Jabłko potężnie wzmocnione w Best Buy

Jabłko potężnie wzmocnione w Best Buy

Dmitry Kolesnichenko | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek Jabłko potężnie wzmocnione w Best Buy

Oczekuje się, że pojawienie się setek punktów sprzedaży Apple Obserwować, jak również ogólny wzrost obecności firmy na półkach supermarketów.

Amerykańska sieć sklepów z elektroniką użytkową i produktów pokrewnych Best Buy ogłosił znaczne rozszerzenie jego współpracy z Apple. Według sprzedawcy, liczba Apple Obserwować punktów sprzedaży wzrośnie do końca miesiąca z obecnego 100 do 1050 .

Szef Hubert Joly Best Buy (Hubert Joly) zauważa, że ​​od czasu przyjścia do noszenia na półkach w sklepie, „popyt na nich nie znikną żadnych punktów sprzedaży detalicznej lub w Internecie.”

Zmiany wpływają również specjalne punkty sprzedaży Apple, są w sklepach sieci detalicznej. Wiele z nich oczekuje na modernizację sprzętu handlowego i rozbudową powierzchni wystawienniczej.

Firmy planują wzajemnie korzystnej współpracy w zakresie wsparcia obsługi posprzedażnej i produktów. Best Buy sklep będzie uprawniony do sprzedaży AppleCare rozszerzonych użytkowników Pomocy i AppleCare +. Ponadto, w pełnym rozkwicie uzyskiwanie 50 punktów sieci sprzedaży Apple, autoryzowanym centrum serwisowym statusu.

Tymczasem w Rosji, aby kupić urzędnika Apple Obserwować nadal możliwe jest tylko w kilku sklepach największych miast, które można policzyć na palcach. Przy obecnym kursie do poprawy sytuacji nie jest konieczne, aby mieć nadzieję. A tam, że i patrzeć, drugie pokolenie 🙂 [ap]

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   CEO Spotify: «Zawsze byłem przekonany, że Apple rozpocznie swoją strimingovy serwisowy”

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *