OPIS WINDOWS 7 aktualizacje

pakiety zbiorcze zabezpieczeń systemu Windows 7, w najbardziej kompleksowy z poprawek to wypycha Każdy plaster wtorek, podwoiła się w wielkości od Microsoft przebudowana schematu aktualizacji weteran systemu operacyjnego w 2016 roku.

Według własnych danych Microsoft, co nazywa się «Bezpieczeństwo Jakość miesięczny zbiorczy» ( pakiet zbiorczy stąd dalej) wzrosła o ponad 90% od pierwszego do dwudziestego pierwszego aktualizacji. Od samego początku października 2016, wersja x86 aktualizacji wzrosła z 72MB do 137.5MB, a 91% skoku. Tymczasem zawsze większa wersja 64-bitowa poszedł z początkowej 119.4MB do 227.5MB, również stanowi wzrost o 91%.

[Dalsze informacje: Windows 7 otworów prowadnicy 10 migracji]

Obrzęk aktualizacje zabezpieczeń nie były same w sobie niespodziankę. W ubiegłym roku, kiedy Microsoft ogłosił ogromne zmiany w jaki sposób usługi Windows 7, to przyznał, że pakiety zbiorcze byłoby umieścić na funtów. «W zbiorcze rozpocznie się mała, ale oczekujemy, że będą one rosnąć w miarę upływu czasu,» Nathan Mercer, kierownik marketingu produktów Microsoft, powiedział w czasie. Mercera wyjaśnienie: «miesięczny zbiorczy w październiku będzie obejmować wszystkie aktualizacje do października, natomiast listopada obejmie aktualizacji październiku i listopadzie, i tak dalej.»

Dwa miesiące później, kiedy został poproszony o problemie wzrostu, Mercer ponownie przyznał, że pakiety zbiorcze może dostać duży. «W końcu miesięczny zbiorczy wzrośnie do około wielkości 500MB,» Mercer powiedział w połowie października 2016 r.

To wygląda prognoza Mercera mogło pesymistyczny.

W tempie 22-aktualizacji, że Windows 7 w pakiety zbiorcze mają siedzibę, wersja 64-bitowa będzie ważą około 244MB w październiku 2018, a rok po tym, jak Windows 7 zbliża się data ważności, około 306MB. Te ostatnie reprezentują 39% niedobór celu Mercer. Podobnie edycja x86 wzrośnie do 147MB i 186MB w roku 2018 i 2019, odpowiednio, jeśli tempo wzrostu 22-update trwa.

win7 zbiorczy wskaźnik wzrostu IDG / danych: Microsoft

pakiety zbiorcze Windows 7 za, miesięczne aktualizacje wszystko-and-the-kuchnia-zlew, wzrosła o ponad 90% od ich późnym 2016 debiut. W tym czasie Microsoft Windows 7 przechodzi na emeryturę, jego 64-bitowy pakiet zbiorczy będzie ponad 300MB.

Liczby te są nie tylko znacznie poniżej maksimum 500MB Mercer, ale również niższe niż Computerworld szacunków jest na koniec roku 2017. Następnie, używając pierwszych 12 aktualizacje jako przewodnik dla przyszłych wzdęcia aktualizacji, Computerworld , że Windows 7 aktualizacje x86 będzie balon do 216MB i 374MB do października 2018 do października 2019 roku, odpowiednio. Tymczasem aktualizacje Windows 8 x64 rozwinie się do około 350 MB w październiku 2018 i aż 600MB października 2019, zaledwie kilka miesięcy nieśmiały jego emeryturę.

Czytaj więcej:   SIZE LINUX minimum CORE

[Masz wolną godzinę? Weź ten kurs online i dowiedzieć się, jak zainstalować i skonfigurować system Windows 10 z opcjami trzeba. ]

Poprzednich przewidywania był gwałtownie poza bazowej. Czemu?

Po agresywnej ekspansji w rozmiarze nad ich pierwszym roku stawka za aktualizacje Windows 7 wzrostu prawie piskiem zatrzymał. Różnica była stark między wzrostem pierwszych 12 aktualizacje i że następnego 9. W aktualizacji z 12 października 2016 do października 2017, Windows Update 7 x64 wzrosła o 83MB; kolejne 9 aktualizacje zwiększył wielkość przez tylko 25MB. (To tempo dziewięciu miesięcy przekłada się pod 32MB do 12 miesięcy, aby dokonać porównania bardziej jabłka do jabłek).

«Wielkość nich jest z pewnością problemem,» powiedział Chris Goettl, menedżer produktu z zabezpieczeń klient i sprzedawca zarządzanie Ivanti. «Kiedy pakiety zbiorcze wzrosnąć do 300MB do 500MB, niektóre firmy nie mają przestojów (w celu pobrania i zainstalowania aktualizacji, duże), zwłaszcza tych o zasięgu globalnym lub do odległych miejscach w wolnych połączeń.»

Przedsiębiorstwa dostać odebrać truciznę aktualizacji

Microsoft wydaje dwa rodzaje aktualizacji zabezpieczeń dla systemu Windows 7 w drugi wtorek każdego miesiąca: a zbiorczy i co firma nazwał «zabezpieczenie jedynie Jakości Aktualizacja» ( security-tylko tu jest). Ta ostatnia zawiera poprawki i nic związane z bezpieczeństwem w miesiącu.

Ponieważ zawierają one jedynie poprawki w tym miesiącu jest, są one znacznie mniejsze niż w tym samym miesiącu odpowiedniego pakietu zbiorczego. Zabezpieczenie tylko 64-bit do lipca był tylko 37MB i 32-bitowy był jeszcze mniejszy 24MB, w porównaniu do tego samego miesiąca roll-up z dnia 228MB i 138MB.

Te pakiety zbiorcze są większe nie tylko dlatego, że przeciągnij swoją przeszłość z nich - każdy kolejny pakiet zbiorczy zawiera poprawki w tym miesiącu, jak również wszystkie poprzednie łatki z powrotem do października 2016 roku - ale ponieważ obejmują one również zakaz zabezpieczeń błędów poprawek. Zazwyczaj, choć nie zawsze, wydane później w każdym miesiącu, aktualizacje niezwiązane z zabezpieczeniami są powiązane z poprawek zabezpieczeń, dodając do wielkości pakietu zbiorczego.

Ale tylko niektóre z systemem Windows 7 maszyny są uprawnione do aktualizacji mniejszy bezpieczeństwem tylko: Ci obsługiwane przez WSUS (Windows Server Update Services) lub narzędzi, czy osoby trzecie lub własny System Center Configuration Manager Microsoftu (SCCM), które opierają się na WSUS dla zawartość. Wszystkie pozostałe urządzenia z systemem Windows 7, w tym te prowadzone przez konsumentów i małych przedsiębiorstw, które łączą się za pośrednictwem usługi Windows Update lub Windows Update dla Firm, są przekazywane pakiety zbiorcze. Nie dostać wybór.

Czytaj więcej:   rezerwacja pamięci RAM Windows 10

Ogólnie rzecz biorąc, tylko aktualizacje zabezpieczeń wydane dla Windows 7 zostały około jednej piątej wielkości sumy zbiorczego. Tylko 6 z 64-bitowymi aktualizacjach zabezpieczeń, tylko 22 było większe niż 40 MB, na przykład, i tylko 7 z 32-bitowymi wersjami złamał znak 20MB.

Według Goettl, aktualizacje zabezpieczeń były tylko o tej samej wielkości byliby jeśli składa się z podobną liczbą oddzielnych łat, podobnie jak Microsoft rozprowadzane przed dokonaniem radykalne posunięcie zrzutu wieloletnie praktyki w 2017 r.

Ale rozmiar nie był to jedyny powód, a może nawet głównym powodem, dlaczego tylko aktualizacje zabezpieczeń były błogosławieństwem dla przedsiębiorstw. «Security-tylko zapewnia pewną elastyczność,» Goettl powiedział, mówiąc o możliwości odroczenia aktualizacji.

Ponieważ pakiety zbiorcze kumulują się - w tym, że zawierają wszystkie poprzednie poprawki, a także najnowsze - to nie jest możliwe, aby rozmieścić je bez instalowania każdą poprawkę przynajmniej od października 2016. Jeśli pęknie krosowe coś powiedzieć aplikacji biznesowych o znaczeniu krytycznym lub obieg wszystkie pakiety zbiorcze do kolejnych, które muszą być zawieszone.

Ale przyjmując aktualizacje zabezpieczeń tylko, personel IT może przynajmniej rozwałkować na przykład wersja Czerwcowy nawet gdyby musiał trzymać się na majowym powodu nieuczciwych plastra. Że praktyka jest podobny, choć na poziomie makro więcej, sposób poszczególne płaty zostały wdrożone lub zablokowane, w zależności od tego, czy ingerować operacji. (Ten ostatni był co Microsoft zakazane przez przeniesienie w 2017 roku do podejścia all-inclusive, gdzie wszystkie łaty miesiąc są wylana do jednego wiadra i tak są nierozłączne.)

Goettl widział aktualizacje zabezpieczeń tylko jako ochłap dla przedsiębiorstw, kość Microsoft wrzucił do jego najważniejszych klientów, gdy ustanowiono nowe przepisy. «Jedno który złagodził cios (skumulowanego zapowiedzi aktualizacji) było to, że oferowane bezpieczeństwo tylko pakiet,» Goettl powiedział. «W systemie Windows 10, nie ma takiej możliwości.»

Podobnie jak wielu ekspertów krosowych, Goettl wezwał te kwalifikują się do zabezpieczenia tylko trzymać się z mniejszych aktualizacji. «Naprawdę wydaje się, że wiele z problemów rozbicia się pod koniec miesiąca, gdy poprawki niezwiązane z zabezpieczeniami wyjdzie,» dodał, rozmowy z łatek, które są zawarte z następującymi miesięcznego pakietu zbiorczego. «Co tam złamać. W tym miesiącu, na przykład, było wiele poprawek niezwiązanych z ochroną [w pakiecie zbiorczym]. Dlatego zalecamy zabezpieczenie tylko dla komputerów klienckich, w szczególności [w systemach z oprogramowaniem wrażliwej]. »

Czytaj więcej:   Jak dla RAZ Wyjść Wszystkie grupy VC

Cięcie na wymiar aktualizacje

Nie każdy Windows 7 maszyna musi zapłacić pełną cenę za coraz większych pakietów zbiorczych. Niektóre dostać zniżkę.

Przedsiębiorstwa, które wdrażają aktualizacje poprzez WSUS można zastosować opcjonalny «ekspresowych pliki instalacyjne» funkcję, która ogranicza przepustowość zużywanej w sieci lokalnej, z kolei ograniczenie ruchu związane update-w obwodzie.

Możemy tego dokonać poprzez identyfikację tych bajtów, które zmieniają się pomiędzy dwoma wersjami tego samego pliku, a następnie generowanie aktualizację zawierającą tylko te różnice. (Ta technika jest zwykle nazywany «» Aktualizacja delta i jest stosowany przez większość producentów oprogramowania do rozpowszechniania aktualizacji).

Jednakże, jest to kompromis, który Microsoft precyzuje w tym dokumencie wsparcia: Po włączeniu tej funkcji, wielkość pobrania z serwerów Microsoftu na lokalnym serwerze (ów) WSUS zwiększa znacząco. Według Microsoftu, ekspresowych pliki instalacyjne mogą potroić liczbę bitów pobranych z serwera (ów) WSUS.

«Kiedy rozpowszechniania aktualizacji przy użyciu tej metody, wymaga początkowej inwestycji w przepustowości,» Microsoft stwierdził. «Ekspresowe pliki instalacyjne są większe niż aktualizacje są one przeznaczone do dystrybucji. To dlatego, że express plik instalacyjny musi zawierać wszystkie możliwe wariacje każdego pliku jest oznaczało, aby zaktualizować.

«Jednak koszt ten jest łagodzony przez zmniejszoną ilość pasma potrzebnego do aktualizacji komputerów klienckich w sieci firmowej,» dokument kontynuowane.

W przykładzie Microsoft podświetlonego, aktualizacja 100MB spowodowało 300MB pobranego z serwerem WSUS, ale rzeczywista kwota przesyłana przez sieć lokalną do każdego klienta może być jak najmniej 30MB gdy ekspresowych pliki instalacyjne jest włączony. Dzięki niemu off, początkowe pobieranie z serwera WSUS będzie 100MB, rozmiar aktualizacji, ale potem ten sam 100MB musiałyby zostać dostarczone do komputerów klienckich w sieci lokalnej.

Wyrazić pliki instalacyjne w systemie Windows 7 Microsoft

Pliki instalacyjne „ekspresowe” w systemie Windows 7, funkcja oszczędzania pasma, który wymaga WSUS, handluje większe pliki do pobrania z Microsoft dla mniejszych aktualizacjach dystrybuowanych przez sieć lokalną.

Inne zastrzeżenia dotyczą wyrazić pliki instalacyjne w systemie Windows 7, ale chyba najważniejsze jest to, że nie jest taki sam, jak również nazwanej-Express w systemie Windows 10.

Choć express cechą jest prawdopodobnie otrzymał większą uwagę w systemie Windows 10 - Microsoft nagłośnione funkcji w systemie Windows 10 kilka razy - to nie jest identyczna, co w systemie Windows 7.

Z jednej strony, Windows 10 za express można rozprowadzać zarówno nowości i dwukrotnie coroczne aktualizacje cecha, która przechylić szalę na kilku gigabajtów. Co ważniejsze, technologia aktualizacji różnica współpracuje z WSUS (podobnie jak Windows 7), a z Windows Update i Windows Update dla Firm.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *