Hydroponicznych: korzenie roślin roztworu odżywczego dostarczone

Seltzer dał dobry przykład przedawkowania substancji odżywczych: „Jeden hodowca-fan, oczywiście, chcą najlepiej dla swoich uczniów, ale nie myśl o możliwych wyników, pod warunkiem ich roztworze odżywczym , pięć razy bardziej stężony niż zalecana. Był bardzo zdenerwowany, a nawet zaskoczony, gdy zauważył, że jego zakład w bardzo krótkim czasie, zaczęły więdnąć i ostatecznie śmierć. I to jest w cieczy nasyconej substancji odżywczych! Co się stało? Nieszczęsny Kochanek przypadkowo wywołane procesu osmotycznego i obserwowano skutków. Niech nas, a my będziemy patrzeć na ten proces. "

Jak korzenie rośliny dostarczyć pożywki?

Osmozy - bardzo ważna dla odbioru mocy roślin procesu, w którym pożywka jest absorbowany przez rośliny przez układ korzeni w postaci jonów rozpuszczonych soli. Gdy pożywka jest bardziej stężony niż sok roślin , ściąga wodę z instalacji. Nawet niewielki wzrost stężenia pożywki ma znacznie utrudnia jego wchłanianie.

Nasze artykuły z kategorii „hydroponicznych warzyw» »» »»

System korzeniowy jest zanurzony w kanałach wodnych z otworami w ścianach, przez które roślina składników odżywczych opóźnień i pozbywa jej aktywności resztkowej. Ze szkoły wiemy, że każde rozwiązanie jest zawsze dążenie do utworzenia w każdym punkcie tego samego stężenia, więc płyn z różnymi stężeniami równowagi siebie, to będzie dla roślin sok kiedy bardziej stężony roztwór czerpie wodę z instalacji, aby zmniejszyć jego stężenie. Słaba roślina schnie po prostu się od wewnątrz.
Dlatego przygotowaliśmy pożywka powinna zawsze mają niższe stężenie niż w soku rośliny , ale w tym przypadku korzenie mogą go wchłonąć. Jeśli proporcja wody w roztworze odżywczym podczas gorących letnich dni będzie się zmniejszać z powodu parowania i stężenia roztworu rośnie, stworzy niebezpieczeństwo zniszczenia roślin

Nasze artykuły z „kategorii Hydroponika uprawy warzyw” »» »»

źródło

Czytaj więcej:   Jak żyć z nowym wieku emerytalnego po jego promocji w prawdopodobieństwa przeżycia obliczeń ekspertów

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *