GDZIE JEST SERWER DO WYNAJĘCIA TANIO

O służbie serwerów dedykowanych

Serwery dedykowane (dedykowane) z firmy TheHost - specjalne rozwiązanie dla dużych zasobów i wysokim obciążeniu. W przeciwieństwie do innych usług hostingowych, usługa ta obejmuje świadczenie odrębnej dedykowanym serwerze fizycznym, w którym można umieścić swój projekt. W tym przypadku 100% fizycznych zasobów serwerowych być zajmowane tylko przez Ciebie. Również nie trzeba się martwić o komponentach sprzętowych serwera - w przypadku awarii któregokolwiek z tych elementów zostanie zastąpiona przez naszych specjalistów w jak najkrótszym czasie i całkowicie za darmo.

W ramach tej usługi, można użyć dowolnego odpowiedniego systemu operacyjnego. Również, jeśli potrzebujesz panelu sterowania serwera, będziemy serwer już zainstalowany i skonfigurowany panel sterowania ISPManager. Tak więc, po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo w pełni skonfigurowany i gotowy do uruchomienia serwera.

C każdy serwer statyczny adres IPv4 jest bezpłatne. Daje to dodatkowe korzyści podczas pracy z pocztą elektroniczną, projekty internetowe, określonego oprogramowania i upraszcza ataków sieciowych.

Serwery dedykowane, a także inne urządzenia z naszego hostingu znajduje się we własnych centrach danych. Nasze centrum danych jest wyposażony w czterech niezależnych połączenia Fibre Channel. Wchodzimy UA-IX, z częścią globalnego ruchu przechodzi przez takich platform wymiany jak DTEL-IX MSK-IX i Giganet-IX. To zapewnia nam doskonałą wydajność i szybkość ping na Ukrainie, w Rosji i na całym świecie. Można to sprawdzić, pobierając pliki testowe do 500kB, 100MB i 1000MB.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Jak zainstalować gry na IOS 8

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *