CHROM SAVE HTML do PDF

Jeśli planujesz kontynuować czytanie stron internetowych w trybie offline lub chcesz uchwycić aktualnego stanu zawartości, należy ją zachować.

Aby wyeksportować stronę z całą jego zawartością do urządzenia, wybrać jeden z następujących formatów: HTML lub PDF. W pierwszym przypadku jest ona zapisana jako folder dokumentów HTML oraz dodatkowych plików. Po wybraniu pliku PDF, można uzyskać pojedynczy dokument z całej zawartości.

W większości przypadków jest to bardziej wygodne do pracy z pliku PDF. Można go opisywać w specjalnym eReader i łatwiej jest podzielić się z innymi.

Rozważmy najprostszych sposobów, aby zapisać stronę WWW do pliku PDF, nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.

Stosując standardowe funkcje przeglądarki

Wiele popularnych przeglądarek pozwalają zapisać stronę jako plik PDF poprzez menu drukowania. Wprowadzić do niego, będąc po prawej stronie, za pomocą kombinacji Ctrl + P. Następnie znajdź w funkcji menu Zapisz w PDF i używać go. Przeglądarka nie drukuje niczego, po prostu zapisać plików PDF na komputerze.

menu Print w Google Chrome

Sposób ten nie jest pozbawiony wad. Na przykład strony internetowe są często przechowywane bez odniesień lub złamane formatowania. Jeśli dla Ciebie ważne jest, należy użyć dowolny odpowiedni serwis internetowy.

Specjalny serwis

W internecie istnieje wiele stron internetowych, mające na celu zapisywanie stron internetowych w formacie PDF pliku. Oto niektóre z nich: strony internetowej do formatu PDF, Darmowe HTML to PDF Converter, Pdfcrowd, «Online Converter PDF», Online-Convert.

wszystkie one działają niemal identycznie. Otwórz dowolną usługę, wklej link do prawej strony w jego polu tekstowym i kliknij przycisk Pobierz. Po tym, obsługa zachowa PDF-File na urządzeniu.

Strona internetowa usługa do PDF

Oznakowanie przekształcone tak, strony mogą się różnić od oryginalnej. Ale podstawowe formatowanie i obrazy i linki są utrzymane. Ponadto usługi te mogą być stosowane zarówno na komputerze i urządzeniu mobilnym.

Czytaj więcej:   ZWIĘKSZENIE RAM na Mac AIR

HTML do PDF

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *