Barwne łup w iMessage na Mac. obejmuje indywidualne

Barwne łup w iMessage na Mac. obejmuje indywidualne

Natalia Chesnova | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek Barwne łup w iMessage na Mac.  obejmuje indywidualne

Każdy użytkownik usługi iMessage dawna przyzwyczajeni do tego, że jeśli wiadomość jest wysyłana nie jest niebieski i zielony, zajęło zwykły SMS . Ale co, jeśli w ogóle, pomarańczowy, lub, co gorsza, Rose? Jeśli jeszcze nie spotkałem takiej sytuacji - że twój umysł jest w porządku. Reszta jest mówić bardziej szczegółowo.

Wczoraj, odpowiadający ze starym kumplem z iMessage z MacBooka , uderzył mnie fakt, że wszystkie jej wiadomości loot zostały pomalowane na pomarańczowo, pozostawiając nadal mój niebieski. Wpadłem w panikę i otworzył sąsiednią czat z naszym autora Kości Gribanov . Jego posty też nie były malowane w standardowej szarej i jasna zieleń. Co więcej, zacząłem przerzucać czatów i znalazł ciemny szary, biały i niebieski nawet z czcionek niestandardowych. A nie kilka udowodnione i tych, których łup pozostał niezmieniony.

Pierwszą rzeczą, jaką zwrócił się do najbardziej znanych i obniżone panikę, poprosił, mówią, że to uczynił, aby stać się „kolor”. Była oszołomiona i poprosił o ekranie, mówiąc, że nic z jego strony i nie robić w ogóle, nazywając siebie „Makovsky lamer”.

Następny był Konstanty , powiedział prawie to samo, z wyjątkiem „Lamer”, bo co, co, i tym podobne, aby go złapać całkiem śmieszne.

W ogóle, nikt nie zrobił nic, a ich łup modyfikowane. W poszukiwaniu odpowiedzi, chłopcy natknąłem się na zagranicznym forum makovodov, ale nie doszło do konsensusu. Zdecydowaliśmy się przebrnąć przez ciernie na własną rękę. A niektórzy odkryli.

W ustawieniach iMessage jest ustawienie kolorów dla własnej łup i łup wszystkich rozmówców naraz. A jeśli pierwszy widzą swoich znajomych na dialogu, drugi - tylko ustawienia krajowych.

Czytaj więcej:   App Store Qello. zapis koncertu jest zawsze pod ręką

Wiadomości - Ustawienia - Widok - Kolor mojej chmurze (cloud kolor nadawca)

Tak więc, jeśli chodzi o ich łup, to oferuje podstawowe osiem kolory: fioletowy, aqua, różowy, pomarańczowy, cytryny, limonki, grafitu i czysty . Można jednak wybrać dowolny inny, po podniósł go z widmowej palety.

nadawca zmienia kolor na raz. Oznacza to, że jeśli ktoś postawi sobie czarną „chmurze” z białym tekstem, a ustawienie rozmówcy kracny na fioletowym tle, pierwszeństwo daje się do wyboru. Nie jest to wygodna funkcja, bo odkąd mam okazję, jak pokonać kolor łupów, to byłoby właściwe i wystawiać je indywidualnie dla każdego abonenta.

Przypomnę, że to wszystko może być postrzegane tylko na komputerach Mac . iPhone i iPad wyświetla standardowe łup szaro-niebieski, pomimo zaawansowanych ustawień.

Pojawia się jednak pytanie, czy ustawienia systemowe tylko komputerów Mac , jak kolory różnią się od tych użytkowników, którzy nie mają ich? I tylko od „jabłek” w ich używania iPhone i iPad . Te same pytania są teraz fora błądzących i Zachodnich, ale do znalezienia odpowiedzi do tej pory nie udało się do nich lub też do nas. Więc nie przejmuj się, jeśli nagle kolejna aktualizacja systemu operacyjnego gadżetów mobilnych doda koloru i iMessage na iPhone.

W międzyczasie zrobić swoją osobowość w rozmowie i dodać kolor na czacie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *