BlueStacks WYMAGANIA dla Windows 8

Logo BlueStacks wymagania systemowe

W ostatnich latach, prawie wszyscy, nie jest urządzeniem ze wsparciem dla Androida. Może to być telefon komórkowy, tablet, lub nawet godzin. Ale co, jeśli trzeba dowolną aplikację na Androida do uruchomienia na komputerze, takich jak ulubionej grze. Windose system operacyjny, bez żadnego dodatkowego oprogramowania, aby rozwiązać ten problem jest niemożliwe. Tutaj, aby pomóc użytkownikom przyjść emulatorów, które pozwalają pobrać i uruchomić Androida na komputerze.

Pobierz najnowszą wersję BlueStacks

Teraz ten temat jest bardzo istotne, a więc emulator posiada dużą liczbę.
Liderem wśród nich jest BlueStacks. Który wypada korzystnie w porównaniu z konkurentami w swojej funkcjonalności. Jest w niej i Istotną wadą. Program zużywa dużo zasobów. Jakie są parametry systemu powinno się BlueStacks może działać poprawnie?

pobieranie BlueStacks

Wymagania systemowe do zainstalowania BlueStacks Windows 7:

1. Najważniejszym wymaganiem - jest obecność co najmniej 2 gigabajtów. RAM z czego połowa programu ciągnie. W praktyce, powiem, że działa idealnie na 4 gigabajtowy jeśli mniej, to działa w czasie i zamarza, trzeba wyłączyć wszystkiego innego, co nie jest zbyt wygodne.

2. Procesor może być przy częstotliwości 2200 MHz.

Zobacz te opcje mogą w „Start” , „Mój komputer” , prawym przyciskiem myszy „Właściwości” .

Przedstawiamy parametry systemowe do zainstalowania programu BlueStacks

3. Pamięć wideo 256 MB. Niekoniecznie musi być zainstalowany sterownik. Jeśli kierowca jest, ale nie zostały zaktualizowane do najnowszej wersji, mogą pojawić się błędy. Zobaczyć nazwę karty graficznej i sterownika, można przechodząc do „Start” , „Sprzęt i dźwięk” , „Device Manager” .

Czytaj więcej:   Jak zobaczyć hasło logowania do Google

Zobacz parametrów wideo do zainstalowania programu BlueStacks

4. musi być ustawiony «.NET Framework». Jeśli tak nie jest, zainstalować go od zgody BlueStacks użytkownika. Po rezygnacji z instalacji emulatora nie będzie działać.

5. przestrzeń, co najmniej 9 GB powinny być obecne na twardym dysku. Oto program będzie przechowywać pliki potrzebne do jego funkcjonowania.

Zobacz wolnego miejsca na dysku twardym do zainstalowania programu BlueStacks

Aby zainstalować BlueStacks na Windows XP, musi być zainstalowany dodatek Service Pack 3, Windows Instaler 4.5, «.NET Framework 2.0».

Dla systemu Windows Vista z dodatkiem Service Pack musi być między SP2 i powyżej.


Cieszymy się, aby być w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu.


Zadaj pytanie w komentarzach, malowane w szczegółach problemu. Nasi eksperci postara się jak najszybciej odpowiedzieć.

Zadaj pytanie o artykule

Znalazłeś ten artykuł?

Tak Nie

BlueStacks 3 FREE DOWNLOAD

pobieranie
Twórca: BlueStacksLicencja: Darmowa
Wersja: 3.7.14.1559Aktualizacja: 13/07/2017
Windows: 32 | 64-bitowy XP, Vista, 7, 8, 8,1, 10Rozmiar: 251 MB
Język: rosyjski, angielskiKategoria: Układ

Dalej       Skocz do dyskusji

BlueStacks App gracza Get przeznaczone do tego celu, jak rozpoczęcie i użytku w aplikacjach PC z systemem Android. Dzięki To nie tylko komputerów, ale także laptopy, tablety i netbooki, warunek tutaj - muszą pracować na systemie operacyjnym Windows. Domyślnie, program zawiera już dziesięć aplikacje stworzone dla Androida, ale jeśli użytkownik chce, aby wypełnić tę listę, to wystarczy, aby pobrać aplikację na Google Play w sklepie internetowym.

W celu pomyślnego zsynchronizowania BlueStacks App odtwarzacza do komputera lub tabletu, użytkownicy wystarczy wpisać swój login i hasło do konta Google, co z kolei pozwoli uzyskać wszystkie aplikacje i pliki z urządzenia z systemem Android do komputera osobistego.

Czytaj więcej:   Nie ładuj aplikacji VKontakte

BlueStacks 3 na PC z systemem Windows 7,8,10

Ponieważ wszystkie Android aplikacje są niezwykle wrażliwe na dotyk sterujących, BlueStacks App Player jest zoptymalizowany taką funkcję pod kontrolą klawiaturze komputera lub laptopa. Mówiąc najprościej, fani Androida grać w gry takie jak TalkingTom lub drag racing, będą mogli to zrobić na komputerze gdzie rozdzielczość ekranu pozwala znacznie głębsze nurkowania do rozgrywki.

oprogramowanie BlueStacks App Player, oprócz tych zalet, ma szereg zalet:

 • Program zawiera funkcje obsługujące 3D gier;
 • BlueStacks App Odtwarzacz współpracuje z tych zasobów internetowych, takich jak Google Play, AmazonAppstore, a także AMD AppZone;
 • Program posiada kilka wbudowanych w wirtualnej karty SD;
 • użytkownikowi możliwość uzyskania root-praw.

Program jest szybki zastrzyk i instalacja - po prostu. Jedynym punktem, który warto wspomnieć - jest to, że użytkownik będzie musiał netto. framevork 3.5 na swoim komputerze, ale nie ma się czego bać, że jeśli nie istnieje, instalator BlueStacks App Player będzie oferować tylko przeładować brakujący składnik z Internetu.

Po instalacji program poprosi kwestię tego, czy użytkownik jest prawdziwym właścicielem urządzenia mobilnego , z którym planuje się synchronizować. Do tego należy odpowiedzieć twierdząco, a następnie wprowadź swoje konto Google i korzystać z BlueStacks App Player. Jak tylko końcowe ustawienie jest kompletna, użytkownik zobaczy ikony interfejsu dla wszystkich aplikacji na smartfonie, który jest już dostępny do użytku na komputerze. Aby skorzystać z jednej z nich, wystarczy kliknąć na jedną z ikon.

Na ogół program BlueStacks App Player to wielka pomoc dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji w telefonie, nie odrywając wzroku od komputera. Jeżeli wydanie programu były pewne niedociągnięcia, ale teraz, po kilku zmianach, BlueStacks App Odtwarzacz działa więcej niż dobrze, jedyną rzeczą, która może wydawać się długa, więc to przesłanie dodatkowych aplikacji.

Czytaj więcej:   iPhone 5 z iOS 7 Closed LTE

Pobierz oficjalną wersję

Pobierz: BlueStacks 3

Pliki do pobrania: 23422 Rozmiar: 250,5 MB, data: 13.Iyul.2017

informacje dodatkowe

Gry w Lineage 2: do rewolucji w nowym BlueStacks 3 w grafice HD:

Co nowego

Duże zmiany w BlueStacks 3

 • System automatycznego strojenia
 • Odtwarzanie wielu gier jednocześnie
 • W grze czat
 • klawiatura
 • lepsza kompatybilność
 • Transmitowane na Twitch lub Facebook
 • Wbudowany App Center pozwala znaleźć najnowsze i najpopularniejsze gry
 • BlueStacks 3 silnik automatycznie dostosowuje się do charakterystyki komputerze

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *