Gmail nie zaktualizowany IOS

szkolenie

Kopie zapasowe danych urządzeń iOS do iCloud i iTunes obejmują ustawienia e-mail, ale nie wiadomości e-mail. Jeśli usunąć lub zmienić ustawienia konta e-mail, wcześniej pobrane wiadomości mogą zostać usunięte z urządzenia z systemem iOS. 

Po zakończeniu szkolenia, spróbuj wykonać następujące czynności. Po każdym z tych etapów, należy sprawdzić, czy to rozwiązuje problem.

Sprawdzanie połączenia internetowego

Aby sprawdzić, czy urządzenie łączy się z Internetem za pośrednictwem sieci komórkowej danych lub sieci Wi-Fi, otwarte Safari, a następnie otworzyć dowolną stronę internetową, takie jak www.apple.com.

Sprawdź dostępność niewysłane wiadomości e-mail w folderze „Do wysłania”

Komunikat mówi, że list nie został wysłany, oznacza to, że list ten jest umieszczony w folderze „wychodzące”. Sprawdź folder „wychodzącej” i spróbuj wysłać e-mail ponownie.

 1. W programie „Poczta”, kliknij „okno” w lewym górnym rogu.
 2. Wybierz „wychodzące”. Jeśli folder „wychodzące” brakuje, oznacza to, że wiadomość została wysłana.
  skrzynek pocztowych
 3. Wybierz żądaną wiadomość e-mail w folderze „wychodzące”. Upewnij się, że adres e-mail odbiorcy jest poprawny.
 4. Kliknij przycisk „Prześlij”.    

Sprawdzanie adresu e-mail i hasło

Jeśli program „Poczta” pyta o hasło do konta e-mail, upewnij się, że hasło jest prawidłowe. Aby zweryfikować swój adres e-mail i hasło, aby zalogować się na stronie internetowej dostawcy usług e-mail.

Jeśli błąd jest ze względu na nazwę użytkownika lub hasło jest nadal istnieje, należy skontaktować się z dostawcą usług e-mail lub administratorem systemu. 

Sprawdź ustawienia

Po skonfigurowaniu konta e-mail na urządzeniu z iOS poprawne ustawienia dla wielu rachunku dostawcy usług pocztowych są wybierane automatycznie.

Aby sprawdzić ustawienia konta, porównaj ustawienia w „Mail” z parametrami swojego konta e-mail.

 1. Wybierz „Ustawienia”> „haseł i kont użytkowników”, a następnie - do konta e-mail.
 2. Kliknij na swój adres e-mail obok linii „Account”, aby wyświetlić informacje o koncie, takie jak adresy serwerów poczty przychodzącej i wychodzącej.
 3. Przegląd zalecanych ustawień konta e-mail w poszukiwaniu funkcji „poczta” ustawienia programu i upewnić się, że są takie same. Po skonfigurowaniu konta e-mail nie są wyświetlane, należy skontaktować się z dostawcą usług e-mail lub administratorem systemu.
Czytaj więcej:   serwer z mod DRAGON

W przypadku korzystania z konta e-mail POP3, można sprawdzić swoją pocztę na jednym urządzeniu. Zamknij inne programy e-mail, a zakończyć sesję na stronach internetowych, publiczny adres w przeglądarce. Aby potwierdzić, czy protokół POP3 e-mail konta, przejdź do „Ustawienia”> „haseł i kont użytkownika”, wybierz konto i poszukaj etykiety „Informacje o koncie POP”. Można również uzyskać zalecanych ustawień konta e-mail POP3 w poszukiwaniu narzędzia „Poczta” ustawienia programu.

Jeśli dostawca usług e-mail wymaga użycia portu 25 do wysyłania wiadomości e-mail jest możliwe dopiero po podłączeniu do sieci usługodawcy. Skontaktować się z dostawcą poczty e-mail w celu sprawdzenia ustawień i dostępność.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy

Odnoszą się do usługodawcy poczty elektronicznej. Można również usunąć konto e-mail i ustawić go ponownie.

Skontaktować się z usługodawcą lub e-mail administratora systemu

 1. Skontaktować się z dostawcą usług poczty e-mail, lub przejść do strony internetowej systemu państwowego, aby sprawdzić, czy usługa e-mail jest uruchomiony. 
 2. Sprawdź u swojego dostawcy poczty e-mail lub administratora systemu, czy podać swój e-mail funkcje zabezpieczeń konto lub ograniczenia, takie jak weryfikacja dwuetapowym. Aby wysyłać i odbierać wiadomości e-mail w urządzeniu może wymagać specjalnego hasła lub zezwolenie na żądanie usługodawcy poczty elektronicznej.
 3. Sprawdź ustawienia konta e-mail, skontaktuj się z dostawcą e-mail lub administratorem systemu.

Usuwanie konta e-mail i ponowne ustawienie

 1. Zaloguj się, by dostawcy www e-mail, za pomocą komputera. Upewnij się, że nie wyświetla wszystkie e-mail wiadomość, lub że są one przechowywane nie tylko na urządzenia z iOS.
 2. Na urządzeniu z iOS, wybierz „Ustawienia”> „haseł i kont użytkowników.”
 3. Kliknij konto e-mail, który chcesz usunąć.
 4. Kliknij „Usuń konto”.
 5. Dodaj ponownie konto.

informacje dodatkowe

 • Jeśli potrzebujesz pomocy, wysyłać i odbierać wiadomości e-mail z adresem @ icloud.com, zob. Niniejszego artykułu.
 • Użyj skrzynek pocztowych do organizowania wiadomości e-mail na iPhone, iPad lub iPod touch.
 • Sortowania wiadomości według tematu, filtry konfigurowalny i korzystać z innych „Poczta” funkcje programu na iPhone, iPad lub iPod touch.
 • Użyj „Układ” w „Mail”, aby dodać rysunki, tekst, podpisy i inne rzeczy w obrazie i w plikach PDF.
Czytaj więcej:   własnoręcznie SET Tricolor

JAK TO SET MAIL Gmail dla iPhone lub iPad - jabłko-IPHONE .ru

Jak skonfigurować Gmaila na iPhonie lub iPadzie

Jak skonfigurować Gmaila na iPhonie lub iPadzie

Najprostszym sposobem, aby dodać Gmail na iPhonie lub iPadzie.

Gmail usługa pocztowa jest uważana za najbardziej popularne na świecie. Gmail oferuje ogromny przechowywanie e-maili, potężną ochronę przed spamem i bezproblemową integrację z innymi usługami Google. W ten prosty przewodnik rozmawialiśmy o tym, jak skonfigurować Gmaila na telefonie iPhone lub iPad z systemem iOS najnowszych wersji.

Jak skonfigurować Gmaila na iPhonie lub iPadzie

Jak skonfigurować Gmaila na iPhonie lub iPadzie

Krok 1. Przejdź do „Menu Ustawienia » → « hasło i konto «i kliknij» Dodaj konto ”.

Krok 2. Z listy dostępnych usług dodać, wybierz Google . Tutaj użytkownicy mają możliwość dodawania kont iCloud, Exchange, Yahoo!, AOL i Outlook. Ponadto, wybierając opcję „Inne” może być dodany do standardowej aplikacji „Poczta” całkowicie dowolny usług poczty elektronicznej, takich jak „Yandex.Mail”.

Krok 3. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło z konta Gmail.

Krok 4: Po pomyślnym wprowadzeniu informacji o koncie Gmail przed tobą otworzy okno z ustawieniami usługi poczty. Tutaj można wybrać, jakie dane chcesz zsynchronizować z telefonem iPhone lub iPad z Gmaila.

Przez konto Google powiązane różne dane, w tym kontakty, kalendarze i notatki. W takim przypadku, jeśli chcesz dodać do telefonu iPhone wyłącznie elektroniczną, usuń zaznaczenie pozycji „Kontakty”, „Kalendarz” i „Uwagi”.

Krok 5: Należy kliknąć „ Zapisz ”, aby zakończyć ustawienia Gmail na iPhone lub iPad.

Gotowe! Zostały zakończone powodzeniem swoje ustawienia Gmaila na urządzeniu mobilnym. Wszystkie wiadomości z Gmaila pojawiają się natychmiast w standardowej aplikacji „Poczta”.

Ważne jest, aby pamiętać, że Google wydała na iPhone i iPad tylko dwa oficjalne klienta poczty: Gmail i skrzynki odbiorczej . Obie aplikacje są całkowicie darmowy i nie zawiera wbudowany zakupy. Użyj swojego adresu Gmail, a można z nich korzystać. W szczególności, jeśli nie podoba ci się standardową aplikację „Poczta”. Aby uzyskać dostęp do poczty w Gmailu i Skrzynka odbiorcza aplikacji wystarczy wejść na swoje konto e-mail.

Zobacz także:

 • Ile iPhone 6 i iPhone 6 Plus pracują na jednym ładowaniu?
 • Jak umieścić muzykę na budziku iPhone?
 • Jaka jest pojemność baterii we wszystkich modelach iPhone?
 • Jak szybko naładować telefon iPhone lub iPada?
 • Jak utworzyć grupę kontaktów w iPhone?
 • Jak przekonwertować książki do iPada?
 • Jak wstawić emotikony na iPhone i iPad?

Umieścić 5 gwiazdek artykuł poniżej, jeśli podoba Ci się ten motyw. Zapisz się do naszej sieci społecznej VKontakte, Facebook, Twitter, Instagram, YouTube i Yandeks.Dzen.

Umieścić szacunkową 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek ( 5,00 z 5 ocenił: 8 )

Ładowanie ...

Powrót na górę artykule Jak skonfigurować Gmaila na iPhonie lub iPadzie

Czytaj więcej:   strzelanka online dla IOS

JAK TO SET MAIL Gmail dla iPhone lub iPad | NEWS jabłko ...

     

Automatyczne strojenie konto e-mail

W przypadku korzystania z usług e-mail, takich jak iCloud, Google, czy Yahoo, program „Poczta” może automatycznie skonfigurować konto po wprowadzeniu adresu e-mail i hasło. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

 1. Idź do „Ustawienia”> „haseł i kont użytkowników” sekcji i wybrać opcję „Dodaj konto”.
 2. Kliknij nazwę swojego dostawcy usług e-mail.
 3. Wpisz swój adres e-mail i hasło.
 4. Kliknij przycisk „Dalej” i poczekać aż program weryfikacji konta „poczta”. 
 5. Wybierz, jakie informacje z konta e-mail, takie jak kontakty i kalendarze, które chcesz wyświetlać na urządzeniu. 
 6. Kliknij przycisk „Zapisz”.

Jeśli Twój dostawca poczty nie ma na liście, kliknij „Inne”, aby dodać konto ręcznie.

     

Strojenie ręczne konto e-mail

Aby skonfigurować konto e-mail ręcznie, trzeba będzie swoje ustawienia e-mail używany na koncie. Jeśli ustawienia nie są znane, spróbuj je znaleźć lub skontaktować się z usługi e-mail. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

 1. Idź do „Ustawienia”> „haseł i kont użytkowników” sekcji i wybrać opcję „Dodaj konto”.
 2. Wybierz opcję „Inne” i kliknij przycisk „Nowe konto”.
 3. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło i opis konta. 
 4. Kliknij „Dalej”. „Pocztę” będzie próbował znaleźć ustawienia e-mail i zakończyć konfigurację konta. Jeśli okaże się konieczne ustawienia poczty e-mail, kliknij przycisk „Zakończ”, aby zakończyć konfigurację konta.

     

Wprowadzić ręcznie ustawienia konta

Jeśli program „Poczta” nie można znaleźć ustawienia poczty e-mail, trzeba będzie wprowadzić je ręcznie. Kliknij „Dalej” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

 1. Wybierz typ nowego konta - IMAP lub POP. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj wybrać, odnoszą się do przedstawicieli usług pocztowych.
 2. Wypełnić pola „Serwer poczty przychodzącej” i „Serwer poczty wychodzącej”. Następnie kliknij przycisk „Dalej”. Jeżeli wymagana informacja nie jest znana, spróbuj je znaleźć, lub skontaktować się z usługi e-mail.
 3. Jeżeli wprowadzone ustawienia są poprawne, kliknij przycisk „Zapisz”, aby zakończyć. Jeżeli ustawienia e-mail są nieprawidłowe, pojawi się monit, aby je zmienić. 

Jeśli założyć konto e-mail lub zapisać ustawienia nadal nie działa, należy skontaktować się z usługą poczty.

Więcej szczegółów na temat programu „poczta”

 • Jeśli nie można wysyłać ani odbierać wiadomości e-mail. Zobacz ten artykuł.
 • Dowiedz się więcej o korzystaniu z konta POP.
 • Jeżeli ustawienia e-mail nie są znane, starają się je znaleźć.
 • Dowiedz się, jak skonfigurować konto Exchange.
   

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *