8 oryginalne pomysły na ogród, który marzy o każdego ogrodnika

Łóżka w ogrodzie - to jest, co do zasady, nie tylko wysoką wydajnością, ale ból w plecach i potarciu kolana. Jedynie w rzadkich przypadkach, łóżka przynieść przyjemność stać się prawdziwą ozdobą letniego mieszkańca.
akcji AdMe.ru ochłodzenia pomysłów na piękne i praktyczne zorganizować terenów zielonych, że ogrodnictwo jest zawsze przyjemność.
Wysokie grzbiety
Przyjdą do pomocy swoich kolan i pleców, a nawet przyjemne różnorodność krajobrazów ogrodzie. Budowanie własnej proste: należy dodać do siebie kawałków drewna i umieścić ją na dnie siatki metalowej i kartonu, aby nie dostać się szkodników i polać glebę.

Oryginalny decyzja będzie łóżka wielopoziomowe. Rozmieszczanie garnki, Durszlaki ani żadnych skrzynek na zasadzie gniazdowania lalek.

Łóżka, schody
wybawieniem dla letni mieszkaniec stać się łóżko w postaci schodów. Są dobrze nadaje się do domków letniskowych, położony w górzystej okolicy.

Zawieszone łóżka
To jest najfajniejsze rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą się zginać. Jest to szczególnie wygodne rosnąć w takich grzbiet dekoracyjnych kwiatów lub truskawek.

nawadniania plastikowych butelek

Weź butelkę pojemności 2 litrów, zrobić kilka otworów (najlepiej zacząć z 4). Bury naczynie przygotowane przez 1/2 lub 2/3 w ziemi i napełnić wodą, które są podawane do roślin, sączy przez otwory.

Ściółkowanie
mulczowania - powłoka powierzchniowa agrovoloknom czarnej gleby, która nie pozwala promienie słoneczne. Od teraz możesz zapomnieć o zwalczaniu chwastów, bo po prostu nie będzie.

grobla

Oczyścić obszar, w którym chcesz śledzić z gruzów. Mieszać cementu z wodą, mieszaninę reakcyjną wlać do przygotowanej ramy. Gładka powierzchnia delikatnie wyjąć ramki.

Curling zawieszamy
To oszczędza miejsce i jest w porządku, i wygląda bardzo ładnie. Istnieje wiele opcji, na przykład, możliwe jest, aby łuk.
Lub związać się winorośl na kracie.

Zrób podobna konstrukcja jest bardzo prosta: wystarczy kilka drewnianych belek i nylonowy sznurek.
Ściana łóżka
łóżka ścienne - jest nie tylko wygodne, ale także praktyczne. Pnącza na ścianach zbawi swój dom przed słońcem.

Podlewanie
Dbaj o siebie, tworząc wygodny system nawadniający. Trzeba będzie węże ogrodowe, zraszacze 2 i belkę. Umieścić to wszystko razem, jak pokazano. Twoje plecy będą Ci wdzięczni za pewny.

Czytaj więcej:   Jak rozpocząć budowę domu na wsi

 

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *