Cordy 2 - Przygody monitorogolovogo robota

Co tylko nie widzieliśmy platformówka - i wspaniałą grafiką i zagadek, postaci i puszyste. Tworzenie w nasyconym gatunek gry, który nie będzie stracony dla wybitnych projektów nie jest łatwe. Cordy 2 - jedna z tych zabawek, które są zapamiętywane, a to już coś.

Jak można się domyślić z nazwy, jest to pierwsza część, ale ja jej nie spotkałem, więc nie będzie angażować się w porównaniach - będzie musiał dokonać obiektywnej oceny. Aby najdokładniej opisać istotę Cordy 2, konieczne jest paralele z Unmechanical i Manuganu 2. Pierwszy koncentruje się na ciągłym i staranne badania i analizy lokalizacji, rozwiązywanie zagadek i wyzwań. W drugim trzeba uruchomić tylko naprzód, im szybciej, tym lepiej skakać i unikać przeszkód. To bardziej jak biegacz, nie jest nieskończona.

Cordy 2


W odniesieniu do tych dwóch platformówki, Cordy 2 - złoty środek. Rozgrywka jest zabawa zabawka o robocie z monitorem zamiast głowy oprócz mieszanki nie nazwę. Fakt, że nie ma limitu czasu, w którym konieczne jest przejść i znaleźć sposób dla każdej lokalizacji. Ale proces - nie niekończące się bieganie od prawej do lewej, a cała podróż, pełna poszukiwaniu przyciski, wejścia i wyjścia stały przypływ.

Cordy 2


Znajdź dużą kostkę, ottransportirovat to na przycisku, umieścić - otwiera bramę można uruchomić dalej. A jeśli przycisk na suficie? Przeciągnij ogromny sześcian i przejść z nim. A czasami, kostka nie wystarczy - pomoc musi być przeniesiony tramplinchik. Oraz w przejściu z porów - pośpiech, zagadek, skoki.

Ale nikt projekt puzzle żyje. W bezmiarze miejscach są złe roboty, które trzeba albo skok lub zniszczyć przez skoki na swoich wież. W przeciwnym razie stracisz cennych biegi, które działają jako energia. Im więcej się zebrać, tym bardziej grać, co jest prawdą w pewnym sensie.

Czytaj więcej:   Co to wyświetlacze OLED: korzyści i możliwości

Cordy 2

Grafika jest bardzo jasny, kolory dosłownie błyszczeć, oczy już odcina - brak posępne dźwięki. Dźwięk jest realizowana na wysokim poziomie, nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Cordy 2 - wielki przedstawiciel platformówki, które łączy w sobie funkcje i biegacz, i zagadek.

Aplikacja nie została znaleziona w sklepie. :-( Idź do storeGoogle WebSearch

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *