COMODO RSA Extended Validation Secure Server

Trzeci dzień tańczy z tamburyn. I przygotować serwer do PCI DSS (Data Security Standard Payment Card Industry). Wszystkie problemy zostały poprawione, ale był jeden, który nie mógł pokonać. Aby sprawdzić servaka za pomocą skanera (https://www.hackerguardian.com/), który zawsze daje jeden problem:

SSL Certificate Cannot Be Trusted 443 / tcp / www

Usunąłem z łańcucha wszystkich certyfikatów i pozostawić tylko jedną, specjalnie zakupione do tej servaka. Podpisał Comodo. Jak są one uważane za jedne z najbardziej wiarygodne. Oto zrzut certyfikatu:

openssl x509 -in /usr/local/psa/var/certificates/cert-f1nb7M -text -noout
Certificate: Data: Version: 3 (0x2) Serial Number: e6:3c:e1:95:56:07:3c:f7:4c:5e:b3:bd:06:6d:37:f0 Signature Algorithm: sha256WithRSAEncryption Issuer: C=GB, ST=Greater Manchester, L=Salford, O=COMODO CA Limited, CN=COMODO RSA Extended Validation Secure Server CA Validity Not Before: Nov 17 00:00:00 2015 GMT Not After : Dec 3 23:59:59 2017 GMT Subject: serialNumber=04045342/1.3.6.1.4.1.311.60.2.1.3=GB/businessCategory=Private Organization, C=GB/postalCode=BN27 2BY, ST=East Sussex, L=Hailsham/street=Station Road/street=Unit 10 Swan Business Centre, O=Fuss 3 Solutions Ltd, OU=COMODO EV SSL, CN=www.fuss3inkandtoner.co.uk Subject Public Key Info: Public Key Algorithm: rsaEncryption Public-Key: (2048 bit) Modulus: ................... Exponent: 65537 (0x10001) X509v3 extensions: X509v3 Authority Key Identifier: keyid:39:DA:FF:CA:28:14:8A:A8:74:13:08:B9:E4:0E:A9:D2:FA:7E:9D:69 X509v3 Subject Key Identifier: D1:C0:72:40:F1:A4:47:A6:FF:32:C4:56:6F:EF:F5:1E:40:6A:72:DC X509v3 Key Usage: critical Digital Signature, Key Encipherment X509v3 Basic Constraints: critical CA:FALSE X509v3 Extended Key Usage: TLS Web Server Authentication, TLS Web Client Authentication X509v3 Certificate Policies: Policy: 1.3.6.1.4.1.6449.1.2.1.5.1 CPS: https://secure.comodo.com/CPS X509v3 CRL Distribution Points: Full Name: URI://crl.comodoca.com/COMODORSAExtendedValidationSecureServerCA.crl Authority Information Access: CA Issuers - URI://crt.comodoca.com/COMODORSAExtendedValidationSecureServerCA.crt OCSP - URI://ocsp.comodoca.com X509v3 Subject Alternative Name: DNS:www.fuss3inkandtoner.co.uk, DNS:fuss3inkandtoner.co.uk 1.3.6.1.4.1.11129.2.4.2: ............ Signature Algorithm: sha256WithRSAEncryption ...............

Certyfikat prawdziwe, nie wygasł, odpowiada domena. Wszystkie narzędzia diagnostyczne (np https://www.digicert.com/help/) powiedział, że świadectwa w porządku. Kto w obliczu podobnego? Fakt, że nie jestem sysadmin, więc sporo doświadczenia z instalacji certyfikatu SSL mam. To ustawienie Administrator gospodarzem wsparcia technicznego. Zapytaj o radę, czas jest bardzo krótki, klient był nerwowy.

8629e5a96e924ef89a7efade39819ede.png

Certyfikaty SSL Extended Validation (Extended Validation ...

Liczba firm, które korzystają z certyfikatów SSL są niezwykle wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat, istnieje kilka powodów:

  • Niektóre firmy wymagają SSL, w celu zapewnienia poufności (tj szyfrowania).
  • Niektóre firmy używają SSL dodać więcej zaufania w bezpieczeństwo dla klientów (oni chcą wiedzieć, że są one prawdziwe organizacja i można im zaufać).
Czytaj więcej:   Jak wygenerować wiadomość do komputera

Ponieważ powody, dla których firmy korzystają z SSL są różne, istnieje kilka różnych rodzajów certyfikatów SSL.

  • Certyfikaty SSL z rozszerzonym (Extended Validation Validation SSL Certyfikaty EV) -
  • Certyfikaty z walidacji organizacja (OV)
  • Certyfikaty z walidacji domeny (DV)

Certyfikaty SSL z Extended Validation (EV) są dostępne tylko wtedy, gdy urząd certyfikacji (CA) sprawdza, aby zapewnić, że organizacja ma prawo do korzystania z konkretnej domeny, plus CA wykonuje dokładną kontrolę organizacji. Proces uwalniania certyfikatów EV jest znormalizowany i musi spełniać ścisłe reguły EV, które zostały utworzone w specjalistycznym forum CA / Browser Forum w 2007 roku. Nie wymieniono niezbędne kroki, CA powinny zostać wykonane przed wydaniem certyfikatu EV:

  1. Należy sprawdzić prawne, fizyczne i operacyjne działania jednostki.
  2. Musi on zapewnić, że organizacja spełnia wymagania dokumentów urzędowych.
  3. Musisz upewnić się, że organizacja ma wyłączne prawo do korzystania z domeny podanej w certyfikacie EV.
  4. Musisz upewnić się, że organizacja jest w pełni upoważniony do wydawania certyfikatów EV.

Certyfikaty EV stosowane są dla wszystkich rodzajów działalności, w tym rządu i organizacji niekomercyjnych. Za zwolnienie musi być 10-14 dni.

Druga część obecnych zasad urzędu certyfikacji i opisuje kryteria, że ​​CA musi spełnić przed dopuszczeniem do wydawania certyfikatów EV. Nazywa się zasady audytu EV, a każdy rok jest czek na mecz z tymi zasadami.

certyfikaty SSL z walidacji organizacji są dostępne tylko wtedy, gdy CA sprawdziła, że organizacja ma prawo własności do domeny oraz CA wykonuje jakąś weryfikację organizacji. Sprawdzona informacji o firmie jest wyświetlany w informacjach na świadectwie, to pokazuje użytkownik która organizacja jest właścicielem terenu. Zazwyczaj jest produkowany w trakcie 7 dni.

certyfikaty SSL z sprawdzania poprawności domen są dostępne, gdy CA sprawdzeniu, że wnioskodawca jest uprawniony do określonej nazwy domeny. Sprawdzanie informacji o organizacji nie jest przeprowadzane i brak informacji o organizacji w certyfikacie jest wyświetlany. certyfikaty DV mogą być wydawane od razu.

 

 

 

 

 

 

 certyfikaty SSL  
tylko głosów:

Powiedz nam, jak możemy poprawić ten wpis?

+ = Zweryfikować ludzi lub spambot?

Czytaj więcej:   USER Wybór dla Windows 7 DEFAULT

TANIO COMODO EV SSL | Z $ 77 / YR. Zabezpiecz witrynę

Tworzenie zaufania online jest ważne w dzisiejszych czasach, a urząd certyfikacji Comodo SSL zapewnia autentyczną roztwór przez certyfikatów Comodo SSL zaszczepić zaufanie i zabezpieczyć swój biznes online, która zachęca klientów do bezpiecznej interakcji ze światem internetowej. Aby przywrócić zaufanie wobec każdej rosnącej przestępczości, Comodo pomaga małych i średnich organizacji, e-kupcy, duże przedsiębiorstwa i osoby do prowadzenia działalności w bezpiecznym środowisku zapewnia wysoką pewność dla klientów i gości. Kupić lub odnowić certyfikat SSL Comodo z ClickSSL.

Kup Comodo Certyfikaty SSL

dostępny aż do 79% niższą cenę w porównaniu do sprzedawcy.

PositiveSSL

Comodo PositiveSSL jest w pełni funkcjonalny z szybkim, bezpłatnym wydawaniu uszczelnienie terenu, pierwotny gwarancji i wytrzymałej szyfrowania. Trzyma hakerów z dala od swojej stronie i przynosi informacje o swoich klientów zabezpieczone.

od $ 13.50 / rok
Kup teraz
Szczegóły

PositiveSSL Multi-Domain

Zabezpieczyć wiele domen za pomocą pojedynczego Comodo PositiveSSL wielodomenowym. Nie trzeba iść do indywidualnego certyfikatu ochrony każdą domenę. Certyfikat następuje proces weryfikacji domeny i wydawane w ciągu kilku minut.

od $ 41.25 / rok
Kup teraz
Szczegóły

PositiveSSL Wildcard

Comodo PositiveSSL Wildcard jest jedno rozwiązanie, aby zabezpieczyć główną domenę i jej subdomen. Będzie to zmniejszyć kłopotów z wielu zarządzania certyfikatami i umożliwia niezawodne szyfrowanie 256-bitowe na Twoich wszystkich subdomen.

od $ +97,50 / rok
Kup teraz
Szczegóły

UCC / Exchange SSL

Comodo SSL UCC jest idealnym miejscem, aby zabezpieczyć MS Exchange i infrastrukturę komunikacyjną biuro. Wymiana Certyfikat SSL ustanawia zabezpieczonych połączeń na wielu stronach i zmniejsza koszty zarządzających i trudności.

od $ +97,50 / rok
Kup teraz
Szczegóły

EV SSL

Comodo EV SSL przynosi najwyższy poziom zaufania, wyświetlając nazwę firmy w pasku adresu. walidacja rozszerzony pomoże uwierzytelnić swoją działalność i zwiększyć zaufanie klientów na całym kasie online.

od $ +127,50 / rok
Kup teraz
Szczegóły
od $ 165.00 / yr
Kup teraz
Szczegóły

EV SSL Multi-Domain

Comodo EV Multi-Domain SSL oferuje zaufanie najwyższym poziomie i najsilniejszą ochronę warstwy dla maksymalnie sto domen. Pozwoli to zielona kłódka i wyświetlanie nazwy firmy w pasku adresu na wielu stronach internetowych.

od $ 168,75 / rok
Kup teraz
Szczegóły

Co sprawia, że ​​Comodo znakomita?

usługi i funkcje klasy korporacyjnej, które sprawia, że ​​certyfikaty Comodo niesamowite.

Szerokie Produkty SSL

Comodo jest największym dostawcą certyfikat SSL w świecie i umieszczone na górnej pozycji w branży. Jako współpracuje z Comodo, oferujemy szeroki wybór certyfikatów SSL, takich jak DV, Wildcard SSL EV SSL, Multi-Domain SSL i certyfikaty SSL serwera Exchange.

Uwierzytelnianie udowadnia swoją niezawodność

Dogłębne proces weryfikacji stawia produkty SSL na pozycji acme i sprawia, że ​​są powszechne w całej osoby i organizacje. Certyfikaty uwierzytelnienia stron internetowych i / lub firm, aby zapewnić ich autentyczność i wiarygodność.

Kompletna Web Security na Najniższa cena

Oferujemy kompleksowe rozwiązania zabezpieczeń internetowych jako produkty o wysokiej SSL pakiet uwierzytelniania, najwyższego zaufania i solidnego szyfrowania. Stąd, firmy dostanie podwójne rozwiązania - niska cena i wszystkie podstawowe funkcje przy użyciu produktów Comodo SSL.

Nowoczesne obsługują szyfrowania i algorytmów

Comodo wierzy w budowanie zaufania w Internecie stąd, oferuje nowoczesny przemysł standardowego 256-bitowego szyfrowania SSL i 2048-bitowe szyfrowanie klucza do zakodowania bieżących informacji pomiędzy dwoma końcami. Obsługuje najsilniejszych algorytmów SHA-2 i ECC.

Strzeżony bezpłatny Site Seal

Dostaniesz bezpiecznego pieczęć bezpieczeństwa przy bezpłatnie z dowolnym produktem Comodo SSL, wystarczy wdrożyć go cała witryna. Pomoże Ci zwiększyć zaufanie użytkowników i zachęcić ich do czynienia z wami. Mogą potwierdzić szczegóły zabezpieczeń witryny, klikając na pieczęci.

Najniższa cena na rynku

ClickSSL jest autoryzowanym dystrybutorem Comodo i napędza swoją misję poprzez dostarczanie certyfikatów SSL na tanie ceny z tej samej jakości i poziomu ochrony. ClickSSL napędza również swoją podróż w obszarze satysfakcji klienta, gdzie klienci mogą wchodzić w interakcje z nami przez całą dobę, aby uzyskać satysfakcjonujących rozwiązań dla swoich zapytań.

Google Miłośćbezpieczeństwo

SSL sprawia, że firmy bezpieczne i zachęca odwiedzających stronę internetową
, aby dostać swoje produkty lub usługi z ufnością.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *