analyzer

Zgłoś wczytywania strony, oraz wszelkie dodatkowe scripts / style / obrazy. Łatwe i często niezbędne narzędzia.

Jeśli używasz innych darmowych narzędzi online, aby sprawdzić szybkość wczytywania stron w witrynie, dzielić się nimi w komentarzach.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *