Bezpłatny odbiór kleszcz VKontakte

Jak uzyskać VKontakte kleszcz (przechodzą weryfikację)

Wyboru VKontakte jest na łamach znanych osób, a w dużych społecznościach. To jest prawo nazwisko osoby lub nazwę grupy oznacza, że ​​strona przeszła weryfikacji (sprawdź) administrowanie Vkontakte i naprawdę pasuje do tej znanej osobie lub instytucji marki.

Znacznik wyboru jest konieczne w celu odróżnienia rzeczywistych od strony podróbek (fake), które tworzą kilka innych osób w imieniu popularnego męskich marki lub dla zysku lub po prostu dla zabawy. Po najechaniu kursorem myszy na czeku pojawi się „zatwierdzony stronę” lub „oficjalnego wspólnotowym”.

Wyboru VKontakte - strona potwierdzenia

Znacznik wyboru jest tylko po prawej stronie nazwy lub nazwiska, a nie w statusie. Oto prawdziwy kleszcz na stronie:

Ta strona kleszcz VKontakte wygląda następująco

W aplikacji mobilnej VC to kleszcz może być szary, ale jest to spowodowane po prostu do projektowania wizualnego. Sens jest taki sam.

Jak mogę dostać czek na stronach osobistych?

Jeśli - sławną osobą, piosenkarka, aktorka, gwiazda, media piszą o was io masz artykuł w Wikipedii, wysłał swojego agenta z prawa przejścia w weryfikacji WE. Można je znaleźć pod tym linkiem. On pomoże Ci zastosować do weryfikacji i zorganizować wszystko, a dostaniesz czek na swojej stronie. Należy pamiętać, że kleszcz wymaga, aby regularnie aktualizować stronę i zapewnić jego zgodność z innymi przepisami, które mają zastosowanie do strony z potwierdzeniem (z których wszystkie znajdują się na tym samym łączu). może trzeba zatrudnić osobę lub agencji, która to zrobi.

Jak zdobyć kleszcza dla społeczności?

Znacznik wyboru jest podana do społeczności to tylko najbardziej znane organizacje i marki. Można ją uzyskać, jeśli przeprowadzone dowolne dwa z tych trzech kryteriów:

 • Organizacja, o której mowa w krajowych mediach.
 • Organizacja jest obecna na innych stronach w Internecie.
 • VC jest nie mniejsza niż 10 feykovye społeczności, które podają się za prawdziwe, i mają co najmniej 5000 osób.
Czytaj więcej:   Gadżety dla WINDOWS VKontakte

Zasady weryfikacji dla społeczności można znaleźć tutaj.

Ponadto, znacznik wyboru jest wydawane publicznych serwerów i grupy znanych osób, w tym przypadku te same reguły co do weryfikacji stron osobowych (zob. Wyżej).

Kto znajduje się znacznik wyboru na stronie?

Tutaj gromadzone są zweryfikowanej strony VKontakte, które mają kleszcza:

 • gwiazda VKontakte
 • Wspólnoty odnoszących się do serwisu VKontakte
 • Miasta i regiony Rosji

Dlaczego przeciętny użytkownik nie może otrzymać czek?

Bo on - nie jest popularna osoba, nikt nie patrzy na jego stronie i nie ryzykować działa na fałszywy. Jednakże, jeśli ktoś stworzył fałszywy swoją stronę (klon) imię i nazwisko oraz zdjęcie, można zażądać, aby ją usunąć. Jak to zrobić, jest opowiedziana tutaj: rozplanować moje zdjęcia. Jak usunąć?

Ponadto można złożyć skargę do klonowania stronę poprzez „Zgłoś nadużycie” Jak złożyć skargę VKontakte.

Co zrobić, jeśli po prostu chcesz sprawdzić?

Nie rozumiem, niestety. Nawet jeśli wniosek niezwłocznie dostarczone.

Dlaczego niektóre uczyniły je zaznaczyć?

Oni po prostu postawili sobie taki symbol statusu kleszcza i napisał: „Ta strona jest potwierdzone.” Ale status - nie sprawdził, więc jest to po prostu bzdura. Ponadto, istnieją rozszerzenia do przeglądarki, takie jak „Prywatna kleszcza VKontakte”, które dodają tej kontroli, ale kiedy widzisz go na komputerze. Znajomych nie będzie ją zobaczyć, i rozbawić swoją samoocenę - wielkie pytanie.

zobacz także

 • Statusy dla VKontakte i odnoklassniki. Daj stan! - przypadkowe stany
 • Zamieściłem moje zdjęcia. Jak usunąć?
 • Jak skarżą VKontakte
 • Wszystkich grup VKontakte: instrukcja rozwiązywania problemów wskazówki

JAK UZYSKAĆ ​​weryfikacji (zaznaczyć) VKontakte - Forum SMM

może być przydatne do tego filmu, jeśli pracujesz z Instagramom komputerowego

 

Wprowadzona „Vkontakte” Sylwester specjalny kleszcz przydziela oficjalne, potwierdzone właściciela konta. Autentyczność jej biur w najważniejszych krajowych portalach społecznościowych już potwierdzonych Dmitrij Miedwiediew Artiemij Lebiediew, Tina Kandelaki i inne osobistości, a także wiele znanych firm - media, głównych producentów, itp

Co jest potrzebne, aby uzyskać pożądaną zaznaczenie na liście, i we wspólnocie, aby słowo „oficjalna społeczność”? Kim trzeba być, aby profil VKontakte pojawiła kleszczy? Zgłoś ten artykuł

Czytaj więcej:   metodyczną stronę dla metodyków

VKontakte weryfikacja

weryfikacja VKontatke

Aby uzyskać oficjalny status „Sprawdzona Home” (zaznaczyć), należy:

 1. Tworzenie grupy / strony
 2. Umieść na oficjalnej stronie marki odwołuje się do grupy / strony
 3. Tworzenie pytanie w grupie wsparcia, lub wysłać e-mail do [email protected] . Dołączyć dokument potwierdzający, że jesteś przedstawicielem firmy.

 

Społeczności weryfikacji zasady (grupy i publiczne)

W celu uniknięcia spadku wartości statusu „Oficjalna strona” dajemy go tylko do tych społeczności, które naprawdę tego potrzebują. Aby przejść weryfikację, społeczność musi spełniać szereg kryteriów.

1. Słynna marka lub organizacja

Organizacja może uznać za znane, jeżeli:

 1. liczne wzmianki w mediach krajowych;
 2. widoczny jest w innych miejscach w sieci Internet;
 3. co najmniej 10 społeczności, udając prawdziwe, liczące 5 tys. uczestników.

2. Jakość Zarządzanie i utrzymanie strony

 1. Dziennik Społeczność - jest wizytówką organizacji. Musi on być stworzony jako stronę publicznego, bądź otwartej grupy, które mogą wejść nikomu. marka firmy muszą określić w imieniu wspólnoty.
 2. Dla zweryfikowanych stron ważnym warunkiem jest istnienie unikalnych treści i regularnej aktualizacji. Powinno być zminimalizowanie obecności jakiegokolwiek spisu lub porzucić je całkowicie. Niepożądane jest nadawanie wiadomości z serwisu RSS-stream.
 3. Community Manager musi stale monitorować jakość publikowanych treści. Strona nie musi zawierać wulgarny język, obelgi i spamu. Niedozwolone nadużywania wielkich liter i emotikonów.
 4. Ważne jest, aby monitorować poprawność komentarzy użytkowników. Jeśli nie jest to możliwe, konieczne jest, aby ograniczyć możliwość komentowania materiałów.
 5. Nazwa oficjalna społeczność musi być zgodna z nazwą marki. Nie należy przeciążać go o dodatkowe informacje (tagi, obszernych haseł, dodatkowe znaki).
 6. Grupa zaleca, aby ściana ograniczony lub zamknięty.
 7. Wszelkie odniesienia i linki do innych sieci społecznych, pożądane jest, aby umieścić w sekcji „Materiały referencyjne”.
 8. W oficjalnej społeczności wolno umieszczać reklamy tylko poprzez wymianę VKontakte nie więcej niż pięć (5) razy w tygodniu. Można również pokrycie udziałów w projektach i działaniach firmy, jeżeli nie są sprzeczne z ogólnym tematem społeczności.

3. Interakcja partnerem

Na oficjalnej stronie internetowej lub innej oficjalnej stronie organizacji jest wymagane wspomnieć Wspólnocie, „VKontakte” - w postaci linku lub widget (vk.com/dev/Community).

Czytaj więcej:   serwer z mod DRAGON

Zweryfikować strony nie mogą być udostępniane innym firmom lub osobom bez zgody „VKontakte” administracji. Zmiana motywu we wszystkich społecznościach jest zabronione.

Zarząd zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku o nadanie statusu „oficjalnej stronie internetowej” bez wyjaśnienia.

Można poprosić o dokument w sprawie rejestracji znaku towarowego, i ogólnie, administracja portalu „VKontakte” zauważa, że ​​może odmówić koncie weryfikację.

Nawiasem mówiąc, lista aktualnie zarejestrowana w oficjalnych stronach spraw serwisowych, jeśli liczyć wyszukiwanie tylko jechać pod znakiem zapytania.

Zasady weryfikacji dla kont osobistych (strony osobiste, profile)

1. znanym właścicielem

Aby uniknąć dewaluacji statusu „sprawdzona strona”, my verifitsiruem tylko te strony, które naprawdę potrzebują. Nawiasem mówiąc, żaden pracownik VKontakte, w tym założyciela sieci nie otrzymał status konta zweryfikowane.

Kryteria mogą być sława:

 1. Zauważalna obecność na innych stronach w Internecie;
 2. Cytowany w mediach;
 3. Artykuł Wikipedii.

2. Oczyść stronę

Jesteśmy zainteresowani w tym, że strony sławnych ludzi były wolne od błędnych oświadczeń i spam. Niestety, automatyczne filtry VKontakte nie zawsze radzą sobie z tym zadaniem, szczególnie w przypadku popularnych stron. Dlatego komentarze powinny być moderowane. Jeśli nie jesteś w stanie monitorować czystość stronie lub wynająć moderatorów, nie polecam dać masom możliwość komentowania.

3. Uchwyt Aktywność

Zweryfikowane strony mają pierwszeństwo w poszukiwaniu, więc zaznaczyć pole wyboru strony, która jest aktualizowana i może być interesujące dla użytkowników. Między innymi:

 1. Strona VKontakte należy wypełnić;
 2. Na stronie powinny być umieszczone zdjęcia;
 3. Na stronie powinny być okresowo aktualizowane;
 4. Liczba przyjaciół nie może przekraczać liczby abonentów.

Pisząc rozumieć, że kontakt nie jest jakiś rodzaj struktury środków własnych. Wszystko rozproszone i nie rozumiem, z kim się skontaktować o weryfikacji. Napisz dla wszystkich i nawet terroryzować wsparcia technicznego.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *